TSL/TSA vs. HAITA F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22922

Paoate pentru altii sunt de mult uitate dar pt mine nu...intreabal pe sebastos1 ca l-am prins offline si cu trupele afara din sat..si nu i-am luat satul pt ca era prea simplu :))
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Paoate pentru altii sunt de mult uitate dar pt mine nu...intreabal pe sebastos1 ca l-am prins offline si cu trupele afara din sat..si nu i-am luat satul pt ca era prea simplu :))

nu stiu motivele pentru care nu ai luat atunci satul,dar intradevar era gol pe granita.intre timp dupa cum ai vazut singur am rezolvat problema;).asta insa nu ma opreste sa-ti spun ca ai unele interventii pe extern complet aiurea,fara nici o logica sau fara vreo legatura cu tema discutiei.la fel cum este si interventia asta a mea:)
 

DeletedUser14288

seb daca imi dai voie sa te completez ... la unas de ce a luat sate ? nu a fost tot simplu? :D cred ca motivul pentru care nu a dat a fost ca nu avea nobili in zona... sau nu aveai resurse pe sate si i.a fost teama sa nu.i intinzi o capcana ... daca ne laudam acum ca nu luam sate goale de la dusmani daca le vedem , deja ne mintim pe noi ;)

si oricum nu.i luai satul :D numai seb stie cati nobili a omorat la "viata lui"
 

DeletedUser19202

ma bucur ca va descurcati acolo... ce sa zic ...rupeti tot nu-i asa??/bv voua la mai mare///nu cred ca va tine mult....:)))
 

DeletedUser19202

ia uite ce lume serioasa aici.. bravo.. jabba the hutt tu discuta acolo unde joci lasane pe noi muritorii sa ne vedem de treaba.. intalege ca nu trebuie sa te bagi peste tot ...
 

DeletedUser

da chiar,manueel, mai joci pe l7 sau ai renuntat?(nu are legatura cu ceea ce a zis cel de mai sus...intreb din simpla curiozitate)
 

DeletedUser22922

seb daca imi dai voie sa te completez ... la unas de ce a luat sate ? nu a fost tot simplu? :D cred ca motivul pentru care nu a dat a fost ca nu avea nobili in zona... sau nu aveai resurse pe sate si i.a fost teama sa nu.i intinzi o capcana ... daca ne laudam acum ca nu luam sate goale de la dusmani daca le vedem , deja ne mintim pe noi ;)

si oricum nu.i luai satul :D numai seb stie cati nobili a omorat la "viata lui"

Cum nu aveam nobili ca in ziua aia i-am luat lu unas 2 sate
 

DeletedUser14288

i.ai luat 2 sate goale! eu am zis de satul lui seb ca nu ai avut nobili sa il iei ca lui unas i.ai luat sate goale ;) nu te mai lauda atat ;) ! citeste cu atentie!
 

DeletedUser22922

din cate stiu lu unas i+am dat si atac de curatare...asaca ciocul mic...ca putem si pe sebastos sa il usurey de un sat....vad ca doar eu sunt din H.K. pe granita aia si o sa scapati greu de mine...oricum pana acma nu ati actionat deloc
 

DeletedUser14288

specific tribului din care faci parte! te lauzi singur, modestia nu e capitolul tau forte ;)
ai luat sate goale si tu imi zici mie ca ai dat curatare! sti ce? las.o moarta ! ti.am zis mai bine retrage.te atotstiutorule cu tot cu fanteziile tale ca tsl nu o sa mai fie in o luna jumatate(atat a mai ramas)!
 

DeletedUser22922

man...satul era gol dar am dat si atac de curatare ....esti chior si surd
 

DeletedUser14288

si atunci ce draq te lauzi ca tu nu iei sate goale? nu stiam ca pot auzi ce scri tu ... in fine! daca vrei sa te jignesc si eu zi.mi no problema ;)
 

DeletedUser22922

man...din cate stiu cu o zi ininte sa ii iau satele lui unas l-am spionat si erau trupe...a doa zi am atacat si satul era gol...pe cand la sebastos am dat cu spioni si satul era gol
 

DeletedUser24552

Cheles numai intra in capcanele lor verbale ma ca vor sa isi bata joc de tine ...;)
 

DeletedUser14288

Tu cred ca incerci sa posteti in calugar pe aici, dar nu e nici pe departe asa!
cred ca ai gresit topicul... doar in topicurile legate de h.k. nu si de haita :) pentru ca ei pentru tine sunt "carne te tun" :D prietenii stiu de ce! ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus