Etica Adminilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

heh...oare dc cand atacam Pe Simavo din Omerta...am fost inchis ..de 2 ori ;)) chiar in timpul atacurilor ...;)

bun de gandit si asta dar ce zici de atacuri k au avut atacuri.Ataci ii golesti satu la 15 secunde dupa primu atac ajunge al 2 lea atac si are alcelasi numar de trupe foarte interesant;)),si apoi la cateva zile jucatorului ii este luate nst cate sate de catre adimni k nsst ce facuse=))) totusi asta e ROMANIA
 

DeletedUser706

heh...oare dc cand atacam Pe Simavo din Omerta...am fost inchis ..de 2 ori ;)) chiar in timpul atacurilor ...;)

Serios ???:confused::confused:
Unde ai fost inchis ?
Aiud sau Gherla ?
Cat ai stat inchis ?
Baietii s-au purtat frumos cu tine ?:rolleyes:
Eu cred ca poti sa-ti ei lejer diploma de detinut politic ...

Aaaa...
Asa ca fapt divers ...
Atacurile continua chiar daca jucatorul este banat
Deci pierderile multiple pe care le ai produs satelor lui Simavo , au fost aceleasi si banat , si ne banat ....

bun de gandit si asta dar ce zici de atacuri k au avut atacuri.Ataci ii golesti satu la 15 secunde dupa primu atac ajunge al 2 lea atac si are alcelasi numar de trupe foarte interesant),si apoi la cateva zile jucatorului ii este luate nst cate sate de catre adimni k nsst ce facuse=))) totusi asta e ROMANIA

Aici sunt de acord cu tine ..
Sorin si Omerta sunt principali vinovati ca nu se intelege nimic din frazele tale ..
Probabil daca un moderator se sesizeaza si i ti da un warn pentru schingiuirea limbi romane si folosirea in exces a "k" si altor insemne interzise pe acest forum ..in mod cert ai sa spui ca moderatorul este membru Omerta ..si prieten cu Simavo ..

Asta e Romania ...
Intotdeauna altul este vinovat pentru incompetenta noastra ...
Asta e Romania ...
Cei care sunt prea slabi pentru a construi ceva , stau pe margine si arunca cu gunoi in oricine trece prin fata lor ..
Habar am daca Sorin este "imaginea neprihanita" a acestui forum ...
Sincer ..
Probabil are si el defecte ..ca noi toti ...
Dar are si o mare calitate ..
Este unanim respectat de jucatorii adevarati ...
Si nu este putin lucru ..

Daca el este perfect sau nu ...
Cui ii pasa ????
El este Sorin ,Simavo,Sir Soreen ......si atat !
 

DeletedUser

bun de gandit si asta dar ce zici de atacuri k au avut atacuri.Ataci ii golesti satu la 15 secunde dupa primu atac ajunge al 2 lea atac si are alcelasi numar de trupe foarte interesant;)),si apoi la cateva zile jucatorului ii este luate nst cate sate de catre adimni k nsst ce facuse=))) totusi asta e ROMANIA

poti sa vorbesti in romana te rog...nu am inteles nimic din ce ai zis...sau poatre e un limbaj codat...tu sti:confused::D:D:D
 

DeletedUser8950

Nu exista CORECTITUDINE 100%.(MAI ALES IN ROMANIA)
Deci nu cred ca toti adminii is 100% curati:D
 

DeletedUser6186

Serios ???
Unde ai fost inchis ?
Aiud sau Gherla ?
Cat ai stat inchis ?
Baietii s-au purtat frumos cu tine ?
Eu cred ca poti sa-ti ei lejer diploma de detinut politic ...

Aaaa...
Asa ca fapt divers ...
Atacurile continua chiar daca jucatorul este banat
Deci pierderile multiple pe care le ai produs satelor lui Simavo , au fost aceleasi si banat , si ne banat ....


!

Frate nu te baga *** nu sti.....o multime de lume spune cam aceasi lucru despre Omerta..si admini.... Si in legaturile cu atacurile !! ai inteles Total Gresit!!

Cand am zis in timpul atacurilor, ma refeream... k mai aveam de dat atacuri (nobili) ....si ca sa vezi ....Am Fost inchis!! Motiv !? normal..Cik Transport Ilegal de resurse!! si cand am cerut si eu dovada...la cn am facut asea...mi la Pus Pe adaescu In fatza!! asa sa se scoata si admini.....si cand sa atac dinou !! ce crezi !! Full Satele Lui SIMAVo !! ;) sa fim Serios !!si Just SI War sau care Mai Sunteti !!! Credetine k *** Ec !! Se Pune Cu Burta !!! pe Joc !! Faceti la Fel Ca Burn !! Stiti ce sa intamplat !! nu situ la c mai comentati !! de cand e LC EC e pe 1 !! Deci Asteptati alta Lume !! poate acolo sa ajungeti si voi pe 1 ;)
 

DeletedUser706

Frate nu te baga *** nu sti.....o multime de lume spune cam aceasi lucru despre Omerta..si admini.... Si in legaturile cu atacurile !! ai inteles Total Gresit!!

Cand am zis in timpul atacurilor, ma refeream... k mai aveam de dat atacuri (nobili) ....si ca sa vezi ....Am Fost inchis!! Motiv !? normal..Cik Transport Ilegal de resurse!! si cand am cerut si eu dovada...la cn am facut asea...mi la Pus Pe adaescu In fatza!! asa sa se scoata si admini.....si cand sa atac dinou !! ce crezi !! Full Satele Lui SIMAVo !! ;) sa fim Serios !!si Just SI War sau care Mai Sunteti !!! Credetine k *** Ec !! Se Pune Cu Burta !!! pe Joc !! Faceti la Fel Ca Burn !! Stiti ce sa intamplat !! nu situ la c mai comentati !! de cand e LC EC e pe 1 !! Deci Asteptati alta Lume !! poate acolo sa ajungeti si voi pe 1 ;)

Prietene ..
Daca joci asa cum vorbesti ....adica prost , aproape inteligibil ....nu e o surpriza ca te baneaza astia , pe unde te prind ...
La scoala [ sau gradinita ..dupa caz ] ai invatat sa te exprimi asa ?
Nu e o critica ...e o curiozitate ..
Asa cum sunt curios de ce in propozitia "Am Fost inchis" ..."fost" se scrie cu majuscule ?
Acelasi lucru si la : "Transport Ilegal "
In schimb cand folosesti un nume propiu "adaescu" ..:confused::confused:
Priveste inca o data aceasta propozitie :
"Pus Pe adaescu In fatza!!"
Spune cinstit ..
Adimini te au obligat sa scrii asa ?

Daca tot ei au construit Omerta , si acum terorizeaza jucatorii ....cred ca prin mijloace murdare va obliga sa scrieti asa pe forum pentru a va face de ras ..
Vad ca nu poti dormi linistit , cu gandul ca Simavo este cel mai mare hot din jocul asta ...
Eu spun ca daca tot nu poti dormi ....pune mana pe o carte .
Macar pana te apuca somnul .
Citeste cu atentie ....si ne reproduci si noua pe forum pasajele unde exista fraze de genul :
Sunt un Agramat Si I mi place sa Ma fac de Ras pe forum
sau poate gasesti in cartea aceea traducerea cuvintelor :
"k" , "Cik" ,"cn" ,"situ" ,"c mai" "fatza"

Dupa ce vei afla toate astea , in mod cert vei afla si modul prin care Simavo si Omerta reuseste sa triseze acest joc ...
Dar ..doar dupa ce ai reusit sa afli misterul limbi materne ...
E un examen greu....dar poti reusi !
Daca reusesti , promit sa-l rastagnim pe Simavo pe forum [tu o sa bati cuiele] ..iar membri Omerta vor fi considerati ilegalisti , si vanati unul cate unul , pana vor regreta ziua cand s-au nascut sau au intrat in trib [ ceea ce la unii este tot una ]

Eu ...si multi altii , intelegem cat de mult il urati pe Simavo
Si Omerta ..
Dar macar injuratii in limba romana ...sa intelegem si noi !
Chiar daca presupunem ca a ti avea 8-9 ani ....tot nu este explicabil limbajul total intraductibil ..
Daca a-ti reusi sa vorbiti in limba romana , si a-ti aduce si argumente serioase cum ca admini comploteaza impreuna , triseaza impreuna ..iar noi ceilalti suntem doar niste umile victime , atunci poate lumea v-ar trata cu seriozitate si v-ar acorda atentia cuvenita
Asa ..
Fara dovezi , si cu un limbaj .....
Lumea se amuza ...si atat !
 

DeletedUser

Frate nu te baga *** nu sti.....o multime de lume spune cam aceasi lucru despre Omerta..si admini.... Si in legaturile cu atacurile !! ai inteles Total Gresit!!

Cand am zis in timpul atacurilor, ma refeream... k mai aveam de dat atacuri (nobili) ....si ca sa vezi ....Am Fost inchis!! Motiv !? normal..Cik Transport Ilegal de resurse!! si cand am cerut si eu dovada...la cn am facut asea...mi la Pus Pe adaescu In fatza!! asa sa se scoata si admini.....si cand sa atac dinou !! ce crezi !! Full Satele Lui SIMAVo !! ;) sa fim Serios !!si Just SI War sau care Mai Sunteti !!! Credetine k *** Ec !! Se Pune Cu Burta !!! pe Joc !! Faceti la Fel Ca Burn !! Stiti ce sa intamplat !! nu situ la c mai comentati !! de cand e LC EC e pe 1 !! Deci Asteptati alta Lume !! poate acolo sa ajungeti si voi pe 1 ;)

pe mine mau inchis ca am primit sprijin.Ce sa mai zic iam zis sa verifice bine adminului respectiv si mia bagat nst ce cu sprijin ilegal,nst ce e aia dar in fine..asta e romania ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prietene ..
Daca joci asa cum vorbesti ....adica prost , aproape inteligibil ....nu e o surpriza ca te baneaza astia , pe unde te prind ...
La scoala [ sau gradinita ..dupa caz ] ai invatat sa te exprimi asa ?
Nu e o critica ...e o curiozitate ..
Asa cum sunt curios de ce in propozitia "Am Fost inchis" ..."fost" se scrie cu majuscule ?
Acelasi lucru si la : "Transport Ilegal "
In schimb cand folosesti un nume propiu "adaescu" ..:confused::confused:
Priveste inca o data aceasta propozitie :
"Pus Pe adaescu In fatza!!"
Spune cinstit ..
Adimini te au obligat sa scrii asa ?

Daca tot ei au construit Omerta , si acum terorizeaza jucatorii ....cred ca prin mijloace murdare va obliga sa scrieti asa pe forum pentru a va face de ras ..
Vad ca nu poti dormi linistit , cu gandul ca Simavo este cel mai mare hot din jocul asta ...
Eu spun ca daca tot nu poti dormi ....pune mana pe o carte .
Macar pana te apuca somnul .
Citeste cu atentie ....si ne reproduci si noua pe forum pasajele unde exista fraze de genul :

sau poate gasesti in cartea aceea traducerea cuvintelor :
"k" , "Cik" ,"cn" ,"situ" ,"c mai" "fatza"

Dupa ce vei afla toate astea , in mod cert vei afla si modul prin care Simavo si Omerta reuseste sa triseze acest joc ...
Dar ..doar dupa ce ai reusit sa afli misterul limbi materne ...
E un examen greu....dar poti reusi !
Daca reusesti , promit sa-l rastagnim pe Simavo pe forum [tu o sa bati cuiele] ..iar membri Omerta vor fi considerati ilegalisti , si vanati unul cate unul , pana vor regreta ziua cand s-au nascut sau au intrat in trib [ ceea ce la unii este tot una ]

Eu ...si multi altii , intelegem cat de mult il urati pe Simavo
Si Omerta ..
Dar macar injuratii in limba romana ...sa intelegem si noi !
Chiar daca presupunem ca a ti avea 8-9 ani ....tot nu este explicabil limbajul total intraductibil ..
Daca a-ti reusi sa vorbiti in limba romana , si a-ti aduce si argumente serioase cum ca admini comploteaza impreuna , triseaza impreuna ..iar noi ceilalti suntem doar niste umile victime , atunci poate lumea v-ar trata cu seriozitate si v-ar acorda atentia cuvenita
Asa ..
Fara dovezi , si cu un limbaj .....
Lumea se amuza ...si atat !

cred ca si tu faci greseli asa ca nu te mai da zmeu \:d/:)))))
 

DeletedUser

rog sa fie sterse toate posturile care nu sunt inteligibile...numai cuvinte, parca aruncate pe forum...nu stiu din ce limba.

ori vorbim corect...ori sa fim banati toti care mai pnegrim aceasta limba cu tot felul de tampenii.
 

DeletedUser6186

Prietene ..
Daca joci asa cum vorbesti ....adica prost , aproape inteligibil ....nu e o surpriza ca te baneaza astia , pe unde te prind ...
La scoala [ sau gradinita ..dupa caz ] ai invatat sa te exprimi asa ?
Nu e o critica ...e o curiozitate ..
Asa cum sunt curios de ce in propozitia "Am Fost inchis" ..."fost" se scrie cu majuscule ?
Acelasi lucru si la : "Transport Ilegal "
In schimb cand folosesti un nume propiu "adaescu" ..:confused::confused:
Priveste inca o data aceasta propozitie :
"Pus Pe adaescu In fatza!!"
Spune cinstit ..
Adimini te au obligat sa scrii asa ?

Daca tot ei au construit Omerta , si acum terorizeaza jucatorii ....cred ca prin mijloace murdare va obliga sa scrieti asa pe forum pentru a va face de ras ..
Vad ca nu poti dormi linistit , cu gandul ca Simavo este cel mai mare hot din jocul asta ...
Eu spun ca daca tot nu poti dormi ....pune mana pe o carte .
Macar pana te apuca somnul .
Citeste cu atentie ....si ne reproduci si noua pe forum pasajele unde exista fraze de genul :

sau poate gasesti in cartea aceea traducerea cuvintelor :
"k" , "Cik" ,"cn" ,"situ" ,"c mai" "fatza"

Dupa ce vei afla toate astea , in mod cert vei afla si modul prin care Simavo si Omerta reuseste sa triseze acest joc ...
Dar ..doar dupa ce ai reusit sa afli misterul limbi materne ...
E un examen greu....dar poti reusi !
Daca reusesti , promit sa-l rastagnim pe Simavo pe forum [tu o sa bati cuiele] ..iar membri Omerta vor fi considerati ilegalisti , si vanati unul cate unul , pana vor regreta ziua cand s-au nascut sau au intrat in trib [ ceea ce la unii este tot una ]

Eu ...si multi altii , intelegem cat de mult il urati pe Simavo
Si Omerta ..
Dar macar injuratii in limba romana ...sa intelegem si noi !
Chiar daca presupunem ca a ti avea 8-9 ani ....tot nu este explicabil limbajul total intraductibil ..
Daca a-ti reusi sa vorbiti in limba romana , si a-ti aduce si argumente serioase cum ca admini comploteaza impreuna , triseaza impreuna ..iar noi ceilalti suntem doar niste umile victime , atunci poate lumea v-ar trata cu seriozitate si v-ar acorda atentia cuvenita
Asa ..
Fara dovezi , si cu un limbaj .....
Lumea se amuza ...si atat !

**********

mesaj editat in intregime.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

****** Data viitoare abtine-te de la acest gen de citate, avertismentul iti va reveni in totalitate.

ce exprimare de mahala...cer sa fi sanctionat pentru vorbele tale...nu sunt in vreo maghernita aici...:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

forumul nu e un loc de cearta neargumentata cu un limbaj de mahala .... si nu mi se pare ok sa va injurati... aratati'va muschii in joc!
 

DeletedUser

Topicul asta a degenerat de ceva vreme, propun inchiderea lui.
 

DeletedUser

Alta mahala, aceiasi smardoi.... Sau unii noi, insa acelasi caracter.... Jalnic....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus