ad TFO

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18409

Mogul88,ca de obicei ** aiurea fiind in necunoshtiintza de cauza
itzi este frica de pna-ul fragil pe care il avetzi cu TFO?
afla ca am fost impotriva lui dar l-am respectat
voi in schimb atzi avut un contract cu TFO pe care nu l-atzi respectat dar conducerea TFO a inchis ochii
ba chiar cel ce l-a redactat le-a spus oamenilor tai sa atace
andreikillerbos a facut-o,cu urmari dezastruoase pt el
daca aveam satele langa jucatorul vostru in 2 luni eram mai bogat cu 3 milioane de puncte
nu ** ti de josnicie
 

DeletedUser15358

niet ei nu ataca pna a fost o cearta cum a fost si cu die. si Death:D

ok te cred,dar aici esti prost informat. Noi avem pna cu tfo si dimineata ne-am trezit cu doi jucatori din add tfo care sau pus la treaba si au inceput sa atace granitele,au luat chiar si un sat,iar seara au intrat repede in tfo ca peste 2 zile sa intre iara in ad tfo.
Faza care ii...a plecat 1 de mil si inca unu de 600k iar pvechi lor prieteni au ramas in tfo. Astia 2 vor ataca iar fosti colegi le baga sprijin in caz ca atacam noi,iar noi nu putem sa atacam tfo ca avem pna. Ii josnic ce fac dar ma rog...nu ma refer la tot tribul si strict la cei din zona mea.
 

DeletedUser15358

Cavaler danubian,eu vorbesc de zona mea,daca ai sa ii reprosez ceva la andrei fao lui nu mie si nu imi spune mie ca vorbesc aiurea.
Eu vorbesc de zona mea nu de cea a lui andrei!
 

DeletedUser

Mogul88,ca de obicei ** aiurea fiind in necunoshtiintza de cauza
itzi este frica de pna-ul fragil pe care il avetzi cu TFO?
afla ca am fost impotriva lui dar l-am respectat
voi in schimb atzi avut un contract cu TFO pe care nu l-atzi respectat dar conducerea TFO a inchis ochii
ba chiar cel ce l-a redactat le-a spus oamenilor tai sa atace
andreikillerbos a facut-o,cu urmari dezastruoase pt el
daca aveam satele langa jucatorul vostru in 2 luni eram mai bogat cu 3 milioane de puncte
nu ** ti de josnicie

Am auzit de tine...parca pe L9.. nu mai stiu unde.. :confused:
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Prima data a plecat in ad tfo a fost rugat sa se intoarca .... el sa intors si dupa a fost concediat pt ce sa intamplat cu satele alea loate
 

DeletedUser15358

da stiu povestea.eu m-am referit strict la 2 jucatori din care unu a calcat pe bec,nu am facut nici o referire la tfo sau ad tfo.
Normal nu ar fii ca tfo sa nu ii sprijine pe ce din adtfo ? De atacat nici nu se pune problema.
 

DeletedUser18409

Mogul88,mult timp atzi subestimat TFO,facand o mare gresheala
cei doi au atacat ca riposta la atacurile lui andrei
90% din TFO ma apreciaza pt ce am facut pt ei
nu tzi se pare normal ca ei sa actzioneze
eu va propun sa va vedetzi de treaba,pt ca noi nu am facut aprecieri la adresa voastra
dar daca continuatzi cu provocari e posibil sa va trezitzi cu un razboi cum nu atzi avut pana acum
 

DeletedUser

exista si butonu "sfarsit" in dreptul pna q ei ;)

nu stiu ce treaba ai cu PNA dintre ~TFO~ si Death . Ai zis ca mai joci , probabil esti in death , cine stie :confused: ...

Mogul88 , stii foarte bine ca s-a rezolvat problema de care zici . Conducerea ta stie ce are de facut ...
 

DeletedUser

Buna Seara ! Nu puteam sa ma culc fara sa zic cateva lucruri ! Era necesar Ovidiu sa deschizi topic? Ce rezolvi cu asta? Parca nu stiu toti ce s-a intamplat ! Chiar trebuie sa ne facem de ras peste tot ca nu ne putem imtelege? Ai ceva tu cu 2 , 3 oameni dintr-un trib .. de ce trebuie sa defaimezi tot tribul? Simteai nevoia unei inaugurari a tribului, sa stie lumea toata ce faci si ce nu faci?
In fine , mi-am spus parerea chiar daca probabil nu dai doi bani pe ea !
O seara perfecta !
 

DeletedUser18409

avi96,imi spui *** mie cine eshti?
nu am auzit de tine...
 

DeletedUser18409

PUSKI-ILIE,eshti de 2 saptamani in TFO *** ai ajuns invitat de mine
nu cred ca ai dreptul sa ** in numele TFO
 

DeletedUser

am aparut *** noi de curand pe harta *** ash vrea ca lumea sa ne cunoasca
nu suntem academia TFO,cum multzi ar putea crede
ne-am rupt din TFO ,deoarece nu suntem de acord cu conducerea pe care o au
o conducere care a facut puncte din inobilari interne,care a vrut sa dizolve tribul *** sa fuzioneze cu noobs,o conducere care habar nu are in ce directzie s-o apuce
in rest...tot respectul pt membrii TFO

Ma vad nevoit sa intervin deoarece nicio secunda nu s-a pus problema unei fuziuni noobs-TFO, dar imi amintesc ca la un moment dat cavalerul danubian vroia sa vina in noobs, suparat fiind pe aceeasi conducere a tribului ~TFO~...bineinteles ca a fost refuzat deoarece nu am considerat normal sa recrutam de la aliati, mai ales fara acordul lor.
 

DeletedUser

asa si tr sa apari pe forum ca sa spui asta ??
- Referindu-se la cavalerul(...)


am jucat pe L7 q alt nume
joc q alt nume (diferit de 1)
o sa intru pe L10 q asta :))

poate se cred si ei zei in intr-o sapt declara war la toata harta ;)

1.Învață să scri Românește!
2.Cred că tu vrei să devii Senior Member
3.Nu ne interesează cu ce nume vei participa pe lumea10 !Nu vezi ce se discută în topicc?
4.Înainte să ieși pe forum , gândește ce să scri !


On-Topic - Nu prea înțeleg această 'despărțire' , dar am dat și eu cu ochiul în tribul ~TFO~ , și sincer nu au o organizare foarte bună.Mult Spam , și multe circulare !
Cavalere tu știi cel mai bine ce s-a întâmplat , și cred că ai luat o decizie bună !

Succes .

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

viitorul ne va arata daca am facut bine sau nu...
robert,lasa conducerea TFO sa spuna daca au vrut fuziunea cu noobs
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus