-SW- vs H.K., -JAR-, knight, GVL

  • Autor subiect DeletedUser9688
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu stiu de ce s-au pus atatea triburi .. zici ca e razboi mondial , academii la gramada . poate se supara tsl si toti cer pace apoi :))
 

DeletedUser18527

si H.K.A. nici nu e pus la socoteala :D
Da ieri au fost ceva probleme mari cu academia SW-ac au consumat atacurile pe academia noastra si pe GVL. si au luat cate ceva.
Si apropo de triburi de 200 de persoane, la noi e o regula intri pe galben si te stim player activ ai o sansa mika sa scapi, intri pe galben si nu te cunoastem ce-ti poate pielea, daca ai sprijin sau daca ai atacat cu noi...esti innobilat fara discutie.
Eu personal m-am certat cu seful tribului ptr asta, dar pana la urma are dreptate cand ai dusmani un trib din top 10 nu-ti permiti sa dormi pe tine.
Si iar nu se citestete o circulara a conducerii sau nu se trimite sprijin in cazul primirii unui mesaj....innobilat intern. triburile e un joc de echipa, cine nu face parte din echipa HK, are bilet la margine.
 

DeletedUser18527

lasa sa vezi cate avea rai la un moment dat....cand mai aparea una ne uitam...doamneeeee


.....pana la urma a venit ordinul atacati orice care are cuvantul RAI in componenta :)))
 

DeletedUser9688

acesta este un topic creat pentru razboiul -SW- ului cu restul triburilor...

nu are rost sa ii bagam pe cei din TSL si TSA.. eu n-au treaba aici.. exista deja un topic referitor la razboiul knight-ului cu celelalte triburi...
se pare ca cei din knight prezinta ceva interes daca sunt bagati in mai multe topicuri :D
 

DeletedUser

Da la statistici de ce tot bagati n00bii din academie ??? Ca nu inteleg !!! Noi la momentul de fata nu avem nicio legatura cu academie! Iar despre TSL, TSA, RA si seven sa ramana treaba mea! Knight a facut o coalitie impotriva SW ... Am facut si eu contra Knight ...

survy ce repede va lepadati de academie cand e vorba de statistici...vrei sa pun rapoarte sa vezi cati din academie aveau trupe trimise ca sprijin la cei din -SW-?

in ritmul asta -SW-Ac intr-o saptamana dispare...probabil ca vor ramane doar cativa rasfirati printre tribul mama, iar -SW-...probabil va mai rezista 1 luna jumatate...hai 2 luni de la mine...asta daca nu dezertati cu totii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19193

in ritmul asta -SW-Ac intr-o saptamana dispare...probabil ca vor ramane doar cativa rasfirati printre tribul mama, iar -SW-...probabil va mai rezista 1 luna jumatate...hai 2 luni de la mine...asta daca nu dezertati cu totii
parerea mea este urmatoarea:
vorbe in vant.nu poti distruge un trib de Top 15 in 2 luni.cu dedicare totala a membrilor in acest razboi poate ii rupeti in 5-6 luni.
 

DeletedUser14080

in ritmul asta -SW-Ac intr-o saptamana dispare...probabil ca vor ramane doar cativa rasfirati printre tribul mama, iar -SW-...probabil va mai rezista 1 luna jumatate...hai 2 luni de la mine...asta daca nu dezertati cu totii


1 luna jumate nu iti ajunge nici sa ma scoti pe mine ;)
 

DeletedUser19202

terminati ma cu prostiile o sa vedeti voi din sw cum jucatori de peste 1 mil puncte pica in cateva luni. sper sa nu va primeasca nimeni cand o luati la fuga.va rugati de knight sa faceti pna vai de capul vostru
 

DeletedUser

Auzi la el

Cica nu am facut coalitie! Oricine vrea sa se intereseaza sal intrebe pe dread lord, sau pe opteron180, sau intemeietorul seven, si o sa va confirme ca da, am facut eu o coalitie impotriva Knightului ... nu mai vorbiti pe langa ca habar naveti ce vorbiti ... cred ca stiu mai bine ce am facut eu decat voi ... :mad:
 

DeletedUser14080

terminati ma cu prostiile o sa vedeti voi din sw cum jucatori de peste 1 mil puncte pica in cateva luni. sper sa nu va primeasca nimeni cand o luati la fuga.va rugati de knight sa faceti pna vai de capul vostru

baietzash , prefer sa cad in glorie decat sa fug ca un las , deci te rog frumos sa nu iti mai dai si tu ca parerea si sa te bagi ca ob'ul ... !!! din -sw- nu fug , daca voi pleca din -sw- voi pleca cu 0 puncte :) ... nu va mai dati voi cu parerea pe forum ... hai sa va vedem in joc ;)
 

DeletedUser19202

s

e ...asta e am auzit ca incepe o lume noua:D.nu poti sa le iai pe toate.oricum nu e paguba tinere .invata sa **.ma uitam si pe mesajul de razboi daca erai in fata mea erai mort.
 

DeletedUser

Cica nu am facut coalitie! Oricine vrea sa se intereseaza sal intrebe pe dread lord, sau pe opteron180, sau intemeietorul seven, si o sa va confirme ca da, am facut eu o coalitie impotriva Knightului ... nu mai vorbiti pe langa ca habar naveti ce vorbiti ... cred ca stiu mai bine ce am facut eu decat voi ... :mad:

domnule ministru de externe al SW, o intrebare, daca nu va suparati...(unii dintre noi suntem mai noobi si nu avem atatea cunostinte). intrucat dumneavoastra va ocupati de politica externa a tribului SW inclusiv de realizarea de aliante si coalitii, ne puteti comunica si noua cum se numeste intemeietorul Seven?
 

DeletedUser9688

baietzash , prefer sa cad in glorie decat sa fug ca un las , deci te rog frumos sa nu iti mai dai si tu ca parerea si sa te bagi ca ob'ul ... !!! din -sw- nu fug , daca voi pleca din -sw- voi pleca cu 0 puncte :) ... nu va mai dati voi cu parerea pe forum ... hai sa va vedem in joc ;)


macar tu sa ramai in -SW- pana la capat... ca unii din colegii tai deja au inceput migratia catre ~TFO~..

intreaba-l pe diplomatul tau... de multe ori a spus ca o zbugheste unde vede cu ochii.. abia asteapta ca unul din triburi sa se apropie de el....
 

DeletedUser

cam lejer asa ..


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: -SW- -SW-Ac
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 250
Tabăra 2: 49
Diferență: 201

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 7
Diferență: 93

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,929,885
Tabăra 2: 379,943
Diferență: 1,549,942

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 835,169
Tabăra 2: 62,314
Diferență: 772,855

image.php
 

DeletedUser

Da la statistici de ce tot bagati n00bii din academie ??? Ca nu inteleg !!! Noi la momentul de fata nu avem nicio legatura cu academie! Iar despre TSL, TSA, RA si seven sa ramana treaba mea! Knight a facut o coalitie impotriva SW ... Am facut si eu contra Knight ...

Si as ruga moderatorii totusi, sa faca un nou topic cu TSL, TSA, R.A., Seven, -SW- vs Knight si *evil* ... sa vedeti cum se scufunda Knight si ce bine !!!



pai intr-un razboi nu participa si academiile sau ii tineti asa de flori de mar ? cum adica nu aveti nici o legatura cu academia ? si ca sa iti raspund, tu nu ai nici o legatura cu seven, din surse foarte sigure :rolleyes:;) si cum nu ai cu ei asa nu ai nici cu cei din SITH sau R.A
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus