DIABLO vs ~TFO~

  • Autor subiect Dica Sorin
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ia intreba-i stiu? , nu inteleg ce arunci atatea rautati in stanga si-n dreapta degeaba , sau crezi ca toata lumea joaca "legal" , tre sa stii sa joci si cu cap dragul meu .. vezi ca ai "dublu post " apropo

cu cap?? pai sincer in cazul tau nu stiu daca e asa....mi-ai cam dat de gandit de cand ai conducerea...de cand esti tu in conducere tfo a inceput sa aibe mai multi dusmani...ciudat nu? si mai ales ca pleaca jucatori din trib si vor mai pleca...nu cred ca le convine comunismul de la voi, in care doar conducerea face de capul ei fara sa intrebe nimic membri tribului, si mai ales cand am postat ceva pe forum despre cineva, si era si dovada mesajului, imediat s-a sters tema aceea ca sa nu vada si altii, dar stai tu linistita ca stiu multi treaba asta...si sa-ti mai spun ceva asa scurt si la obiect: dusmanii adevarati ai vostri va sunt chiar in trib :)) vedem ce va fi si cum veti sfarsi....
 

DeletedUser

cu cap?? pai sincer in cazul tau nu stiu daca e asa....mi-ai cam dat de gandit de cand ai conducerea...de cand esti tu in conducere tfo a inceput sa aibe mai multi dusmani...ciudat nu? si mai ales ca pleaca jucatori din trib si vor mai pleca...nu cred ca le convine comunismul de la voi, in care doar conducerea face de capul ei fara sa intrebe nimic membri tribului, si mai ales cand am postat ceva pe forum despre cineva, si era si dovada mesajului, imediat s-a sters tema aceea ca sa nu vada si altii, dar stai tu linistita ca stiu multi treaba asta...si sa-ti mai spun ceva asa scurt si la obiect: dusmanii adevarati ai vostri va sunt chiar in trib :)) vedem ce va fi si cum veti sfarsi....

avem multe razboaie ? avem prea putine din pacate ... Dar ce as putea vrea de la tine ? Traiasca satele de barbari , sa ne luptam cu ele ...
 

DeletedUser

cu cap?? pai sincer in cazul tau nu stiu daca e asa....mi-ai cam dat de gandit de cand ai conducerea...de cand esti tu in conducere tfo a inceput sa aibe mai multi dusmani...ciudat nu? si mai ales ca pleaca jucatori din trib si vor mai pleca...nu cred ca le convine comunismul de la voi, in care doar conducerea face de capul ei fara sa intrebe nimic membri tribului, si mai ales cand am postat ceva pe forum despre cineva, si era si dovada mesajului, imediat s-a sters tema aceea ca sa nu vada si altii, dar stai tu linistita ca stiu multi treaba asta...si sa-ti mai spun ceva asa scurt si la obiect: dusmanii adevarati ai vostri va sunt chiar in trib :)) vedem ce va fi si cum veti sfarsi....

dragul meu , eu sunt in tfo din prima zi si in conducere de foarte mult timp , inainte sa apari tu in peisaj nu stiu de ce arunci niste afirmatii gratuite , cat despre plecarea din trib ma indoiesc .. ia uimeste-ma cine mai pleaca? m-am saturat de cate ori ati plecat si ati venit back parca tfo era gara .. si apropo esti stresat de stai atata timp in fatza calculatorului ... hai ca nu te mai atac poti pleca linistit . Sau esti ocupat cu "recrutatul" celor care pleaca din tfo?:) mai poti tasta ?
E ultimul post pe care ti-l adresez incepand de acum putin imi pasa ce zici ce faci si mai ales ce minciuni mai insiri pe aici .. oricum juma de lumea 7 te cunoaste draga mare jucator care n-ai fost in`stare sa conduci un trib ... cand vei fi in`stare si nu ti se duce tribul atunci sa vorbesti pana atunci sa taci ca n-ai nici un drept ...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~TFO~
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 120
Diferență: 46

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 701,827
Tabăra 2: 1,211,026
Diferență: 509,199

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,105
Tabăra 2: 0
Diferență: 80,105

image.php
 

DeletedUser

nu le mai "aud glasu`" la cei doi crai din Diablo:) Oare i-am umilit prea mult ? :( Va rog frumos sa ma scuzati baieti .. e doar inceputul
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~TFO~
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: KM3L3ONUL

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 104
Tabăra 2: 0
Diferență: 104

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 981,282
Tabăra 2: 0
Diferență: 981,282

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,042
Tabăra 2: 0
Diferență: 129,042

image.php


deci ? acum nu mai aveti gura mare ?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO
Players:

Side 2:
Tribes: ~TFO~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 132
Tabăra 2: 104
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 18
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,300,298
Tabăra 2: 981,282
Diferență: 319,016

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,005
Tabăra 2: 183,472
Diferență: 143,467

image.php


:) n-aud ... Dica ??? Kameleon??? offf nu stiu la ce ati deschis voi tema asa

ba da mi-am dat seama.. ca sa va faceti de ras . BRAVO !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

in loc sa te iei de el ... mai bine ai pune niste statistici aici ... ca mai acum 2 saptamani numai asta faceai ... Ce zici painmaster ???
 

DeletedUser11712

coditze,nu ma supara ca revin

Ia uitati-va ma' fratilor, a revenit poetul si marele nostru dramaturg :D , da' uite ca nu e singur, mai are si adepti :D
Cam slaba activitate in ultimul timp cavalere, zau...niciun poem, nicio fabula... te vor da afara din asociatia lor, astia de la Uniunea Scriitorilor.
Hai te rog, mai compune si tu macar o poezie daca nu un roman de dragoste... fa si tu pe placul publicului, dupa cum se vede esti foarte apreciat pentru aceste activitati pe care ti le-ai descoperit tocmai cand ti-era viata mai frumoasa pe triburi :D
 

DeletedUser18409

pot reiintra oricand in tribul vostru jalnic *** nici macar nu atzi shti ca sunt acolo

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

jalnic sa ii zici aluia de te-a crescut . Din intamplare tribul asta jalnic te-a lasa fara sate ... Profuvc , nu iti face probleme . Am atacat in continuu 2 saptamani , doar asteapta ...
 

DeletedUser18409

tfo se mandresc cu un trib salvat de mine...
culmea ,tot ei ma ataca
daca nu eram eu desfintzau tribul ca sa fuga in noobs si acum fac pe marii razboinici ai acestei lumi
rusine
 

DeletedUser18063

e a nu stiu cata oara cand vorbeste gura fara tine....Ce trib ai salvat tu??care trib??cine a vrut sa fuga primul in Noobs??ai uitat??poate vrei sa iti readuc aminte.
Daca te roade invidia ca nu mai esti in TFO,ia o gura de cafa,punete in fotoliu si pentru prima oara in viata ta incearca sa gandesti logic.Vei realiza ca esti ca vaca aia care da laptele cel mai bun iar dupa da cu piciorul in galeata,inafara de asta ai fost iertat de "N" ori la insistentzele anumitor jucatori pe care dupa iai inselat.....
Vezi de treaba ta si vezi sa nu iesi si de pe lumea pe care mai joci acum...
Bafta.
 

DeletedUser

Ma faci sa rad cavalere:)) Revii de unde? Din margine?:))) SI ce-o sa-mi faci din margine? o sa ma ataci pffff ce frica imi este .. nu-mi spune o sa-mi iei si satele toate si ma duci tot tu la margine ZEULE !:)

Deja ne plictisesti intelege ca lumea 7 ti s-a incheiat resemneaza-te ai fost esti si vei fii degeaba pt TFO . Auzi la el a salvat tribul :))) Mare jucator , mare caracter , multe ai facut nimic nu s-a vazut , doar gura e de tine deja ne-am saturat , pana si razboiul asta prostesc tot din cauza ta exista si din cauza gurei tale care vorbeste totdeauna fara cap .
 

DeletedUser18409

ralfy,cei care s-au intors intrib au facut-o la indrumarea mea
razboiul meu nu vroia sa-i includa *** pe ei
faptul ca inca mai avetzi probleme cu altzi foshti membri,se datoreaza voua,celor din conducere
totushi ma voi implica din nou,promit...
 

DeletedUser19081

Hai ma painmaster ... ca tu erai ala cu statistici .. Nu ne mai arati nimic ?? CA TARE curios sunt cate sate mai luati de la noi ???:confused:
 

DeletedUser

ralfy,cei care s-au intors intrib au facut-o la indrumarea mea
razboiul meu nu vroia sa-i includa *** pe ei
faptul ca inca mai avetzi probleme cu altzi foshti membri,se datoreaza voua,celor din conducere
totushi ma voi implica din nou,promit...

Am o admiratie speciala pentru jucatorii ca tine care n-au fost in`stare sa faca ceva cand aveau sute de sate si se intorc acum din margini sa cucereasca un trib =))
Ovidiu , eu in locul tau n-as mai posta ca te faci singur de ras
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus