Alta lume => Alte triburi copiate

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: Mesenger oF Dead
Prescurtare: MoD
Număr de membri: 90
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 4.673
Punctaj total: 9.076
Punctaj mediu: 100
Rang: 60


Descriere
MoD

Pe data de 16 Decembrie anul 2008 s-a format tribul MoD
, un nume ce s-a impus treptat ca brand in L9.*
Purtam respect acum pentru toti care au luptat pentru acest trib.*

Diplomat:ALY-MARY
Just be afraid
vickingul

Puternici Separat, Invincibili Impreuna.

Intemeietori:
ALY-MARY
Gingys Han

Va Asteptam In Trib!

Suntem Tot Noi, MoD De Pe Lumea 7!*

MoD&AoD

Ce sa le faci ... numai numele de ei =))

si noi A-team suntem de pe lumea 1 toti :p
 

DeletedUser

dadu' norocu' peste noi :D Mod vrea fuziune cu noi..

SALUTARE!!! a spus:
ALY-MARY astăzi la ora 10:26
sal, Ce ZIci facem o fuziune?? Veniti Voi La NOI si tu vei fii conducere suuprema, Si inca 1 codncuator, si 3 diplomati Ce zici Vrei?? schimbam si numeel tribului...

RESECT, aly-mary

deci diplomati doar 3 de la noi???daca primeam 5 eram acolo deja,cam greu de refuzat numele...o sa ne gandim totusi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate vor sa ii depaseasca oe cei din ex-AoD care aveau 30 de aliati. :))
 

DeletedUser

Daca citesti mai sus au deja 4 diplomati.Cu 3 de la noi 7:)..banuiesc ca o fi din cauza numelui:confused: sunt solicitati de multe triburi si nu reusesc sa faca fata,de accea au nevoie de mai multi diplomati
 

DeletedUser

THE IMMORTALS
Însuşiri
Numele tribului: THE IMMORTALS
Prescurtare: IMMO
Număr de membri: 264
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 5.601
Punctaj total: 29.178
Punctaj mediu: 110
Rang: 11
Homepage:
Membri

Descriere
In aceasta lume in care totul pare nesigur,un lucru e batut in cuie: prietenia noastra care trece dincolo de cuvinte,dincolo de timp si dincolo de distante.

Nu exista ierarhie. Poate doar prietenie.

Neclaritati?

Nu ne-am nascut din dorinta de putere.
Ne-am nascut din prietenie, deci nu avem cum sa murim din ura.
Oricum nu vom muri! Suntem IMMORTALI, iar daca lumea 9 se va sfarsi vreodata, noi tot aici ramanem!

De obicei colaboram doar intre noi, iar daca prezinti interes, te vom apela.

Nu raspundem la solicitari in vederea aliantelor sau PNA-urilor.

Te recrutam daca ne place de tine si, cu siguranta, te vom contacta in cazul asta, asa ca nu te obosi sa ceri o invitatie, dar fii ingrijorat daca nu accepti una!

We are The IMMORTALS!


๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑
INTEMEIETORI
Lord Samo
Dariann


Diplomatie
Lord Samo
Dariann

Conducere
xxBxx
lucky stryke
Beryka


Recrutari
** Joana d*Arc **

๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑


acest IMMO e o copie sau are in componenta membrii care au activat si pe lumea 5?
 

DeletedUser10829

nu cred ca are:(
rook e ocupat cu alte lumi
rahdokoo (iar iam pocit numele cred) nu e pe nicaieri, pupix, sskkk etc.
Copie
 

DeletedUser8607

=GRL= are incepand cu L9 un fan club :), ii spune GRL :D.
Cautati.
 

DeletedUser

stiti ** de SOF ?? Nuprea mi se par cunoscute numele de pe acolo, iar profilul este cam slabut
 

DeletedUser

MAGIC is back!

Buna ziua tuturor.
Stiu ca tema este 'triburi copiate' insa postez si eu anuntand ca MAGIC(unul dintre cele mai vechi triburi de pe lumea 1) exista si pe aceasta lume si nu este deloc copiat. Suntem fostii colegi de pe lumea 1, am continuat traditia si anume suntem pe mult-iubitul continent K54 si asteptam sa ni se alature frati de razboi, prieteni si colaboratori in atacuri, cunoscuti din prea-maretele triburi Avalon,TLD,NWO,UNITED,LEON(cele originale:p) etc alaturi de care am petrecut peste un an plin de aventuri, clipe placute sau mai putin placute.

Pt cei interesati, trimiteti un PM.

Bafta tuturor la joc!
Cu respect, irinutza88.:)
 

DeletedUser

degeaba tot ziceti dar tribul NOI(l5) e copiat de foarte lume,nu cred ca exista vreo lume incepand de la lumea 5 in care un trib sa nu se numeasca NOI...sa fie doar lipsa de insipratie in alegerea numelui?
 

DeletedUser11852

Ia uite cine-a reaparut....Black Leon....
Harta ar trebui sa fie mandra sa te tina, leule! :)

=FB= NU este copie. E numele dat de mine, prima data pe L4.
 

DeletedUser11852

Pacat, pacat...mi-e dor sa vad scoruri dintre tine si triburi :D

Sa ne-amintim ce-o incasau Die. de la un singur om :p
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Un avertisment general pentru urmatorii useri: Puyut, mariuSteaua, Awadhy, Setzel, budweiser, n3olitic, boggy-arsenal1990, alexia26, Black Leon, remsi2008, FoH-klaudiu, GpL Xtreme.
 

DeletedUser8972

Am si eu o dilema...
Care-i originalul:

Master sau Mast3r ?!

Ambele sunt originale :D

Cu totii venim de pe L4. Mast3r a fost academia tribului Master acolo, acum fiind vorba de 2 triburi infratite, acolo fiind in vigoare limita de 200 de membrii.
Si aici, din diverse motive, s-a decis sa se mearga in paralel, cel putin pana la un anumit punct ... ;)
 

DeletedUser

MAGIC si l1

Cu tot respectul, Black Leon (si cu riscul unui avertisment) iti multumesc foarte mult pentru urari si sper ca vreodata sa te regasesc pe harta, ca si aliat, cum erai candva,poate coleg, sau pur si simplu. Sarbatori fericite si toate cele bune.

ps: oferta cu MAGIC e inca valabila! Oare toti jucatorii ce se afirmau candva pe l1 nu mai joaca?:confused: :(

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Eu joc...si sunteti si pe acelasi K :D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: Avalon
Prescurtare: Avalon
Număr de membri: 223
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 11.885
Punctaj total: 48.857
Punctaj mediu: 219
Rang: 16
e AVALON de pe L1 sau doar o copie???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus