DIABLO vs ~TFO~

  • Autor subiect Dica Sorin
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18409

intradevar,interesanta statistica...
sunt curios daca mai pune din nou o alta statistica
eu cred ca mi-am atins scopul si am reusit sa schimb conducerea tfo
acum o sa ma retrag
 

DeletedUser11712

intradevar,interesanta statistica...
sunt curios daca mai pune din nou o alta statistica
eu cred ca mi-am atins scopul si am reusit sa schimb conducerea tfo
acum o sa ma retrag
n-ar fi decat a 100- a data cand spui ca te retragi :))

in alta ordine de idei, nu vad decat ca Diablo se bate cu 3-4 membri TFO...bun razboi, dati-i inainte :)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

coditze,se spune ca in momentul cand barca se scufunda,sobolanii sunt primii care o parasesc
chiar daca te-ai refugiat in ip-al tot nu ai scapat de mine
ma umfla rasul cand vad in ce trib de noobi ai intrat
 

DeletedUser

nu te-ai mai retras? TOT NU? :(
off deloc n-ai cuvant?:)))f

nu m-am refugiat , eu nu-s ca tine , ci ce face alt trib
 

DeletedUser11712

coditze,se spune ca in momentul cand barca se scufunda,sobolanii sunt primii care o parasesc
chiar daca te-ai refugiat in ip-al tot nu ai scapat de mine
ma umfla rasul cand vad in ce trib de noobi ai intrat
Mai papagalule tu vorbesti de barci si sobolani ?! :D
Nu-ti e de ajuns ca esti cel mai mare poet si dramaturg de pe jocul asta, te stie toata lumea drept "bunul cavaler" :D...tine-te frate de meseria asta, daca tot ai avut succes in aceasta arta a poeziei, a dramei :D
Totusi, eu cred ca pe tine te doare capul zilnic pentru ca te uiti dimineata in oglinda si te deochi singur...ptiu drace, sa nu se-ntample asta si la altii

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

Rog un admin sa inchida acest topic . Razboiul acesta numai exista .. de fapt noi nu mai avem cu cine ne batem asa ca nu ii mai vad rostul ..
P.S. Franco .. nu te baga unde nu stii .. Din cate stiu esti alt jucator pe cont decat detinatorul .. asa ca roaga-te in continuare de admini sa te debaneze , referitor la strategia pe care o aplica tribul diablo in momentul nu cred ca esti tu in masura sa iti dai cu parerea .. Oricum daca vrei un raspuns la nelamuriri uita-te pe statistici ..
 

DeletedUser18409

lasa-i ca au dat de greu
pe mine m-au atacat tot tribul si s-au laudat cu succesele lor...au pus chiar si o statistica
acum ca le-am atacat un jucator care avea tot tribul in spate,au dat de greu
ma asteptam sa fuga din trib imediat ce vor da de greu
tfo putea fi un trib super puternic daca nu ajungea pe mana unor noobi
asta e...adio tfo
 

DeletedUser

Cred ca e timpul sa postez pentru ultima oara aici . Din cate vad , zeii din DIABLO au inceput sa sufere la noi . Sa va aduc aminte ca daca intram alaturi de die. in razboi , voi nu mai erati . Sa mai spun ca am primit zeci de mesaje de la membrii diablo sa vina in ~TFO~ ? Dar nu , noi am tinut la alianta asta pentru ca era de la inceputul l7 . Membrii die. , adica fostii membri pot aproba tot ce am zis pana acum . S-a format o familie , toti pentru niciunul ( aia nu era familie ) si diablo ne-a declarat razboi . TDL a disparut si au ramas ~TFO~ cu TSL si TSA . Statisticile pentru cine erau favorabile ? Intr-un moment , ~TFO~ se juca cu DIABLO . Apoi , dupa 1 luna si ceva membrii din ~TFO~ au inceput sa renunte , devenise plictisitor acest joc . Sa te trezesti dimineata sa dai atacuri , sa stai pana tarziu sa opresti un atac , un spionaj s.a

Totusi , voi veniti aici sa ne spuneti ca ati invins ~TFO~ ? Voi care fuzionati cu toate triburile dupa harta ? Tineti minte, ~TFO~ a fost singurul trib care nu a avut academie si familie de la inceputul l7 si care a fost prezent in top 6 , tot timpul ... Noi am aflat care este cel mai pretios lucru al acestui joc , insa voi mai aveti de invatat . Nu conteaza ca pierzi sau castigi un razboi , un sat , conteaza cand pierzi un jucator , un prieten ... Am jucat timp de 1 an si ceva pe L7 , eu cred ca am facut tot ce puteam face pe aceasta lume. Numai bine si mandriti-va ca ati "distrus" ~TFO~ ( ha! )


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PainMaster * tu tot timpul ai fost cu gura mare .. pana ai pierdut cetava sate si ai renuntat , ai aratat ca esti noob.Diablo la inceput era normal sa piarda sate pt. ca erau orienati sa se bata pe alte fornturi , iar voi a-ti atacat pe la spate.
 

DeletedUser18063

poate ca acum sunt in Diablo dar vivip,nu sti multe.....e usor sa vorbesti in necunostinta de cauza.Nu sti ca in razboiul Diablo- Die(Death,TDL,Reborn) chit ca aveam ce aveam cu cineva,am sprijinit tacit Diablo,iar multamul a fost aplecarea urechilor celor din conducere la vorbele anumitor persoane.Nu dau nume findca asi cobora la acelasi nivel cu ei......
dar pot sa iti pun in fata "N" membrii Diablo care atunci cand au avut nevoie de sprijin,TFO sau membrii TFO au fost alaturi de ei.(imi aduc aminte ca inclusiv pe cineva din conducerea voastra actuala am ajutat-intereseazate)
Nu TFO a atacat pe la spate,TFO a fost atacat pe la spate,de anumite manarii facute de anumite persoane care chiar au vrut sa distruga TFO,chit ca se laudau in gura mare ca incearca sa salveze.Orgoliul nemasurat a anumitor playeri din TFO(care au plecat laudanduse peste tot cu munca altora, cu ideea fixa ca au facuto ei) a distrus TFO.Orgoliul si Vanitatea.
Vivip,nu te intreb in ce trib esti(stiu dar nu ma intereseaza),dar cel mai bine istoria unui trib o stiu cei care au facuto.
Nu prea am postat pe acest topik,nu imi place sa ma iau in gura cu mincinosi,oameni de nimic,mari laudatori de sine si luptatori inascuti.
De multe ori nu tot ce ti se sopteste la ureche este adevarat.
 

DeletedUser18409

aluzia se refera la mine...dar nu ai dreptate ralf
tfo au hotarat in secret sa faca o alianta cu death si sa atace diablo prin surprindere
au facut si forum comun
sti bine asta pt ca ai fost in conducerea tfo
ma mir ca ai schimbat tabara atat de repede trecand la dusman
eu cel putin am luptat pe fata
vivip are perfecta dreptate in ceea ce spune



inca ceva...tfo a fost distrus de propria conducere din care ai facut si tu parte
ati distrus tribul datorita incapacitatii voastre de a conduce si datorita unei politici dezastruoase
e ultima mea postare aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

lasati-l fratilor ca omu pierdea sate si cand era on .. credeam si eu la inceput ca am pe cine baga in seama dar cand am vazut cum joaca ....am considerat ca numai e nevoie sa mai comentez nimic despre el ... Felicitari tribului ~TFO~ pentru felul cum au inceput acest razboi . Mai multe spun statisticile .
 

DeletedUser18063

Sper sa fie ultima findca in comparatie cu mine care macar spun ceva(adica adevarul) tu te umplii de minciuni,sau ai uitat cine mai era in conducere cand sa facut PNA-ul cu Die(Death)???Nu ma fa sa imi aduc aminte de anumite lucruri....
Tu vorbesti de incapacitate???Nu vreau sa ma cert cu tine,tiam mai zis odata singurul lucru pe care il vad "BUN" la tine e talentul de a manipula oamenii,ce nu e bine in asta??? La un momendat ajungi sa te minti si pe tine insati.....
 

DeletedUser15358

aluzia se refera la mine...dar nu ai dreptate ralf
tfo au hotarat in secret sa faca o alianta cu death si sa atace diablo prin surprindere
au facut si forum comun
sti bine asta pt ca ai fost in conducerea tfo
ma mir ca ai schimbat tabara atat de repede trecand la dusman
eu cel putin am luptat pe fata
vivip are perfecta dreptate in ceea ce spune



inca ceva...tfo a fost distrus de propria conducere din care ai facut si tu parte
ati distrus tribul datorita incapacitatii voastre de a conduce si datorita unei politici dezastruoase
e ultima mea postare aici

:)))) Tu crezi ce spui sau ai doar pretentia sa te creada altii ???
Mai masonule despre ce alianta secreta vorbesti tu acolo ? Iti spun eu ca nu era nimeni in cautarea Sfantului Gral.
Nu a existat nici o alianta intre Die. si tfo ci doar un pna la un moment dat.
Alianta sa facut cu TDL dupa ce Diablo a recrutat renegatii.
 

DeletedUser22959

exact....s-au recrutat multi jucatori ....si am avut nevoie de o alianta care sa dea impreuna cu noi in diablo .....numai ca na am fost sapati urat de tot din interior si in 2 zile o persoana a reusit sa sparga tot fostul die...mda dar numai vad rostul topicului...tfoul numai e dieul nici atat ..pacat ...ar fi fost frumos ca razboiul sa se joace ataca defense si nu dezbinare din interior....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus