Etica Adminilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6186

cum acest thread a inceput cu reprosuri la adresa adminilor din tribul omerta...pe parcurs acesta s'a transformat intr'un elogiu, practic, adus acestora...insa...de la bun inceput se stia faptul ca orice initiativa de a face observatie modului in care isi desfasoara activitatea fie ei moderatori fie ei admini...e useless aici, pe forum...deci...e doar bagare in seama:)

hmmm...initiatorul a primit ceva de cei din omerta pentru reclama facuta aici? si cea negativa e buna oricum

heh...oare dc cand atacam Pe Simavo din Omerta...am fost inchis ..de 2 ori ;)) chiar in timpul atacurilor ...;)
 

DeletedUser

Brrrealy???:confused::confused:
E ceva necurat la mijloc... Ai depus si tu ticket? Care a fost motivul pentru care te-au inchis si ce raspuns ai primit? Nu de alta, dar sa stie si ceilalti, nu?
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
aoleu, si unii se mai numesc si jucatori---aici fac referire la ce a zis tony!!
hai sa te incat eu cum sa faci----te duci la setari > intrebare suport, si cand te ataca cineva si tu ai dubii in privinta atacurilor acelui jucator, poti sa depui un ticket cu banuiala ta!!!

of of, unii se fac singuri de ras pe forum si apoi tipa ca dupa ce ataca omerta sunt banati!!
 

DeletedUser

Pfff...!! Alt topic de dusmanosi.... Cum naiba uitasem ca exista si astia....??:confused::confused:
AAAAA...!!! Si chiar asa, Omerta e cel mai tare si mai bun trib...! Asta sa nu uit. BTW, nu sunt pedepsit, sunt blond:p:p:p:D:D:D;

pFF AI grija la limbaj ROG ADMINU SA ISI FACA TREABA

heh...oare dc cand atacam Pe Simavo din Omerta...am fost inchis ..de 2 ori ;)) chiar in timpul atacurilor ...;)
Acuma fav si Omerta Rog admini principali sa intervina Ptr ca sa nu mai existe alte discutii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

???? Care limbaj???????:confused:

Roaga-l....
Ps: Crezi ca daka esty mai inalt in grad si mai cu experienta ma sperii. Respect regulile si numai prin reguli vei ajunge respectat:D

3.2. Semnatura (text sau imagine) nu va depasi inaltimea de 60 Pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depasi 80x80 Pixeli. Bannere sau linkuri-urile de recrutare in semnatura sunt interzise.

Pe viitor respecta si regulamentul forumului...
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Cum techno nu exista grade pe triburile ???
Ai si uitat :D
Offf,offf,offff uite asa uita oamenii de grade :cool:
 

DeletedUser2404

tu sa taci ca nu trebuie sa alfe nimeni :D cat despre madalynemanuela il sfatuiesc sa mai citeasca inca o data regulamentul ca zice ca nu incalca :)
 

stou

member
Scor reacție
0
A posta materiale obscene intradevar este o grava incalcare de regula si pentru asta trebuie sa fie pedepsit !!!Cat si marimea pozei !!! Ai un standard care trebuie respectat!!
Pentru a fi mai explicit poza aia nu este adecvata in nici un caz cu forumul nostru!!
Cat despre techno Vei fi aspru pedepsit pentru incalcarea gradelor :)))!!!!
 

DeletedUser

Ps: Crezi ca daka esty mai inalt in grad si mai cu experienta ma sperii. Respect regulile si numai prin reguli vei ajunge respectat:D


Get lost!! Nici macar nu are sens sa intru in polemici cu tine. Regulamentul il cunosc mult mai bine ca tine, iar interventia ta este cel putin neavenita. So.... keep reading.... Inca o precizare....: poti sa respecti cate reguli vrei, dar modul in care-ti faci simtita prezenta nu-ti va aduce nici macar un dram de respect pe acest forum.

To be on topic...: Omerta este cea mai inalta forma de colaborare tribala.... Omerta este cel mai tare trib !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pFF AI grija la limbaj ROG ADMINU SA ISI FACA TREABA


Acuma fav si Omerta Rog admini principali sa intervina Ptr ca sa nu mai existe alte discutii

probleme gogule? te-ai trezit tu ca esti marele destept din jocul asta?...ciocu mic si joc de glezne...daca esti frustrat exista locuri in parcare unde poti sa alergi in semicerc...

Aguilla, verifica-ti limbajul inainte de a posta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

A posta materiale obscene intradevar este o grava incalcare de regula si pentru asta trebuie sa fie pedepsit !!!Cat si marimea pozei !!! Ai un standard care trebuie respectat!!
Pentru a fi mai explicit poza aia nu este adecvata in nici un caz cu forumul nostru!!
Cat despre techno Vei fi aspru pedepsit pentru incalcarea gradelor :)))!!!!

ce poza???:(:confused::( monitorul meu de (14 impartit la 7)"inci" nu suporta semnaturi asa de mari :eek:
 

DeletedUser

hai sa scriu si eu ceva pe topicul asta
sunt unul dintre (multii) jucatorii din OMERTA care nu sunt admini
stiti ce diferentiaza Omerta de celelalte triburi?
diferentele esentiale,nu bla-blaurile ce se tot spun pe aici?
in omerta se intra NUMAI CU RECOMANDARE.cunosti jucatorul in cauza (dar nu asa,la nivel de "uite unul pe harta linga mine,am schimbat doua mesaje in 2 luni,ne cunoastem" ,esti gata sa garantezi cu satele tale pentru el,primeste invitatie.altfel,nu,indiferent ca are un sat sau 100.in plus,nu se aduc decat jucatori care cunosc jocul la un nivel cel putin decent.si care doresc sa se perfectioneze in continuare.
eu unul am adus,personal,trei jucatori pina acum.unul de pe l3 (care insa nu a rezistat-da,se poate si asta,sa nu rezisti aici deoarece lumea clasica in general si omerta in special presupune mult timp alocat) si inca doi de pe l4
cei pe care i-am adus au sesizat imediat diferenta intre acest trib si triburile pe care au fost pe celelalte lumi.desi,pe l4,cei doi fac parte dintr-un trib la care eu am avut mare contributie in organizare si dezvoltare.
in rest?furaciuni?sincer,nu cred ca avem nevoie de asa ceva.si nu cred ca cineva din omerta,admin sau nu,vrea sa castige trisand.ca mai facem si noi greseli din neatentie?
se intampla oricui.chiar eu am pierdut 4 sate pe o neatentie de impartire legatura internet si preluare de sate.am acceptat imediat pedeapsa si am mers mai departe.fara sa acuz pe cineva de rea intentie si mai stiu eu ce.mi s-a explicat ce am gresit,am inteles si cu asta-basta.
in plus,fata de celelate triburi,marea majoritate a celor din omerta cunosc regulile.mai mult,le viseaza .noaptea,daca ma scoli la orice ora si imi dai un exemplu de jucator banat,cu taote detaliile,imediat iti spun ce reguli au incalcat.ceea ce nu se poate spune despre jucatorii din alte triburi.
ca sa sintetizez,diferenta consta in:
-cunoasterea mult mai buna a jocului,legaturile speciale care exista intre ceva ce am uitat?
:)

crezi u dar ai uitat k traiesti in ROMANIA totusi ;))
 

DeletedUser

nedumerirea mea... unde este laudatorul saptamanal?
adica, slimslick a avut o incercare timida (pare mai degraba ca a indeplinit o obligatie), aquilla nu se pune (mijloacele sunt incompatibile cu scopul)
deci? nimeni nu mai vrea sa laude omerta? sunt toti in vacanta?
 

DeletedUser

nedumerirea mea... unde este laudatorul saptamanal?
adica, slimslick a avut o incercare timida (pare mai degraba ca a indeplinit o obligatie), aquilla nu se pune (mijloacele sunt incompatibile cu scopul)
deci? nimeni nu mai vrea sa laude omerta? sunt toti in vacanta?

probabil k da;))
 

DeletedUser

nedumerirea mea... unde este laudatorul saptamanal?
adica, slimslick a avut o incercare timida (pare mai degraba ca a indeplinit o obligatie), aquilla nu se pune (mijloacele sunt incompatibile cu scopul)
deci? nimeni nu mai vrea sa laude omerta? sunt toti in vacanta?

uite unde era filosoful ....vai tre sa fac plecaciuni
000201B8.gif


00020071.gif
 

DeletedUser

nedumerirea mea... unde este laudatorul saptamanal?
adica, slimslick a avut o incercare timida (pare mai degraba ca a indeplinit o obligatie), aquilla nu se pune (mijloacele sunt incompatibile cu scopul)
deci? nimeni nu mai vrea sa laude omerta? sunt toti in vacanta?

Omerta este magnific!

Nu mai joc, dar admiratia mea nu s-a diminuat, dimpotriva.

(boss, scuze ca mi-am neglijat sarcina de marketer)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus