Death vs Diablo (fost Die.Vs Diablo)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Toti se dau in spectacol ca iau sate...daca ar fi ei atacati din toate partie...situatia ar fi aceeasi sau mai rau;).
 

DeletedUser13868

cemi place de oameni astea ..care vorbesc fara sa cunoasca tipic noua...mac mac..

scuze best, am crezut prima data ca esti din die...;) imi pare rau
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

Mogu prin ce ma fac de rusine ca am incurcat ceva? tu nu incurci sau gresesti domnule?ce mentalitate,am avut bunul simt sa imi cer scuze
 

DeletedUser13868

Dupa cum se vede die a pierdut suprematia si e in cadere libera
Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 TSL 48.228.811 49.278.178 43 1.146.004 4867 10.125
2 Die. 45.648.678 63.137.218 90 701.525 6196 10.190
 

DeletedUser

din cate stiu eu nu e axceeasi conducere ca si Die din lumea 3! Mi sa zis ca e naspa la ei in trib se joaca pentru puncte nu pentru trib!
 

DeletedUser13868

1 TSL 48.253.947 49.303.437 43 1.146.592 4870 10.124
2 -dark- 41.584.616 74.422.896 128 581.429 7447 9.994
3 Die. 41.550.728 54.717.832 82 667.291 5348 10.231
au pierdut si locu 2;)
 

DeletedUser

ce imi place cum se duce Die:)))) ERAM SIGUR CA SE VA INTAMPLA ASTA! mULTI mi-au zis ca Conducerea Die. E NASPA SI DE ASTA CRED CA AU PLECAT ACEI jucatori:))))
 

DeletedUser15358

Ce imi place cum aberati,cum vin toti necunoscatorii cu teorii si explicatii despre ce se intampla.:)
Succes la speculatii
 

DeletedUser

teoria ca...teoria...dar, practica va omoara. Apropos....cat a-ti stat pe primul loc?....si cum se vede lumea de acolo...scuzele mele, nu ai avut timp sa-ti dai seama. Poate data viitoare ( daca intri in alt trib...poate)
 

DeletedUser

Mogul88 , nu are rost ... din cate se pare s-a auzit peste tot ca die nu va sta mult pe locul 1 . probabil va sta death , dar cine stie ...
 

DeletedUser8914

re

vreti sa ziceti ca nu va place academia noastra ?

ce te face sa crezi ca nu ne-am impartit in echipe:)



pana una alta , Die. inca mai exista
 

DeletedUser

Sincer...cand pui la un loc fosti SWAT...cu fosti Die....vreti sa ramaneti pe primul loc...sunt vise care nu erau harazite maretului trib Die., ptr ca mostenirea unora este prea greu de purtat.
 

DeletedUser

Totusi is curios, ce diplomatia v-a adopta death-ul ... fiind vechii membri DIE, m-as si mira sa nu faca familie cu noobs si sa continuie razboiul cu Diablo...:)

anyway... ca tribul DIE se duce azi, sau se duce maine, eu am un respect aparte pentru dusmani, insa cu toata stima le-o spun ca degeaba au batut apa in piua cu statistici de tot felul, aclamatii si reclamatii, daca n-au continuat in acel trib, si au facut altul.:)

Dar ....cum ziceam si mai jos :

"Nu trebuie sa te lupti prea des cu un singur inamic pentru ca astfel va invata arta razboiului de la tine.
(Napoleon Bonaparte)
 

DeletedUser

acum cum o sa mai fie "familia" : die , tsl , tsa si noobs sau death , tsl , tsa si noobs ? probabil die va fi academie death ( die a ajuns academie ... )
 

DeletedUser8914

morphen , swat si die. pe lumea 3 or colaborat o perioada bunicica ? contra LR. asta a fost demult , nu vad care ar fii motivele sa nu joace impreuna , chiar daca s-au razboit , nu uita aliat a venit sa joace sub numele DIE! , a fost prieten cu noi este in continuare , dony din lr a jucat sub numele DIE , doctorasu la fel , diosa a jucat in Die. ... cu putina vointa si intelegere poti face multe dar dupa cum vezi nu o gasesti la toti

acum cum o sa mai fie "familia" : die , tsl , tsa si noobs sau death , tsl , tsa si noobs ? probabil die va fi academie death ( die a ajuns academie ... )

Nu am mai postat demult 3 mesaje intr-o zii , dar cand vad ce aberatii spui ma faci sa rad , fii atent ce spun , cat timp Die. mai are chiar si un singur sat , cat de mic va fii el , el nu va intra sub influenta unui alt trib , die. nu va fii academie niciodata , iar daca se va intampla , punem si raul la scoteala eu parasesc acest trib .
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus