Off-topic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

imi oferi un steag? oricum ai prea multe, si imi lipsesc batistele.
fii bun si foloseste CRATIMELE, mare roman ce esti. Ca stie o unguroaica romaneste mai bine decat tine. Rusine sa-ti fie.

tu nu ajungi nici cu privirea la steag...asa esti de mic...mi-e rusine cu tine si cu cei ca tine...tocmai ca esti unguroaica (se vede asta de la o posta).
iti dau un steag cu ungaria sau un tricou al nationalei ungariei daca doresti.
 

DeletedUser

Uite, postul asta da, imi place. Pentru ca denota bun simt, spre deosebire de altele.

Dar, ce nu ai inteles tu, e ca eu nu atac parerile lui aquilla despre el insusi, ci infatuarea lui; si mai ales ideile "propagate" de el, referitoare la cine are sau nu are dreptul de a fi roman. Care idei, daca tot sustine ca stie istorie, ar putea sa recunoasca ca sunt de factura nazista. A fi arian, sau a fi roman, din perspectiva lui, e acelasi lucru.

Cat despre postarile voastre, nu le contrez decat prin prisma faptului ca va intindeti mai mult decat va e plapuma. Puteti sa discutati ce vreti, sa aberati ce vreti, dar intr-un singur topic. Atata timp cat alte topicuri au teme anume, ce naiba cauta aceleasi idei pe acolo? Acelelasi personaje cu aceleasi postari in esenta. Devine obositor sa citesti la infinit acelasi lucru peste tot, desi teoretic ar trebui sa citesti cu totul altceva.

cat despre a fi roman, iti ofer un argument pe baza argumentului tau.



Si...ce ati facut voi, ca sa va dea dreptul sa fiti mai "romani" decat altii? ( e intrebare retorica, raspunsul il stiu deja.)


Si referitor la

sa inteleg ca vina nu e a celor care jignesc, adica a voastra, ci a celor care nu gandesc la fel ca voi, nu? Interesanta logica...

Vezi tu Orlando, daca nu ar fi existat oameni ca voi, nu ar fi existat multe din petele negre ale istoriei; Holocaustul, Heuaction, mineriada...si exemplele pot continua. O masa de oameni incapabili de a gandi singuri, manati de spiritul de turma atat de comun ultimilor 100 de ani...

a vorbit creierul de gaina tinand sceptrul adevarului in mana...marele guru...ne lasi? nu te-ai plictisit sa te joci cu tastele?
 

DeletedUser

... total neinteresante pentru restul COMUNITATII. Caci da, dragii mei, asta se urmarea prin existenta acestui forum... crearea unei comunitati, a unui loc in care fiecare sa-si gaseasca -poate nu prieteni - dar macar persoane cu aceleasi interese.

Tocmai. Cand se gasesc niste persoane cu aceleasi interese, vin cei cu interese si pareri diferite si incep sa critice si sa faca propaganda.
Daca vorbeam colo si colo de triburile nu zicea nimeni nimic decat poate ca e un spam subtil. Daca se vorbeste despre aceasta tara gata e SPAM...e off topic la off topic...suntem extremisti. Doar pentru niste pareri spuse intre persoane cu aceleasi interese??

De acord cu tine, in principiu... atata timp cat subiectele discutate sunt postate unde trebuie... in cazul de fata - pe alt forum, nu pe cel al unui JOC. Poate nu avem chef de lectii de istorie, noi, ceilalti, cei multi, care intram aici - la asta v-ati gandit macar ? Poate vrem sa vorbim despre lucruri mai putin serioase, dar PLACUTE... si ne intereseaza ce spun si ceilalti, nu scriem doar sa vada altii cat de inteligenti sau de patrioti suntem.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mic...mi-e rusine cu tine si cu cei ca tine...tocmai ca esti unguroaica (se vede asta de la o posta).

q.e.d. xenofobie ieftina, ascunsa sub patriotism unsuros. Ma voi distra copios cand vei descoperi ca mai mult de o femeie din ilustrul tau arbore genealogic, dac pursange, a procreat cu vreun reprezentant masculin al vreunui popor migrator sau popor musulman care a condus sudul tarii. si a iesit un ilustru descendent brunetel, ras in cap, cu idei de neonazist, pursange corcit....pardon dac.
 

DeletedUser

Ok... vad ca tot nu aveti de gand sa va potoliti... Daca politie vreti, politie o sa aveti. Considerati-va avertizati.
 

DeletedUser

Ai gresit aquilla, pasare esti tu...cat despre creier, ma abtin.

Si apropo, spre deosebire de tine, eu stiu sa le si folosesc...nu doar sa apas in nestire pe ele.
Nea' istorie care esti...cand o sa ajungi macar la calcaiul acelora care merita sa fie numiti romani, atunci sa vii sa-mi dai mie lectii de morala. Pana atunci, nu esti decat un alt necunoscut intr-o masa de oameni indobitociti de niste oameni destepti. Pentru ca ei sunt destepti, spre deosebire de tine...
 

DeletedUser

q.e.d. xenofobie ieftina, ascunsa sub patriotism unsuros. Ma voi distra copios cand vei descoperi ca mai mult de o femeie din ilustrul tau arbore genealogic, dac pursange, a procreat cu vreun reprezentant masculin al vreunui popor migrator sau popor musulman care a condus sudul tarii. si a iesit un ilustru descendent brunetel, ras in cap, cu idei de neonazist, pursange corcit....pardon dac.

nu...dar nu suport prostia...sunt alergic al prosti :D:D:D

nu sunt nazist...nu voi fi niciodata...nu sunt german...vorbeste prostia din capul tau ...un asa zis medic care da lectii de viata unui om...cik...uite cine e moderator...o inculta
 

DeletedUser

Ai gresit aquilla, pasare esti tu...cat despre creier, ma abtin.

Si apropo, spre deosebire de tine, eu stiu sa le si folosesc...nu doar sa apas in nestire pe ele.
Nea' istorie care esti...cand o sa ajungi macar la calcaiul acelora care merita sa fie numiti romani, atunci sa vii sa-mi dai mie lectii de morala. Pana atunci, nu esti decat un alt necunoscut intr-o masa de oameni indobitociti de niste oameni destepti. Pentru ca ei sunt destepti, spre deosebire de tine...

tu ai gresit...sunt pasare in creierul tau...sunt om cu spirit de acvila
 

DeletedUser

Bravo inteligentule....

Cine zice ca a fi nazist = a fi german ??? Poate doar istoria aia superba care nu o stii deloc. Dar na, esti pui de dac, tu stii totul. Apropo, acvilo, am impresia ca te-ai lovit cu capul de stanci, in zborul tau spre calcaiul broastei...
 

DeletedUser

tu ai gresit...sunt pasare in creierul tau...sunt om cu spirit de acvila

24.gif
24.gif
24.gif
24.gif


hai ca asta a fost tare...nu doar spirit, ci si creier....

Apropo, pasaroiule, vezi ca scrie sub numele meu moderator? (da, am pus virgula,poti sa crezi?) Si abtine-te cu parerile despre presupusa mea incultura...cel putin asa afirmatii n-ar trebui sa faca unul care a citit pseudoistoria Romaniei varianta pre-89
 

DeletedUser

Ei, nu doar la atat. Stai ca mai are ceva jigniri de aruncat, ca astea-s argumentele lui puternice.

Ce ziceai azi RockGirl, ce ziceai si tu v3rra?

q.e.d.

care pt tine dacule, nu e nume de bere sau vin, sa stii. Nu ai de unde sa stii, vine din latina, care nu e limba romana, ce naiba.

Deci, dupa cum ma bucur sa vad, inteligenta artificiala a marelui lider nationalist de pe acest forum, se rezuma la "eu stiu, eu sunt, eu fac", fara a avea si argumente, si la a jigni alte persoane.

Traiasca Romania si oamenii de genul lui aquilla!!!!
 

DeletedUser

nu sunt nazist...nu voi fi niciodata...nu sunt german..
...uite cine e moderator...o inculta


Like OMFG?!!!?!?!?!?!??!:eek: Omule tu chiar existi ori esti un cont la misto pe forum?

Sau ca sa ma fac inteleseaza tre sa o dau pe varianta viezure, varza, branza, shaorma, kebab, McDonals, Steaua, Rapid, 1 Decembrie?
 

DeletedUser

Bravo inteligentule....

Cine zice ca a fi nazist = a fi german ??? Poate doar istoria aia superba care nu o stii deloc. Dar na, esti pui de dac, tu stii totul. Apropo, acvilo, am impresia ca te-ai lovit cu capul de stanci, in zborul tau spre calcaiul broastei...

pai bai, inteligentule, cum sa fi ceva ce nu poti fi niciodata ?
 

DeletedUser

Like OMFG?!!!?!?!?!?!??!:eek: Omule tu chiar existi ori esti un cont la misto pe forum?

Sau ca sa ma fac inteleseaza tre sa o dau pe varianta viezure, varza, branza, shaorma, kebab, McDonals, Steaua, Rapid, 1 Decembrie?

nu te baga unde nu-ti fierbe oala

24.gif
24.gif
24.gif
24.gif


hai ca asta a fost tare...nu doar spirit, ci si creier....

Apropo, pasaroiule, vezi ca scrie sub numele meu moderator? (da, am pus virgula,poti sa crezi?) Si abtine-te cu parerile despre presupusa mea incultura...cel putin asa afirmatii n-ar trebui sa faca unul care a citit pseudoistoria Romaniei varianta pre-89

ca de obicei esti degeaba

Ei, nu doar la atat. Stai ca mai are ceva jigniri de aruncat, ca astea-s argumentele lui puternice.

Ce ziceai azi RockGirl, ce ziceai si tu v3rra?

q.e.d.

care pt tine dacule, nu e nume de bere sau vin, sa stii. Nu ai de unde sa stii, vine din latina, care nu e limba romana, ce naiba.

Deci, dupa cum ma bucur sa vad, inteligenta artificiala a marelui lider nationalist de pe acest forum, se rezuma la "eu stiu, eu sunt, eu fac", fara a avea si argumente, si la a jigni alte persoane.

Traiasca Romania si oamenii de genul lui aquilla!!!!

praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaffffffffffffff
 

DeletedUser

De acord cu tine, in principiu... atata timp cat subiectele discutate sunt postate unde trebuie... in cazul de fata - pe alt forum, nu pe cel al unui JOC. Poate nu avem chef de lectii de istorie, noi, ceilalti, cei multi, care intram aici - la asta v-ati gandit macar ? Poate vrem sa vorbim despre lucruri mai putin serioase, dar PLACUTE... si ne intereseaza ce spun si ceilalti, nu scriem doar sa vada altii cat de inteligenti sau de patrioti suntem.

Dar poti lua in considerare ca sunt si alti utilizatori ai forumului care au o parere diferita. Care nu ii deranjeaza sau poate chiar apeciaza aceste tipuri de discutii[nu am refer la cearta curenta]?
 

DeletedUser

Like OMFG?!!!?!?!?!?!??!:eek: Omule tu chiar existi ori esti un cont la misto pe forum?

Sau ca sa ma fac inteleseaza tre sa o dau pe varianta viezure, varza, branza, shaorma, kebab, McDonals, Steaua, Rapid, 1 Decembrie?

Nuuuuuuuuuu kebabul e de la turci, Mcdonalds e de la americani...ce naiba, fi romanca !!! Zi-i de mamaliga si cartofi...atat.

Am fost la vot.
Astfel am facut ceva in proportie de 0,000005%.
Tu ai fost?

Am ceva ani inaintea ta, daca e sa ne luam dupa votari. Si da, am fost de fiecare data.
 

DeletedUser

orlando, ai ajuns sa-ti raspunzi singur? vaaaaaaaaaai asta spune multe :D:D:D
 

DeletedUser

Exact ce ziceam si mai devreme... Nu poate nimeni sa aiba o alta parere decat a voastra... raspunsuri sarcastice, dar fara nici o justificare reala.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus