Etica Adminilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

algernon

member
Scor reacție
0
hai sa scriu si eu ceva pe topicul asta
sunt unul dintre (multii) jucatorii din OMERTA care nu sunt admini
stiti ce diferentiaza Omerta de celelalte triburi?
diferentele esentiale,nu bla-blaurile ce se tot spun pe aici?
in omerta se intra NUMAI CU RECOMANDARE.cunosti jucatorul in cauza (dar nu asa,la nivel de "uite unul pe harta linga mine,am schimbat doua mesaje in 2 luni,ne cunoastem" ,esti gata sa garantezi cu satele tale pentru el,primeste invitatie.altfel,nu,indiferent ca are un sat sau 100.in plus,nu se aduc decat jucatori care cunosc jocul la un nivel cel putin decent.si care doresc sa se perfectioneze in continuare.
eu unul am adus,personal,trei jucatori pina acum.unul de pe l3 (care insa nu a rezistat-da,se poate si asta,sa nu rezisti aici deoarece lumea clasica in general si omerta in special presupune mult timp alocat) si inca doi de pe l4
cei pe care i-am adus au sesizat imediat diferenta intre acest trib si triburile pe care au fost pe celelalte lumi.desi,pe l4,cei doi fac parte dintr-un trib la care eu am avut mare contributie in organizare si dezvoltare.
in rest?furaciuni?sincer,nu cred ca avem nevoie de asa ceva.si nu cred ca cineva din omerta,admin sau nu,vrea sa castige trisand.ca mai facem si noi greseli din neatentie?
se intampla oricui.chiar eu am pierdut 4 sate pe o neatentie de impartire legatura internet si preluare de sate.am acceptat imediat pedeapsa si am mers mai departe.fara sa acuz pe cineva de rea intentie si mai stiu eu ce.mi s-a explicat ce am gresit,am inteles si cu asta-basta.
in plus,fata de celelate triburi,marea majoritate a celor din omerta cunosc regulile.mai mult,le viseaza .noaptea,daca ma scoli la orice ora si imi dai un exemplu de jucator banat,cu taote detaliile,imediat iti spun ce reguli au incalcat.ceea ce nu se poate spune despre jucatorii din alte triburi.
ca sa sintetizez,diferenta consta in:
-cunoasterea mult mai buna a jocului,legaturile speciale care exista intre ceva ce am uitat?
:)
 

DeletedUser

:eek:
chiar nu se mai gaseste nimeni sa va laude? ati ajuns sa o faceti singuri? cei interesati oricum v-au citit profilul, si pana acum au auzit povestea asta de cel putin 10 ori
am inteles, sunteti cel mai tare, cel mai mare, cel mai bun trib, cu cei mai experimentati, mai dedicati si nu in ultimul rand onorabili (oo da, cum am putea uita asta) membri
deci, ce e nou? :confused:
 

DeletedUser8950

:eek:
chiar nu se mai gaseste nimeni sa va laude? ati ajuns sa o faceti singuri? cei interesati oricum v-au citit profilul, si pana acum au auzit povestea asta de cel putin 10 ori
am inteles, sunteti cel mai tare, cel mai mare, cel mai bun trib, cu cei mai experimentati, mai dedicati si nu in ultimul rand onorabili (oo da, cum am putea uita asta) membri
deci, ce e nou? :confused:

Nou nimica!Doar ce-i vechi...Oricum,stimez cativa jucatori de la OMERTA!
 

DeletedUser

:eek:
chiar nu se mai gaseste nimeni sa va laude? ati ajuns sa o faceti singuri? cei interesati oricum v-au citit profilul, si pana acum au auzit povestea asta de cel putin 10 ori
am inteles, sunteti cel mai tare, cel mai mare, cel mai bun trib, cu cei mai experimentati, mai dedicati si nu in ultimul rand onorabili (oo da, cum am putea uita asta) membri
deci, ce e nou? :confused:

Da, ne-am uitat in loja laudatorilor nostri si am realizat ca someaza si atunci am desemnat pe algernon sa vina sa nu ne lase marketingul sa moara.
Sa vedem care pica la sorti saptamana viitoare, in a doua parte a campaniei de vanzari :p
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
Noisette, mycutzoce kuray

Salutare, umbra veche :)
 

DeletedUser

la ora asta nu sunt umbra veche, sunt umbra adormita
cum alegeti pe cine trimiteti pe forum ca sa posteze chestiile astea? cel care ia cele mai putine sate de la war? cel care posteaza cel mai putin pe forum? la voi asta e o forma de pedeapsa?
aveti o loterie? cel care e ales trebuie sa curete forumul, sa rezolve toate neintelegerile diplomatice, sa fie sitter intre 5 si 12, sa faca reclama pe forumul mare si eventual sa spele, sa calce si sa faca mancare prin sate

nu, sunt sigur ca e pe baza de voluntariat si e o mare onoare sa faci asta (cat spirit de sacrificiu sa vii pe forum si sa te lauzi in felul ala stiind ca toti vor rade de tine)
 

DeletedUser

Prezenta pe forum, mai ales in calitate de laudator, nu este nici punitiva, nici de alta natura. Fiecaruia i se mai scoala sa vina sa scrie ceva pe forum, ca doar d-aia e politica si propaganda, nu?:)
Si bineinteles, Omerta rullz, ca doar nu puteam scrie ceva pe forum fara sa aduc in discutie cat de minunati suntem :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

:)
parca urmatorul laudator venea abia saptamana viitoare
n-ai mai putut astepta?
 

DeletedUser1385

prietene , daca nui cunosti numai vorbii Simavo e unu dintre cei mai respectatii jucatori de pe ro iti garantez eu ca majoritatea jucatorilor din Omerta joaca corect pe majoritatea ii cunosc sunt oameni de nota 10....
:)Respect Omerta
 

DeletedUser2168

:D
Copii eu ma oftic , stiu ca nu joc cu numele de administrator pe clasica tocmai ca sa evit privirile cu sprincene arcuite dar chiar asa..sa enuntati toti administratorii de joc de pe alte lumi care sa fie in Omerta si sa nu ma mentionati si pe mine..mi se pare chiar...ce sa mai zic..sunt revoltat!?!:rolleyes:
 

DeletedUser2168

Ah am si eu o plangere contra admin wassaby care nu-mi satisface poftele cand ii trimit ticket. Ma da chiar nici unul nu gasesti? S-a curatat lumea ?
 

DeletedUser

:D
Copii eu ma oftic , stiu ca nu joc cu numele de administrator pe clasica tocmai ca sa evit privirile cu sprincene arcuite dar chiar asa..sa enuntati toti administratorii de joc de pe alte lumi care sa fie in Omerta si sa nu ma mentionati si pe mine..mi se pare chiar...ce sa mai zic..sunt revoltat!?!:rolleyes:


cand si-a achimbat simavo numele s-a argumentat altfel, atunci mi-am luat ban, exista reguli pentru fiecare,nu se mai aplica hotararile innogames? aici ajungem iarasi la inegalitatea jucator-admin jucator!
lacry
View Public Profile
Trimite un mesaj privat lui lacry
Find More Posts by lacry
adaugă lacry la lista de prieteni

lamine
Admin




Adaugă data: 24.04.2007 #6 31.03.2008, 20:28:30 Sus
In ideea de a face totul cat mai transparent, se va incerca sa se ajunga la situatia in care membrii TT, care sunt jucatori in anumite lumi (pe care, bineinteles, nu le administreaza), sa joace in aceste lumi cu numele de admin. Asta pentru a evita orice potentiale neintelegeri, care pot interveni si pentru o transparenta maxima.
__________________
Zambeste! Maine Va fi mai RAU!
 

DeletedUser

Pfff...!! Alt topic de dusmanosi.... Cum naiba uitasem ca exista si astia....??:confused::confused:
AAAAA...!!! Si chiar asa, Omerta e cel mai tare si mai bun trib...! Asta sa nu uit. BTW, nu sunt pedepsit, sunt blond:p:p:p:D:D:D;
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus