ad TFO

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

viitorul ne va arata daca am facut bine sau nu...
robert,lasa conducerea TFO sa spuna daca au vrut fuziunea cu noobs

Pai degeaba doreau ei, dar un reprezentant noobs a spus ca nu s-a pus problema fuziunii.
Nu crezi ca-i aceeasi chestie?
Este vorba despre a doua parte implicata in Fuziune, fara de care Fuziunea nu ar putea avea loc, corect?
 

DeletedUser18409

eu vorbeam de ce aveau de gand conducerea TFO
nu am treaba cu noobs,nici nu ma intereseaza
 

DeletedUser

eu vorbeam de ce aveau de gand conducerea TFO
nu am treaba cu noobs,nici nu ma intereseaza

Daca robert a spus ca nu s-a pus problema unei fuziuni.. ce mama masii de treaba mai conteaza ce vroia Conducerea TFO. Ei puteau sa-si doreasca si Fuziune cu toate harta, dar din moment ce nu`i posibil sa se intample.. este irelevant.. si nu inteleg ce rost avea sa pomenesti despre asta aici.

Daca si restul motivelor sunt la fel de "intemeiate" ca acesta, este clar.
 

DeletedUser18409

clar este ca eshti pe dinafara
oricum nu ma voi mai obosi sa-tzi raspund deoarece nu ai legatura cu tema asta
vad ca scopul tau e doar sa provoci
oricum nu e treaba ta de ce am plecat noi
 

DeletedUser

clar este ca eshti pe dinafara
oricum nu ma voi mai obosi sa-tzi raspund deoarece nu ai legatura cu tema asta
vad ca scopul tau e doar sa provoci
oricum nu e treaba ta de ce am plecat noi

Sa provoc?
Tu provoci.. zambete pe chipurile tuturor care-ti citesc posturile penibile..
Ideea era ca tu ai invocat multe motive de 2 lei.
Nu crezi ca era mai usor sa spui direct ca ati plecat pentru ca asa ati vrut voi sa fiti independenti? Nu sa invocati motive penibile si fara o baza de adevar ?

Mi se pare mie sau nu esti in stare sa accepti si alte pareri, decat cele care-ti sunt favorabile?
 

DeletedUser

warzone , probabil stii si cand ne ducem la WC :rolleyes:

Înafară de SPAM ce știi să faci ?(pâine cu unt , scuze margarină)

Ți rușine că ~TFO~ nu e organizat ?Sau:confused:
Cred că mai bine ai sta în banca ta , și ți-ai vedea de mămăliga ta , și de alte probleme !


ON-Topic : Vom vedea ce va ieși ...
 

DeletedUser19193

ma bag si eu in seama

Unii il critica pe cavaler fara rost.:D
Conducerea noastra este cam incapabila parerea mea.Cavaleru a mai iesit de 2 ori din trib:
Prima oara a parasit tribul refuzand sa intre timp de 1 saptamana parca.

A doua oara a vrut sa iasa cu cativa membri dar dupa niste dezbateri s-a razgandit dar nu a mai vrut sa participe in organizarea tribului.Lucru care a dus la coborarea de pe locul 4 pe 7 in top.Dupa cateva saptamani dupa niste discutii a reintrat in conducere si a dus tribul pe locul 3 un timp si apoi a picat pe 4.

A treia oara s-a produs marea ruptura.A iesit,si-a facut trib,acum are 29 de membri si pana duminica eu zic ca va avea in jur de 50 de membri,95% din ~TFO~.
 

DeletedUser

Unii il critica pe cavaler fara rost.:D
Conducerea noastra este cam incapabila parerea mea.Cavaleru a mai iesit de 2 ori din trib:
Prima oara a parasit tribul refuzand sa intre timp de 1 saptamana parca.

A doua oara a vrut sa iasa cu cativa membri dar dupa niste dezbateri s-a razgandit dar nu a mai vrut sa participe in organizarea tribului.Lucru care a dus la coborarea de pe locul 4 pe 7 in top.Dupa cateva saptamani dupa niste discutii a reintrat in conducere si a dus tribul pe locul 3 un timp si apoi a picat pe 4.

A treia oara s-a produs marea ruptura.A iesit,si-a facut trib,acum are 29 de membri si pana duminica eu zic ca va avea in jur de 50 de membri,95% din ~TFO~.


Da, eu nu i-am negat calitatile de Conducator, pentru ca nu am avut cand si unde sa-l vad "in actiune", dar comportamenul si caracterul sau lasa mult de dorit. Se poate observa asta din felul in care vorbeste pe Forum.. si.. sa spunem ca eu am avut "privilegiul" de a-l vedea putin la munca si pe L9.. unde numai gura era de el, deasemeni Caracter 0.

Gata, nu mai are rost sa continui discutiile pe topicul asta.
 

DeletedUser

Unii il critica pe cavaler fara rost.:D

Iar altii stiu ce spun.

Cavalerul danubian e muuult sub media oricarui trib din top10 Lumea7. Chiar nu stiu ce a cautat in TFO si mai ales cum de le-a fost diplomat.
In general diplomatul tribului ar trebui sa fie mai deschis la minte. Dar se pare ca nu e o cerinta obligatorie in cazul asta, dovada stand lipsa de tact prin care a gestionat problema aparuta in momentul infiintarii tribului M.T.

Inca ceva, danubiene, regret ca nu am apucat sa-ti iau si eu sate pe Lumea9, colegii mei s-au miscat prea repede, dar poate ma revansez pe Lumea10, daca-mi acorzi un dans. ;-)
 

DeletedUser

Ex noobs! cred ca ar fi bine sa nu va mai amestecati in cearta altora pe forum. in ceea ce priveste ~TFO~ tribul care ne-a fost aliat, acela ne-a fost aliat pentru ca eu m-am inteles bine cu obi wan kenobi. toti ceilalti jucatori din conducerea acelui trib nu au facut decat sa ingreuneze comunicarea dintre mine si Omul de onoare obi wan kenobi cu care am batut palma.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

corect

obi e singurul om destul de capabil pentru a conduce un trib, restul sunt pe dinafara, daca n-ar fi fost ei ce bine era TFO acuma ....:D
 

DeletedUser19193

iti dau dreptate avi...obi are talent ca sa fie conducatorul nostru...dar unii nu prea:)
 

DeletedUser

obi e singurul om destul de capabil pentru a conduce un trib, restul sunt pe dinafara, daca n-ar fi fost ei ce bine era TFO acuma ....:D

In ce trib esti stimate domn acum? De ce nu pleci daca nu ti-e bine? Cum poti face asemenea afirmati? Va faceti singuri de ras !

Ps: Zoltex si pt tine ceva ! Nu mai imparti pareri total diferite peste tot pe unde postezi ! Intr-un loc e bun Obi in alt loc nu face nimic ! Iti dai singur " cap in cap" spusele ! Nu inteleg de ce se face atat tam-tam ! Nu ati obosit ?
 

DeletedUser

mda se pare ca avi96 sa bagat pe forum mda ,el este un jucator care mai joaca pe acest cont deoarece eu va trebui sa cedez contu si ma hotarat ca el sa fie dar oricum eu nus de acord cu multe lucruri pe care lea spus ,dar asta cu obi codize cam asa eee eu din punctu meu de vedere asa il vad si este singuru care o sa mai ramana din cei 3 intemeitori vechi
 

DeletedUser

yep, scz coditze dar eu asa vad lucrurile, nu m-am referit acuma exact la tine, sunt multi altii in conducere
 

DeletedUser

mda se pare ca avi96 sa bagat pe forum mda ,el este un jucator care mai joaca pe acest cont deoarece eu va trebui sa cedez contu si ma hotarat ca el sa fie dar oricum eu nus de acord cu multe lucruri pe care lea spus ,dar asta cu obi codize cam asa eee eu din punctu meu de vedere asa il vad si este singuru care o sa mai ramana din cei 3 intemeitori vechi

Si cum aveti voi de gand sa "concediati" ceilalti doi intemeietori, ca sa ramana doar Obi? Pe ce lume traiti ?
 

DeletedUser

Si cum aveti voi de gand sa "concediati" ceilalti doi intemeietori, ca sa ramana doar Obi? Pe ce lume traiti ?

:| am zis din cei vechi si mai este ionut care am inteles ca nu este momentan si din dicutile lui pain cu cav danubian reisea ca se va duce si godfher adika ionut tot la ei :D,franco nu la-m pus ca el nu este din cei vechi de la inceput de cand sa intemiat tribu,si intre franco pe care nu il prea cunosc nu prea stiu cum este pe obi il stiu e langa mine cu el am mai colaborat si pe iel il vad capabil,dar nare rost sa ne ceratam akuma pe forum extern sa intaplat intaplat asta este
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ionut nu se va duce nicaieri , asa ca nu mai faceti afirmati ne`la`locul lor ! Deocamdata are niste examene nu poate sa se ocupe , dar stie toate problemele asa ca va rog sa va abtineti sa faceti afirmati in numele lui ! Atat tu cat si cei care isi mai permit asta
 

DeletedUser

oricum atata am avut de zis ,eu mai stau in trib datorita lui obi .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus