Concurs Mister Forum triburile.ro

Sunteti de acord cu organizarea unui concurs Mister Forum Triburile.ro

  • Da

    Voturi: 117 76,5%
  • Nu

    Voturi: 23 15,0%
  • Ma abtin

    Voturi: 13 8,5%

  • Total votanți
    153
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25417



ma domima in privinta culturii si din punct de vedere intelectual...ar putea sa`mi fie mama` daca nu chiar bunica...si studii mult mai superioare decat eu`...
mi`ar placea sa fiu ca tine`...sa am si eu valoare...sukarime...dar nu am`...eu sunt mai modest...te sfatuiesc sa participi...dar daca esti ca Adi Minune...stii tu...e ca la parcul de distractie..."you have to be this tall get in..."


pe tine oricine te domina din punct de vedere intelectual,locomotivo. se vede cat de open minded esti,din moment ce caracterizezi o persoana dupa un nick si un avatar. nu tu erai impotriva lui MJ... ? vai si`amar de tine.. nu vezi ca tot ce fac eu e sa te iau la misto? pentru ca o ceri gagiule. spor la concurs,si sper sa castigi. si nu particip,pentru ca e un joc,nu e loterie. ar participa careva daca n`ar fi de puncte premium? totu` se rezuma la bani,fie ca esti barbat fie ca esti femeie..

@mihaita93: am mai prins`o pe megara in unele discutii,si stiu ce poate,cu motoarele sub minim...chiar si cu motoarele asa,e suficienta cultura si putere in ea,incat sa faca sa taca peste 80% din forumu` asta..eu eram doar ironic cu locomotiva asta desteapta.. :)
 

DeletedUser

pe tine oricine te domina din punct de vedere intelectual,locomotivo. se vede cat de open minded esti,din moment ce caracterizezi o persoana dupa un nick si un avatar. nu tu erai impotriva lui MJ... ? vai si`amar de tine.. nu vezi ca tot ce fac eu e sa te iau la misto? pentru ca o ceri gagiule. spor la concurs,si sper sa castigi. si nu particip,pentru ca e un joc,nu e loterie. ar participa careva daca n`ar fi de puncte premium? totu` se rezuma la bani,fie ca esti barbat fie ca esti femeie..

@mihaita93: am mai prins`o pe megara in unele discutii,si stiu ce poate,cu motoarele sub minim...chiar si cu motoarele asa,e suficienta cultura si putere in ea,incat sa faca sa taca peste 80% din forumu` asta..eu eram doar ironic cu locomotiva asta desteapta.. :)



berbecule`...
despre cine vorbesti mah`?
MJ?...Mary Jane?...ai vazut si tu Spiderman mah`?
si daca particip nu`mi pasa de premium...am jucat 4 ani` fara premium...mai pot inca 4 ani fara...

 

DeletedUser

imi plac locomotivele... am si vazut cateva chiar si din alea mai vechi.. berbecii nu imi plac, nu sunt buni la gust..


cat tine votul? exista criterii ceva de selectie a canditatiilor ? m-as baga si eu daca imi dau voie mama si tata.. mi-au zis sa nu intru in chestii dubioase pe forumuri :( nu e nimic dubios aici nu?
 

DeletedUser

imi plac locomotivele... am si vazut cateva chiar si din alea mai vechi.. berbecii nu imi plac, nu sunt buni la gust..


cat tine votul? exista criterii ceva de selectie a canditatiilor ? m-as baga si eu daca imi dau voie mama si tata.. mi-au zis sa nu intru in chestii dubioase pe forumuri :( nu e nimic dubios aici nu?

tine cat vrea xblaandy.:D.stai linistit nu e nimic dubios.:eek:
 

DeletedUser

imi plac locomotivele... am si vazut cateva chiar si din alea mai vechi.. berbecii nu imi plac, nu sunt buni la gust..


cat tine votul? exista criterii ceva de selectie a canditatiilor ? m-as baga si eu daca imi dau voie mama si tata.. mi-au zis sa nu intru in chestii dubioase pe forumuri :( nu e nimic dubios aici nu?

haha :)

Intru si eu,dar trebuie sa stiu regulile.. inca nu stim sigur daca se va organiza (p.s :propun ca si concurentii sa puna mai multe poze . 2-3 )
 

DeletedUser18817

exact....fara limita de varsta ar fi cel mai bine.....
Sa vedem tot felul de oameni...;)
 

DeletedUser

Nu e nici un motiv sa nu se poata inscrie cei sub 18 ani :D
Se poate pune o limita la..13 ani.. sau ceva de genul asta.
 

DeletedUser

Nu e nici un motiv sa nu se poata inscrie cei sub 18 ani :D
Se poate pune o limita la..13 ani.. sau ceva de genul asta.



atata` ai tu?sau de ce tocmai 13?

e clar ca unul de 13 ani nici in visurile lui n`o sa poata` sa raspunda la intrebari ca unul de 20-30-40...si degeaba pune saracu poze cu bicicleta` cand celalalt baga poze cu BMW`uri...


 

DeletedUser



atata` ai tu?sau de ce tocmai 13?

e clar ca unul de 13 ani nici in visurile lui n`o sa poata` sa raspunda la intrebari ca unul de 20-30-40...si degeaba pune saracu poze cu bicicleta` cand celalalt baga poze cu BMW`uri...



rege thomas da tu n-ai auzit de gugal?:)si nu conteaza cu ce sunt facute pozele oamenii tot la aspectul fizic se vor uita.
 

DeletedUser



atata` ai tu?sau de ce tocmai 13?

e clar ca unul de 13 ani nici in visurile lui n`o sa poata` sa raspunda la intrebari ca unul de 20-30-40...si degeaba pune saracu poze cu bicicleta` cand celalalt baga poze cu BMW`uri...



Se zice "visele" tinere :) daca tot incerci sa te dai rotund pe aici incearca si sa vorbesti corect.Era o sugestie,nu era cazul sa sari asa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus