SOF vs H@IT@

DeletedUser

Mda, cerseste iar dupa un ban...
Treci ca gasca prin apa si nu se lipeste nimic de tine.

Ar trebui ca moderatorii sa inchida acest post pentru ca H@IT@ nu o sa mai existe si razboiul a luat sfarsit...cica.
 

DeletedUser

Hahahaha. Hai ca ai fost tare aici dragos, pai daca nu e o porcarie de forum, atunci ce e? Atata timp cat exista oameni care sa vina pe forum sa incerce sa strice relatiile dintre unele triburi, sa faca misto de alta lume si mai stiu eu ce, asta este si asta va fi, o pocarie de forum.
Invatati si voi mai intai regulile nescrise ale jocului si sa le respectati, cum ar fi refugiatii, aliantele si PNA-urile, razboaiele, onoarea, sa va tineti de cuvinte atunci cand ziceti ceva si sa nu ne mai atacam atata pe forumul extern sau oriunde in alta parte. Cand se vor respecta toate astea, si nu numai, adica atunci cand ne vom comporta ca niste oameni nu ca niste animale, atunci putem sa zicem ca acesta este un simplu forum.
Si pe celelalte lumi se cearta lumea, chiar si pe .net, dar noi le intrecem pe toate !!!
 

DeletedUser

@ Dragoslucky se pare ca tu habar nu ai pe ce lume traiesti sau tribul tau e asa de varza ca habar nu aveti unul de altul, inainte sa arunci cu noroi ca altceva nu stii sa faci. Si mai aveti si nesimtirea sa imi cereti PNA ca sa ce?? Sa fiti noul CD sa puteti sa va sprijiniti colegii.
 

DeletedUser21918

parerea mea e ca nici nu trebuia sa se faca pna-ul...de ce? ca sa aveti voi timp sa va organizati, sa va sprijiniti sa dalea dalea...trebuia sa dam direct pe voi!
 

DeletedUser

Nu vad de unde si pina unde trebuie sa acordam PNA la H@IT@.Suntem in razboi si trebuie tratati ca atare.Eu ii voi ataca in continuare
 

DeletedUser5151

Numele tribului: Cavalerii Dreptatii - Haita
Prescurtare: C.D.H.

=))

ce gluma buna... acum serios mai fain mergea, Haita Cavalerilor Dreptatii, asa ca, o mica sugestie..
 

DeletedUser

Nu vad de unde si pina unde trebuie sa acordam PNA la H@IT@.Suntem in razboi si trebuie tratati ca atare.Eu ii voi ataca in continuare


In acest caz imi dau seama ca dintre toti care conduc SOF tu esti cel mai neserios....daca s'a convenit intre cele doua triburi(trei-prin intrarea celor din H@IT@ in CD,si tot aici se vor include si academiile) ca pana pe 25.07.2009 nu se mai ataca,te gasesti tu sa ataci....tocmai tu care esti praf in ale atacurilor,tu care nu cunosti acest joc....tu care esti doar mare "imbarligator" (ca tu esti si cauza si motivul acestui razboi prin vorbele duse de colo- colo cu interpretarile tale doar iti pica sate moca sa stai pe primul loc) si apropo trebuie sa te supui lui nanmarius ...daca nu esti informat nu noi am cerut acest pna....:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ Dragoslucky se pare ca tu habar nu ai pe ce lume traiesti sau tribul tau e asa de varza ca habar nu aveti unul de altul, inainte sa arunci cu noroi ca altceva nu stii sa faci. Si mai aveti si nesimtirea sa imi cereti PNA ca sa ce?? Sa fiti noul CD sa puteti sa va sprijiniti colegii.


Nu cred ca Dragos ti'a cerut PNA....daca este sa fim corecti atunci te rog sa o faci tu,aici si acum sa faci rectificarea.
PNA'ul a fost convenit intre noi doi si include si academiile noastre....deci nu LEGIO a venit cu propunerea....si nici H@IT@...:cool:
 

DeletedUser

Asadar SOF iar demonstreaza ca sunt TRIB FARA ONOARE.

desi s-a convenit ca pana pe 25.07.09 sa se faca pna temporar , levski sof il ataca pe emperor marcus, incalcand pna-ul.


ce faceti mai sofiotilor, de ce n-aveti onoare ?


au fost lansate dupa pna.

orice atac lansat dupa data de 11.07 , ora 22.18 este incalcare pna.


dar ce sa-i ceri lui trifon ivanov si lui bibiskov ?

sofiotul tot bulgar este




Draga Dle.Lache
Observ ca va sunteti cel mai penibil om care posteaza in cadrul acestui Topic! in afar de faptul ca scrieti numai prostii fara sens mai va si dati in spectacol .... cred ca lOcul Dumneavoastra era la circ {mentionez ca nu fac referire la tribul CIRC} nu pe lumea 1 !
Ceea ce este evident pentru toata lumea est faptul ca HAITA a pierdut in mod categoric acest razboi, Acum v-ati refugiat Sub umbrela celor din C.D desi toti sustineati sus si tare ca luptati pana la ultimul sat praf in ochi !!

Unde este onoare de care tot tipa in gura mare acest dragos ?
Sunteti o adunatura de LASI toti cu gura mare , banuiesc ca ati realizat ca v-ati facut de rasul L1 numai declaratii belicoase ati dat ...si in final cand sa tras linie v-ati trezit sub 0 nici macar 0 !!!

Asteptam Noi declaratii din partea Trompetistilor ...se stiu ei ;)


 

DeletedUser

Nu cred ca meriti nici macar un raspuns pentru ca nu postezi sub numele tau adevarat .

Dragos si ceilalti "trompetisti" macar au taria sa isi sustina punctul de vedere si posteaza sub numele de joc .


Frustrarea este mare daca ai muncit sa iti faci un cont (care va fi inchis ) doar pentru a jigni .

Observ ca va sunteti cel mai penibil om care posteaza in cadrul acestui Topic - puteai afirma acest lucru daca nu postai . Asa....


Asteptam celelalte nickuri sub care vei injura .
 

DeletedUser21918

xena tu tot vorbesti de uscatelul ca nu atac...ia sa vedem cat ai urcat tu la inamici invinsi ca atacator in timpul razboiului si cat el...ai avut macar o pagina de rapoarte de atac?...el a avut zeci!
 

DeletedUser

Nu cred ca meriti nici macar un raspuns pentru ca nu postezi sub numele tau adevarat .

Dragos si ceilalti "trompetisti" macar au taria sa isi sustina punctul de vedere si posteaza sub numele de joc .


Frustrarea este mare daca ai muncit sa iti faci un cont (care va fi inchis ) doar pentru a jigni .

Observ ca va sunteti cel mai penibil om care posteaza in cadrul acestui Topic - puteai afirma acest lucru daca nu postai . Asa....


Asteptam celelalte nickuri sub care vei injura .

Stimate danr

1. Nu cred ca numele are importanta , si poate o sa il afli daca esti baiat cuminte !!
2.este problema mea cate conturi imi fac , este timpul meu pierdut nu al tau !
3. de cand adjectivul penibil este injuratura ?
iar daca esti asa bagaret de seama uiate la maritul tau Conducator care injura ca la usa cortului si nu pateste nimic dragos jigneste si el asa ca stimate dan daca postul meu este jignitor si plin de injuraturi posturile colegilor tai cum sunt ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stimate "no name" nu sunt curios sa aflu cine esti , putin ma intereseaza - cat despre colegii tai injurati ( sustii tu ) de catre Dragos si Xena , cred ca sunt destul de mari sa se apare singuri ( cum au facut-o in atatea alte randuri in paginile acestui topic ) .

2.este problema mea cate conturi imi fac - in prima faza da , este problema ta , pana cand devine o problema de rezolvat de catre moderatorii Lumii 1 .
 

DeletedUser5151

Colegii nostrii injurati de dragos si xena, nu se pot apara, ca, la prima abatere, nu intarzie vacanta, sau punctele..

spre deosebire de dragos si xena care nu primesc asa ceva.
 

DeletedUser

A avut si Xena o gramada de vacanta pe forum ( e adevarat ca nu cat tine dar a avut :) )
 

DeletedUser

A avut si Xena o gramada de vacanta pe forum ( e adevarat ca nu cat tine dar a avut :) )

e bne cand vezi gunoiul din ochiul altuia decat barna din ochiul tau nu Danr ?
Iar dragos e destul de matur sa se apere singur asta in cazul in care nu-i un pusti virgin de clasa a 7-a cu cosuri pe fata ;)))
abia astept replicile lui pline de replici alambicate si de neinteles sau in cel mai rau caz se va retrage in coltul lui negru va plange si va ameninta iar ca isi da delete Account ...... amenintare careia sigur nui va da curs deoarece nu este barbat capabil sa se tina de cuvant:))
 

DeletedUser

e bne cand vezi gunoiul din ochiul altuia decat barna din ochiul tau nu Danr ? - fii mai concret , te rog .



...amenintare careia sigur nui va da curs deoarece este mult prea las ca sa o faca - ca tot vorbeai de barne si de ochi - el e las , tu esti "viteaz" si te ascunzi sub un alt nume . De ce ? Tu o stii .

Nu scriam absolut nimic la adresa ta daca postai cu adevaratul tau nume - Dragos si Xena au fost atacati ( si au atacat la randul lor ) de n ori pe forum fara ca eu sa le iau apararea
 

DeletedUser

Pentru Lache.No.1. si desigur pentru o parte din cei care posteaza aici.

Daca fala voastra este sa va faceti astfel de nickuri sub care incercati sa latrati aici pe extern ,sa stiti ca nu surprindeti pe nimeni deoarece impresia despre unii dintre voi era una suficient de proasta ca sa mai fie nevoie de inca un nick ca al lui Lache.No.1.

Lord sau Lache.No.1.....daca injur sau postez impotriva intereselor voastre o fac sub acelasi nick ca si in joc pentru ca ma tine.
Voi?...niste maracini care apar pe camp dupa ce turma de oi si'a adus aportul cu asa zisele ingrasamintele organice,creandu'se astfel un mediu propice dezvoltarii unora ca voi.

...Maracini care unul ca mine sau multi altii le strivesc sub talpa pentru a fi sigur ca atunci cand trec peste voi sa nu aveti ocazia sa va folositi de micile (ridicolele) voastre intepaturi.

Ulterior a aparut benzina si sansa voastra de a deveni cenusa,cenusa ce in combinatie cu alte cele se transforma in asfalt.

Pentru ca in cele din urma sa treaca baietii cu vitanja peste ce a ramas din voi,iar din cate stiu eu nu avem unele din cele mai performante vitanje din lume si se mai pierde pe traseu din obiectul muncii....culmea e ca sunteti parte integranta din acel traseu.

Sa mai spun si ca avem atelaje trase de animale de corvoada?
Ei bine Lordule sau Lache.No.1 ,intrebarea este daca tot va fac caii masti naturale din mers de ce tenurile voastre au atat de mult de suferit?

Imi cer scuze ca nu am nominalizat aici si pe yooz sau multi altii ce se dau zmei,dar aceasta mica epistola este una in care multe personaje ale lumii unu se regasesc...:cool:
 

DeletedUser

pai era ** de faptul ca m-ai ameninat cu BAN-ul fara sa sa fi folosit un limbaj vulgar ca al altora :)
 
Sus