SOF vs H@IT@

DeletedUser

Satele marelui intemeietor au minim 50-60k trupe in ele.

Cele vecine, exceptand uxini, sunt ca vai de capu lor ;)

Cum am mai spus si din cauza asta am fost si blocat, xena nu stie decat sa ceara ajutor dar de dat mai greu.............
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ca ma faci penibil aici pe extern nu ma face decat sa zambesc....(parca ultima data la telefon,si aici subliniez,tu ai fost cel care m'a cautat nu eram penibil....;) ).Ca am ajuns pe locul 6 o sti si tu si stiu si altii,se datoreaza intrarii masive a celor de la noi la voi....vitejii care se laudau ca va inobileaza,etc,samd...;)

Legat de praful care se vede in urma mea :) este de bine!Inseamna ca nu transpir de frica ta si a celor din SOF....la tine nici praful nu se vede deoarece curg apele dupa tine doar la gandul ca vei vedea sabiutele pe monitor.....:cool:

Ca sa vezi totusi ...eu te-am cautat pe telefon fiindca eu stiu sa fac diferenta dintre joc si realitate.Voiam sa iti spun buna ziua si sa te intreb de sanatate nimica mai mult.
De cind a inceput razboiul eu te-am cautat pe mess sau pe tel ca sa ** , nu ca sa ma rog de tine, ci sa sa te intreb ce mai faci.
Pe joc se vede cum ne rugam noi de HL, prin cucerirea satelor.
Din ce vad disperarea la tine a ajuns la cote maxime , incepi prin tot felul de chestii, ca te-am sunat, ca am facut, ca am dres, pe joc ** despre satele pe care le luam iar pe tel te intreb de sanatate.
E urit din partea ta ca nu sti sa faci diferenta dintre TRIBURILE .RO-LUMEA 1 si VIATA REALA.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SOF SOFIA SOF-a
Players:

Side 2:
Tribes: H@IT@ Legio
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 151
Tabăra 2: 36
Diferență: 115

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,677,621
Tabăra 2: 384,514
Diferență: 1,293,107

image.php



si


Side 1:
Tribes: NewAge
Players:

Side 2:
Tribes: H@IT@ Legio
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,956
Tabăra 2: 0
Diferență: 9,956

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

De fapt, stiti care este chestia cea mai ciudata?

Baciuradu, marele erou laudat al H@ITei, chiar si la 700k pct, cu moral mic ptr noi, scade in puncte. Iar altii, de cateva milioane de puncte, care nici macar nu au participat la razboi (alexutzu warmachine e probabil cel mai graitor exemplu) innobileaza moca, zeci si sute de sate...

Mai merita oare sa lupti intr-un astel de trib? Pentru unii da, iar pentru restu nu.. prima linie a frontului, si scut uman pentru ceilalti ca sa stea linistiti.
 

DeletedUser

De aceasta data am iesit victoriosi :)
Side 1:
Tribes: SOF SOFIA SOF-a
Players:

Side 2:
Tribes: Legio H@IT@ -=LR=-
Players:

Timeframe: 22/02/2009 00:00:00la11/07/2009 19:11:32

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 28,984
Tabăra 2: 20,101
Diferență: 8,883

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,975
Tabăra 2: 1,890
Diferență: 3,085

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 238,154,365
Tabăra 2: 150,526,125
Diferență: 87,628,240

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48,294,106
Tabăra 2: 16,270,692
Diferență: 32,023,414

image.php

Cred ca acest topic nu isi mai are rost .. Topic Closed
:D
 

DeletedUser5151

Vroia sa spuna, ca, si de data aceasta am iesit victoriosi :))

Topicul se poate inchide, tribul H@IT@, nu va mai exista pe harta
 

DeletedUser5288

Oare cat tre' sa doara pierderile suferite sa ajungi sa te bagi sub plapumioara cu oameni ca cei din CD? Cre'ca-i groaznic, nici morfina nu-si face treaba. Jalnic...:D
 

DeletedUser

Nu stiu de ce ati iesit asa triumfatori pe extern...
Cred ca pana in septembrie nu o sa se intample nimic notabil.
 

DeletedUser

pictarde ratat mai esti

Nu stiu de ce ati iesit asa triumfatori pe extern...
Cred ca pana in septembrie nu o sa se intample nimic notabil.

ce ** tu mai cersetorule ai stat la mila altora si acuma esti cu nasu pe sus lingaule
lasa ciocul mic si nu mai latra aiurea:eek:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce faci mai uscatule

cite innobilari interne ai facut de ai ajuns asa de sus??
sincer esti varza:p
 

DeletedUser

Nu-l bagati in seama pe cucuvea, e o persoana cu multe probleme comportamentale :).



Razboiul e gata, SOF se regrupeaza sau inca se mai trimit atacuri?
 

DeletedUser2602

emperor, esti refugiat (.) punct.
pana la data inceperii noului conflict, tu ai statutul de refugiat
 
Sus