Michael Jackson

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe bune iti dai seama cat de penibil esti ?
Scrii ca un analfabet - asta odata
Te lauzi ca asculti rock mai mult decat si-ar fi imaginat cineva - din nou penibil .
Din multe posturi ale tale e usor sa ne dam seama ca esti manelist ,intelegi :) ?

Asculti un anumit gen de muzica,de ce trebuie sa critici ce asculta altii?Nici nu stiu care o da in penibilitate dintre voi doi.

Aceleasi si aceleasi replici le auzim de la majoritatea de ani buni.Invatati sa respectati lumea si sa o lasati mai moale cu : Tu esti x,tu ascult aia etc.

PS:A facut multe lucruri pentru muzica M.J dar si multe porcarii in viata.
 

DeletedUser

hai pune-mi,cu riscu ca iti spun ca toate melodiile care le-am ascultat de la M.J nu mi-au placut
 

DeletedUser

mie, care ascult si rock si rap imi place... nu inteleg cum ar putea sa nu iti placa
si show-ul si tot... e genial si versurile
 

DeletedUser

O sa incep cu o parte bune:niste versuri chiar mi-au placut

una rea:dansul e groaznic

*subliniez cuvantul niste
 

DeletedUser

dansul e groaznic?:)) e cel mai bun moon walk ever:))

niste versuri? hmm.. Billie jean is that my love?:X
 

DeletedUser15142

Pe bune iti dai seama cat de penibil esti ?
Scrii ca un analfabet - asta odata
Te lauzi ca asculti rock mai mult decat si-ar fi imaginat cineva - din nou penibil .
Din multe posturi ale tale e usor sa ne dam seama ca esti manelist ,intelegi :) ?

R.I.P Michael Jackson !

P.S: Am uitat zi si mie 3 formatii care iti plac .

Black Sabbath , Rammstein , Slipknot , disturbed , Scorpions , Korn , Megadeath , Haze , Papa Roach , ... si scuze daca scrisu meu tea deranjat ,

Sau "asa te razbuni tu ca tiam zis pe privat ca mai bine taceai " .. daca da te rog frumos numai intra niciodata in vorba cu mine , scuzati intarzierea cu care am postat am fost la un cs.
 

DeletedUser

noobule, asta ascult si eu si chiar mai multe....dar michael jackson are respectul meu pentru cine a fost
 

DeletedUser

Acuma fiecare cu ce-i place:poti sa asculti rap,hip-hop,ce canta M.J,(manele NU!)gusturile nu se discuta,sunt singurul caruia nu-i place M.J?
 

DeletedUser15142

noobule, asta ascult si eu si chiar mai multe....dar michael jackson are respectul meu pentru cine a fost

stiu si eu ascult mai multe , dar nu vreau sa ma pun in gura cu michelle , omniprezent(ul)/a , in fiecare nou topic , hop si ea cu cate o insulta , ba "analfabetule" , ba etc , oare ei de ce i se permite sa jigneasca , cand jignim noi. wow WArn , ban , si puncte.
 

DeletedUser

michelle e baiat:)) nu i se permite sa jigneasca .. probabil a fost avertizat
 

DeletedUser

Black Sabbath , Rammstein , Slipknot , disturbed , Scorpions , Korn , Megadeath , Haze , Papa Roach , ... si scuze daca scrisu meu tea deranjat ,

Sau "asa te razbuni tu ca tiam zis pe privat ca mai bine taceai " .. daca da te rog frumos numai intra niciodata in vorba cu mine , scuzati intarzierea cu care am postat am fost la un cs.

Se scrie Megadeth :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus