Alta lume => Alte triburi copiate

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

scitii e mai vechi de L3...dar acolo au iesit in evidenta :D
si..nu e niciunu din scitii pe acolo :)

Hervest asta vroiam sa spun eu . Doamne vad pe aici numai nume da ziceti ma si de unde e copiat .. si app daca sunteti voi pe L7 spuneti si voi mai departe ca ati copiat de pe alte lumii.
 

DeletedUser

Si E-W e copiat de pe L2 unde sunt eu lidera la unul din triburile familiei:)
Chiar am fost intrebata de ce nu sunt si eu in ew:)
 

DeletedUser

noi nu suntem E-W noi suntem E~W in caz ca nu ai observat diferenta pana acum =))
 

DeletedUser

Chiar deloc:)
Intrati pe L2 si vedeti acolo ca exista EW ;)
E~W sau E-W e cam tot una:p
 

DeletedUser

Chiar deloc:)
Intrati pe L2 si vedeti acolo ca exista EW ;)
E~W sau E-W e cam tot una:p

nu prea imi dau seama ce vrei tu sa ne demonstrezi dar te asigur ca intre Emperors Wrath si Elite Warriors este diferenta foarte mare indiferent ca intamplarea a facut ca initialele sa coincida.

Originalul E~W s-a format prima oara pe L5 datorita a 7 playeri care erau inamici... De fapt nu stiu de ce ma obosesc sa-ti raspund daramite sa-ti spun istoria tribului...

PS. let's ~TOP~ together ;)
 

DeletedUser

Da MATRIX are dreptate Pe L5 a fost prima data E~W desi nu a avut si nu are succes cum are acum pe lumea 9, am vrut sa fac parte din E~W si pe L5 dar eram inconjurat de dusmani ...

P.S: Diavo, NU STII , Nu vorbi ... Daca taceai filozoafa ramaneai ;)
 

DeletedUser19498

diavo lasa nu mai comenta tu triburile altora , ai grija de tribul tau ca iti pleaca jucatorii, fa ceva ca astia ma umplu de mesaje cum ca vor sa plece de la tine din trib in trib la mine.
 

DeletedUser

Sa spun si eu ceva.. Cavelerii Dreptatii (Reloaded) de pe L1 se vrea un trib Copiat dupa CDAc, dar nu ca memmbri..ci ca spiirit si organizare.. oricum suntem la inceput.. poate ne vom schimba profilu..sau numele.. in lupta spre supravietuire.. in schimb sper sa ramina spiritu de echipa, si organizarea..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus