DIABLO vs ~TFO~

  • Autor subiect Dica Sorin
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu cred ca tu postezi sa fii cunoscut , vrei sa fi un "seniorel" :D

macar sunt un 'seniorel' pe langa tine.....care daca nu primesti sprijin incepi sa jignesti oameni de ciuda ca nu ai primit nimic, nu stiu oare ai si plans cumva? hmm..."e grele" cu jocul asta nu?
 

DeletedUser13834

pentru mine e doar un joc, pentru tine vad ca este o necesitate, macar cu asta te mai cunoaste si pe tine lumea ca mai postezi si tu pe forum....fara cuvinte....

ia uite, altul cu replica asta. cand nu aveti ce zice sau nu stiti ce sa ziceti, o bagati repede asta cu jocul, ca e disperat de joc, ca e nu stiu cum. buni baieti sunteti :)

tu vad ca nu ai nici trib macar.
dupa o luna de TFO au vazut cumva adevarata ta valoare de 3 mil de inamici invinsi:eek:?
 

DeletedUser

Dica Sorin . Te-am umilit si te umilesc la ce ora vrei tu .. la urma urmei eu am luat sate de la tine nu tu ... ah am uitat ca tu nu traiesti decat de pe urmele tribului asa cum faceai in tfo cereai sprjin si trupele tale le tineai pt ati innobila intern cele 4 conturi care le aveai . Esti demn de tot dispretul si oricum si cei din diablo stiu ce fel de om esti dar esti bun acolo in trib pe post de ... nici eu nu stiu pe ce post :)
Iar ceea ce ai facut tu astazi pe forum inca o data iti dovedeste caracterul infect pe care l-ai afisat mereu .. da ce sa intelegi tu ?... viseaza acolo ca esti un mare jucator .. oricum pt multi esti egal cu 0 .. si ti-am zis te umilesc si te-am umilit cum am vrut eu .. si o voi mai face ti-o promit! Asa cum m-a luat si cavaleru de fraiera si umilit .. cum i-am promis a ajuns o legenda asa vei ajunge si tu desi recunosc e mai greu cu tine ca te milogesti de sute de ori pe zi dupa sprijin .. am auzit ca e plin forumul la diablo de cereri ale tale .

kat despre tine kameleoane :) nu am ce sa comentez decat ca nu-i frumos ceea ce ai facut dar ma asteptam si din partea ta

Nu te obosi Dica sa-mi raspunzi ca te " fac din cuvinte " tot cum vreau eu nici aici nu-i punctul tau forte :)



Side 1:
Tribes:
Players: Dica Sorin

Side 2:
Tribes:
Players: CoditZe

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 362
Tabăra 2: 76
Diferență: 286

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,335,972
Tabăra 2: 540,108
Diferență: 2,795,864

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 10,691
Diferență: 10,691

image.php



total cuceriri 362 din care 350 innobilari intrene , daca nu mai multe ... mare jucator Dica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ia uite, altul cu replica asta. cand nu aveti ce zice sau nu stiti ce sa ziceti, o bagati repede asta cu jocul, ca e disperat de joc, ca e nu stiu cum. buni baieti sunteti :)

tu vad ca nu ai nici trib macar.
dupa o luna de TFO au vazut cumva adevarata ta valoare de 3 mil de inamici invinsi:eek:?


mda....poate sunt si eu un "noob" si nu stiu sa joc...asta este.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO
Players:

Side 2:
Tribes: ~TFO~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 31
Diferență: 33

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 2
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 632,752
Tabăra 2: 294,837
Diferență: 337,915

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51,572
Tabăra 2: 20,448
Diferență: 31,124

image.php
 

DeletedUser15358

Nu stiu cum aveti tupeul sa deschideti gura. Dupa ce va tinut tfo sub protectia ca erati refugiati mai aveti tupeu acum sa le reprosati ceva ?
Din cauza ta si a celorlanti refugiati din best multi membri din tfo au iesit la iarba verde sau au pierdut sate.
Esti la fel de nul ca si celalant mare razboinic,paharnicul danubian.Apropo unde ii ? ca zicea intr-un post ca ex death va avea un razboi de nemaipomenit pe triburile.ro cu ei.
 

DeletedUser

e grele domne , grele rau ...

fluidy , ai ceva impotriva ? oricum pana ajuns ~TFO~ voi ziceti "La Revedere" . Intai trage un ochi la vecini , apoi comenteaza :rolleyes:

Dupa ce legi fraza aia ... poate o sa primesti si un raspuns, pana atunci inca eu nu pot inca sa descifrez ce oi fi vrut tu sa exprimi acolo ...
 

DeletedUser

Diplomatia ~TFO~
Duşmani
[ally]Diablo[/ally]
[ally]SPAWN[/ally]
[ally]AIV[/ally]
[ally]VIKING[/ally]
[ally]-dark-[/ally]
[ally]~Fr~[/ally]

Repede aliante peste tot :)) avem Razboi cu DIABLO

Ar fi fost normal sa fim si noi anuntati ca ne aveti la dusmani .. desi nu vad rostul dar na .. poate gasim niste sate de tranzit sa ajungem la voi...
 

DeletedUser

Stiu ca nu esti INCA in Diablo , dar ma gandeam asa sa nu fii gelos pe prietenul tau foarte bun Dica Sorin ca i-am luat un sat .. am zis sa fiti egali .. nu ca n-ati fi amandoi ( egali cu 0 ) si drept , prin urmare ... off ce greu e :))

Agresor: CoditZe
Sat: Va dam Clasa =)) (303|506) K53

Număr: 0 0 34 0 0 200 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: KM3L3ONUL
Sat: KM3L3ONUL 01 (301|507) K53

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/16340
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 13 la -8
 

DeletedUser13868

se pare ca multi conducatori inca nu stiu exact ce inseamna termenu de familie,cand declari razboi unui trib care are familie se declara automat asupra toate familiei,ca o familie se bazeaza pe dusmani comuni , la alianta e mult mai greu sa le faci la comnu pentru fiecare trib:D
 

DeletedUser

Stiu ca nu esti INCA in Diablo , dar ma gandeam asa sa nu fii gelos pe prietenul tau foarte bun Dica Sorin ca i-am luat un sat .. am zis sa fiti egali .. nu ca n-ati fi amandoi ( egali cu 0 ) si drept , prin urmare ... off ce greu e :))

Agresor: CoditZe
Sat: Va dam Clasa =)) (303|506) K53

Număr: 0 0 34 0 0 200 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: KM3L3ONUL
Sat: KM3L3ONUL 01 (301|507) K53

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/16340
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 13 la -8


ce sa spun...te lauzi si tu ca ai luat un sat cand nu eram online, vai de mine ce noob sunt ca am pierdut un sat nu?? hai sa iti spun ceva: pentru mine lumea 7 nu mai conteaza demult, joc doar la distractie si sa fac la altii zile negre :D asa ca nu ma prea intereseaza, castig sau pierd pentru mine lumea asta a ramas ca un experiment cu satele pe care le am, asa ca nu ma prea pasioneaza ca mi-au luat un sat, 2,3, 1000, ma doare undeva...cand veti ajunge si voi sa jucati pentru distractie, ca doar este un simplu joc, atunci puteti sa va laudati cand cuceriti sate, insa pana acum vad ca pentru voi jocul asta este o viata, si va mananca pe zi ce trece tot mai mult, va ajunge ca un drog si sa fiti depedenti de joc....veti ajunge rau de tot asa....dar asta este, fiecare avantantaj are si dezavantaj, dar la voi nu gasesc avantajul :))
 

DeletedUser

evident :) stim cunoastem " fabula" :) stim n-ai fost online :)) stim si ca nu-ti pasa si nu mai vrei juca ... a apropo stregere cont nu dai? ..
Ps: n-am zis niciodata ca esti noob , asta pt cultura ta generala
 

DeletedUser

evident :) stim cunoastem " fabula" :) stim n-ai fost online :)) stim si ca nu-ti pasa si nu mai vrei juca ... a apropo stregere cont nu dai? ..
Ps: n-am zis niciodata ca esti noob , asta pt cultura ta generala

nu dau stergere cont :)) pe mine nu ma convingeti ca pe cavalerul :p si voi mai juca cat timp am sa mai vreau sa ma distrez pe seama voastra, cand nu voi mai juca, nu voi da stergere cont, voi da satele la dusmanii vostri pentru ca v-ati fi comportat ca si niste "oameni in conducere" ar fi fost cu totul alta problema.
 

DeletedUser

Nici nu stii cata placere deosebita o sa am sa te vad pe harta zilnic :) Si ar trebui sa multumesti conducatorilor pe care tu ii critici atat pt n sanse pe care ti le-au oferit .. Ai schimbat triburile dupa bataia vantului doar ca sa nu fi atacat .. te-ai folosit de tfo doar ca sa-ti recuperezi satele luate de admini ( joc perfect curat si legal, asta ca o paranteza) ai fost concediat si ai " batut la usha" la toate triburile aliate sa te primeasca :)... da nu mai conteaza ce a fost a fost
 

DeletedUser

Nici nu stii cata placere deosebita o sa am sa te vad pe harta zilnic :) Si ar trebui sa multumesti conducatorilor pe care tu ii critici atat pt n sanse pe care ti le-au oferit .. Ai schimbat triburile dupa bataia vantului doar ca sa nu fi atacat .. te-ai folosit de tfo doar ca sa-ti recuperezi satele luate de admini ( joc perfect curat si legal, asta ca o paranteza) ai fost concediat si ai " batut la usha" la toate triburile aliate sa te primeasca :)... da nu mai conteaza ce a fost a fost


=))) la care toate triburile aliate?? ia zimi si mie si aratami si mesajele daca tot spui asta, daca nu ai dovezi inseamna ca esti o mincinoasa.
 

DeletedUser

si mai ceva...oare adminii stiu ca tu intrai pe contul lui baronul vorg cu parola lui??? hmm...poate ar trebui sa stie :D



2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ia intreba-i stiu? , nu inteleg ce arunci atatea rautati in stanga si-n dreapta degeaba , sau crezi ca toata lumea joaca "legal" , tre sa stii sa joci si cu cap dragul meu .. vezi ca ai "dublu post " apropo
 

DeletedUser

KM3L3ONUL vezi ca exista un regulament . te rog sa il citesti . inca o data si iar ... pana il inveti . ai facut numai double-post , dar "castigatorul" e dica cu 11 posturi .

ok , sa continuam . Cand ceri invitatie , incearca sa ceri si tu mai "discret" , ca afla lumea . Acum sa revenim la regulament , mai citeste-l inca o data ...

Ai zis ca esti noob , nu pot sa zic "nu esti noob" . Inca o data adevarul doare...

Asta e , jucatoarea de 600k ii pune in fund pe "milionarii" de weekend , cei 2 de la rasarit.

@ Dica , cum sa mori ma in diablo ? vezi sa nu iti plesneasca vena si sa mori prea repede...

@ fluidy , esti un rambo mai mititel tu . traiasca -dark- !

@ vivip , insusi El Supermanu' , te asteptam ...

@ Templar-assassin , lasa lumea sa viseze ... raule :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus