=FB= Revine!

  • Autor subiect DeletedUser11852
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

oo scuze scuzee :D rectific acum :D
si giulesteanul trebuie trecut :)

@ celino: va primesc pe amandoi, fie :rolleyes: :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18686

Inca nu sunt hotarat unde sa intru , dar sincer am vorbit cu kimo
 

DeletedUser

Eu nu intru, iar mulţi dintre piraţi nu vor juca serios pe lumea 16, în favoarea ro15!
 

DeletedUser11852

tin sa completez lista noastra temporara de membri cu inca un nume: boggy-arsenal1990
 

DeletedUser11852

de ce crezi asta?
Raluca nu are ce cauta in FB pentru ca nu vrea (dat fiind faptul ca nu ma mai suporta, ...) iar vali nu intra acum ca ii vine luna de concedii, in niciun caz ca nu ar intra cu mine in trib :p
 

DeletedUser

de ce crezi asta?
Raluca nu are ce cauta in FB pentru ca nu vrea (dat fiind faptul ca nu ma mai suporta, ...) iar vali nu intra acum ca ii vine luna de concedii, in niciun caz ca nu ar intra cu mine in trib :p

cred ca a subliniat motivul pt care nu ar venii cei doi :)
 

DeletedUser

:))) ideea era ca au ramas buni "amici" cu giulesteanu de cind l-au scos de pe harta pe 14 :D

stai linistit ovi.. oricum nu joaca.
sau... daca vezi vre-un nume nou in top la oda....:D
 

DeletedUser11852

normal, primesc :p

sud est, orele 20-21. na am facut public, sa vina dusmanii cu noi :))))

:))) ideea era ca au ramas buni "amici" cu giulesteanu de cind l-au scos de pe harta pe 14 :D

nici ea si nici giule nu sunt genul care sa tina oftica in ei. Deci...:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

re

sa speram ca veti face o figura frumoasa:) vad nume frumoase acolo:)
eu sper sa ma descurc cu noobi mei:p
 

DeletedUser11852

sper , sper :)
sunt sigur ca vei face fata, kimo, ai capacitatea:)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Iar bateti campii nu ? :D

Acum umpleti topicurile de posturi si peste o luna doua o sa bata vantu' pe aci !

Anyway...mult succes tuturor.
 

DeletedUser

Baieti aveti vreun loc pentru mine si inca un prieten Neanderthals eu sunt diplomat si el conducator pe lumea 12 in tribul U.S. care e pe locul 7 avem referinte foarte bune si suntem experimentati deci daca avem loc datimi un semn de viata la id andrey_yo09

Multumesc,si multa bafta
 

DeletedUser

Phatbwoy , vezi ca eu nu cred ca mai intru la u .. o sa fac trib cu mai multi de pe l2...care sunt si dusmani acolo sa fim toti intr-un trib:p
 

DeletedUser

ooo....abia astept sa se deschida lumea...sunt sigur ca prin munca de echipa si prin colaborare o sa dominam mai incolo....Si inca odata ii multumesc lui Phatbwoy pentru ca mi-a dat ocazia sa intru in trib...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus