Alta lume => Alte triburi copiate

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8411

Legium Victrix Augusta ... nu cred ca, este copiat sau plagiat ... cred ca, este prima oara cand se aude de acest trib, cu toate ca, majoritatea membrilor acestui trib joaca pe L4 sub un alt nume de trib.
 

DeletedUser17328

T.P.R.D.S.T.K
Însuşiri
Numele tribului: T.P.R.D.S.T.K
Prescurtare: DST2
Număr de membri: 4
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.131
Punctaj total: 2.131
Punctaj mediu: 532
Rang: 592
Homepage:
Membri

Descriere
In caz ca va intrebati ce inseamna numele tribului: nici noi nu stim si nici cei care l-au inventat. Circula diferite variante. Cica sa improvizati si voi si e bine

MEMBRII DE SEAMA AI TRIBULUI
BBmare
barbie22
T-ciuma
Mamaie

MOTTO: "Lasciate ogni sperantza voi ch'entrate"
De fapt, adevaratul motto este "Nu te da jmecher cand esty fraer!"

Criterii de intrare in trib:
- sa fie jmecher
- sa fi cat mai haladit

Nu se accepta claimuri pe sate care au apartinut DST

Diplomatie: panucci ("mai mult ca n-avea cine sa se ocupe, cica din vocatie")-asta e textul initial! sunt jmecheri oamenii nu ai ce sa le faci :)

Reclamatii: marmotzel("cica daca cuiva nu-i convine ceva sa-l bata pe el la cap, eventual o sa si citeasca mesajele")-vai de capul vostru...da-ti-i lui mesaj ca va raspudne 100%

...se rasucesc cei din DST pe L1 de grija lor...
 

DeletedUser

Daca pina acum am vazut copii ale tribului LEON in diferite variante ,astazi un coleg a descoperit ca am si copie de nick . blackleon
 

DeletedUser16123

citez : "Oameni cand sunt lasai liberi au tendinta de ai copia pe ceilalti"
- asta explica de ce unora le palce sa ii copieze pe alti
 

DeletedUser7708

Alt trib copiat, chiar tribul meu: STORM

STORM a spus:
Death From Above astăzi la ora 12:26
Salut.
Aş dori să schimbi te rog numele tribului. STORM a luat fiinţă pe L7, întemeiat personal de mine şi nu mi se pare frumos să copiaţi. Datorită faptului că nu am găsit tribul care să mă reprezinte pe L9, vreau să creez din nou STORM-ul şi nu pot face asta pentru că îi utilizaţi numele.

Cu stimă şi respect,
[player]Death From Above[/player]

pepito1 astăzi la ora 12:33
eu nu cunosc acel trib! nu am jucat pe L7 asa ca pa
 

DeletedUser7708

ce vrajeala are...penibili astia ce plagiaza ca nesimtiti

Şi ştii, de obicei răspundeam foarte urât când se copia ceva, până acum s-a plagiat fără să fie al meu, iar acum când am vorbit destul de frumos să mi se răspundă rece. Ofer recompensă pentru cine desfiinţează STORM-ul pe L9.
 

DeletedUser

si eu particip la innobilarea lor, daca voi gasi ceva pe langa mine
 

DeletedUser

Şi ştii, de obicei răspundeam foarte urât când se copia ceva, până acum s-a plagiat fără să fie al meu, iar acum când am vorbit destul de frumos să mi se răspundă rece. Ofer recompensă pentru cine desfiinţează STORM-ul pe L9.

Ce recompensa?:D Noble Alliance se ofera ca mercenari:D:D
 

DeletedUser

Şi »Kings e copiat...

Gresesti exista Kings si exista K4L membri ai kings de pe lumea a 4 a :D uitate mai bine de asemeni si familia are multi membri din lumea a 4 a unii s-au lasat acolo dar au inceput aici.Greseala ta dfa1.:p Conducere kings in frunte cu david sint aici credeai ca va parasim? :D
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Cate un avertisment pentru: dfa1, OrlandoFarmec, pepito1, Picaso, v3rra, Black-Zeus.
 

DeletedUser7708

Gresesti exista Kings si exista K4L membri ai kings de pe lumea a 4 a :D uitate mai bine de asemeni si familia are multi membri din lumea a 4 a unii s-au lasat acolo dar au inceput aici.Greseala ta dfa1.:p Conducere kings in frunte cu david sint aici credeai ca va parasim? :D

Bun dar clear n-are ce căuta.
p.s. Zeitate, eram on-topic, de ce avertisment?
 

DeletedUser9837

c.k.* este un trib care nu are nici o legatura cu noi...nici o academie...totusi ne-a copiat profilul si sta in liniste :))) pe harta...Numarul membrilor este insa foarte mare...sa speram ca nu vor ajunge mamuti
 

DeletedUser11852

bine, karma, exact asa e si -=FB=- :p nu stiu de ce bagi in seama "triburi" dinastea :D nu merita osteneala :D
 

DeletedUser

Am observat prezenta tribului noobs pe L9...tin sa va anunt ca este un plagiat ca oricare altul. Acest trib nu are nicio legatura cu tribul noobs, din care cu mandrie am facut parte pe L5 si L7.
 

DeletedUser

Suntem cativa membri prezenti aici...39 in total. Am vrut insa sa atrag atentia jucatorilor L9 ca tribul noobs de pe L9 e fake grosolan.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus