~ZE~ vs NEW

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început

DeletedUser

desi greu inca merge :D

Side 1:
Tribes: ~ZE~
Players:

Side 2:
Tribes: NEW
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 10
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 203,506
Tabăra 2: 91,070
Diferență: 112,436

image.php
 

DeletedUser10256

un razboi destul de echilibrat...Oricum nu stiu cat va mai rezista ~ZE~. La capitolul diplomatie nu se descurca prea bine...:rolleyes:
 

DeletedUser11867

pai va mai ataca immo, dec89 sau cum se mai cherama tribul ala...si cine stie cine...
 

DeletedUser

i-auzi.... stiti mai bine ca noi cu cine ne mai batem.... ba chiar stiti si ceva in plus fata de cei cu care ne mai batem cate un pic.... bravo.... ce surse bune aveti
 

DeletedUser10256

voi cat credeti ca o sa o mai duceti? cat credeti ca veti mai avea noroc:D? Sfatul meu... umblati serios la diplomatie si cautati un aliat serios;)
 

DeletedUser

1 AGE OF ZUZ ESCAPE 113,14 Mio.
2 New Era Warriors 81,54 Mio.

parca e o placere sa vezi ambele triburi pe primele 2 locuri la aparatori nu ???
 

DeletedUser6558

De ce? "Inamici învinşi ca apărător" reprezintă numărul de trupe inamice distruse din postura de apărător, nu?
 

DeletedUser

Parerea mea este ca daca sunteti pe primul loc ca aparatori nu stiti sa va aparati foarte bine!

parerea ta!!! oricum am postat asta deoarece triburile sunt pe locurile 14 (noi) respectiv 12 (NEW) si totusi ocupa locurile fruntase la inamici invinsi ca aparator... asta arata ca e un razboi foarte echilibrat si frumos... explica-mi si mie de ce faptul ca suntem primii arata ca nu stim sa ne aparam vreau sa inteleg si eu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

parerea ta!!! oricum am postat asta deoarece triburile sunt pe locurile 14 (noi) respectiv 12 (NEW) si totusi ocupa locurile fruntase la inamici invinsi ca aparator... asta arata ca e un razboi foarte echilibrat si frumos... explica-mi si mie de ce faptul ca suntem primii arata ca nu stim sa ne aparam vreau sa inteleg si eu

Sunteti cei mai tari la aparatori , asta inseamna ca voi nu va ganditi la atac . Sunteti ca intr-un meci de fotbal si tineti de egal , pana va da un gol de v-ati dus . Va zic din propria experienta ca cea mai buna arma de aparare este chiar atacul !
 

DeletedUser

Sunteti cei mai tari la aparatori , asta inseamna ca voi nu va ganditi la atac . Sunteti ca intr-un meci de fotbal si tineti de egal , pana va da un gol de v-ati dus . Va zic din propria experienta ca cea mai buna arma de aparare este chiar atacul !

ce mut imi place cand cineva isi da cu parerea fiind in totala necunostinta de cauza

3 AGE OF ZUZ ESCAPE 108,91 Mio.

cum am mai zis " am postat asta deoarece triburile sunt pe locurile 14 (noi) respectiv 12 (NEW) si totusi ocupa locurile fruntase la inamici invinsi ca aparator... asta arata ca e un razboi foarte echilibrat si frumos."
 

DeletedUser

ce mut imi place cand cineva isi da cu parerea fiind in totala necunostinta de cauza

3 AGE OF ZUZ ESCAPE 108,91 Mio.

cum am mai zis " am postat asta deoarece triburile sunt pe locurile 14 (noi) respectiv 12 (NEW) si totusi ocupa locurile fruntase la inamici invinsi ca aparator... asta arata ca e un razboi foarte echilibrat si frumos."

Mi-am dat cu parerea in situatia de fata deoarece tu crezi ca o statistica te face mai bun .. Conteaza faptele , nu statisticile dupa parerea mea , insa parerile personale raman personale.
 

DeletedUser

Gandeste-te putin , de exemplu jucatorul 1 la aparatori sau atacatori in acest moment . Are 1 milion de pct sa zicem , gandeste-te cat de repede poate fi eliminat de 10 insi pe jumatatea lui . Asa ca , terminati cu statisticile pt ca nu va fac mai buni decat sunteti . Nu ma adresez tie neaparat , ci tuturor care isi masoara valoarea conform unei statistici . De exemplu , daca eu am 10.000 pct si tu 30.000 , nu inseamna neaparat ca esti mai bun , deoarece trebuie sa te uiti putin la ZONA , PRIETENII CARE TE-AU AJUTAT SA AJUNGI ACOLO , INOBILARILE INTERNE , etc . Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic , si chestia cu " nu te face mai bun decat esti " nu ti-o adresez tie pentru ca nu te cunosc deloc .
 

DeletedUser

Sunteti cei mai tari la aparatori , asta inseamna ca voi nu va ganditi la atac . Sunteti ca intr-un meci de fotbal si tineti de egal , pana va da un gol de v-ati dus . Va zic din propria experienta ca cea mai buna arma de aparare este chiar atacul !

Tu chiar nu te uiti la inamici invinsi?Ai sa vezi ca tribul New si tribul ~ZE~ ocupa locuri bune si ca atacator,ZE sunt inainte caci ei au pastrat punctele ZZ insa noi nu am pastrat tribul KNIGHT,noi am facut altul.
 

DeletedUser

Tu chiar nu te uiti la inamici invinsi?Ai sa vezi ca tribul New si tribul ~ZE~ ocupa locuri bune si ca atacator,ZE sunt inainte caci ei au pastrat punctele ZZ insa noi nu am pastrat tribul KNIGHT,noi am facut altul.

M-am uitat si am mai vorbit cu black panther pe privat ... Eu m-as fi mandrit cu locul la atac , mai degraba.
 

DeletedUser

.

in primul rand multumim moderatorului care a observat si a schimbat numele topicului in ~ZE~ vs. NEW...


Tu chiar nu te uiti la inamici invinsi?Ai sa vezi ca tribul New si tribul ~ZE~ ocupa locuri bune si ca atacator,ZE sunt inainte caci ei au pastrat punctele ZZ insa noi nu am pastrat tribul KNIGHT,noi am facut altul.

stim asta foarte bine si de aceea suntem si pe primul la aparator deoarece am pastrat din punctele alea dinainte de fuziune.... cred ca si la aparator am fii la egalitate de aceea am aratat acel clasament sa intelegeti cat de echilibrat e razboiul asta
 

DeletedUser11867

Sunteti cei mai tari la aparatori , asta inseamna ca voi nu va ganditi la atac . Sunteti ca intr-un meci de fotbal si tineti de egal , pana va da un gol de v-ati dus . Va zic din propria experienta ca cea mai buna arma de aparare este chiar atacul !



omule ia si taci daca nu stii jocul...cea mai buna arma e aparare...un jucator bun poate tine ocupati 3 jucatori buni care ataca....iar dupa ce raman aia fara atac poti sa contraataci si ai sanse sa le iei sate...
 

DeletedUser

Sa sti ca nu stiu jocul , de 1 luna m-am apucat si am inceput sa tip . Eu zic sa taci ,ca vorbesti pe langa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

Apărarea e tot timpul în avantaj, şi nu cred că tre să fii geniu să-ţi dai seama de asta. De ar fi numai zidul. Este evident că acela care se baricadează va pierde în final, pentru că a cedat iniţiativa, şi inamicul îi dictează strategia. Dar, pe plan tactic, apărarea e tot timpul în avantaj.
 
Sus