=FB= Revine!

  • Autor subiect DeletedUser11852
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19202

pai chiar sa ** cu nenea tinere ca nu esti in masura sa ma inveti pe mine ceva....phatbwoy ce sa zic nu am de ce sa deschid nici o rubrica pt ca nu vreau sa arat ce bun sunt eu sau tribul meu...sau mai stiu eu ce.....
 

DeletedUser

nu aveam nevoie sa ma cert ca tine da numai gura e de voi....mai uitate cine sunt eu...si cine esti tu...si veziti de treaba....parca mai esti si fata...:)) mult succes pana o sa ajungi langa mine:))

ooooooooooofffff viteazule! pot sa ma inchin la niku tau?
apropo... cine esti tu??

ps
eu nu-s fata!!!
 

DeletedUser19202

dar tu? ca n-am avut onoarea :)) pana acum....sau ai mai multe nume ???:) oricum nu trebuie sa stii tu cine sunt....
 

DeletedUser19202

v-ati pus toti impotriva mea??:)) invatati sa jucati mai bine...deja e cam mult...da asa imi trebuie daca imi pun mintea cu pusti de 2 lei care se dau mari....de acu o sa mai ** dar pe joc si sa-mi zici atunci daca parerea mea conteaza,,,,,trec peste faptu ca nu esti in masura sa ** de mine.....craus sau fragzor...renuntati la multicont e un sfat....oricum mai cautati sa aflati cine sunt eu....
 

DeletedUser11852

ai cu doar 70 pts peste mine, desi eu mereu cand intru am magaziile pe rosu si nu farmez deloc...e clar ce bun esti :rolleyes:
eu macar am o scuza, ca nu am timp...
dar nici nu ma ridic singur in slavi asa...mie dupa cum vezi nu mi-au murit laudatorii :p
 

DeletedUser

astea impresii frate:)).."cine sunt eu?" :))..

chiar tre sa ma "ciodanesc" cu tine de fiecare data?
ce ti se pare anormal? am o criza de personalitate!!

@ superpandev

crezi ca in momentul in care ai 700 sate esti o marca ceva? ti=ai tatuat pe fese sigla la mertz?

@fluffy

cine te lauda pe tine???? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

phatbwoy eu intru chiar mai rar...mai stau si in siter...nu e ** de asta....uitate de mine si o sa vezi ca am conturi pe vreo 3 lumi care chiar n-am cum sa le las....stai linistit ca nu ma laud dar cand vad cum se dau tinerii astia in stamba ma apuca damblaua....da bine tu aparati colegul care cum intra jigneste si pleaca...ca daia l-ai recrutat in trib nu:)))
 

DeletedUser26839

offf mai ce copii sunteti cateodata..

ce-ar fi sa lasati astea si sa lasati jocul sa decida?
 

DeletedUser

Gata terminati .. lasati`l pe SUPERPANDEV in pace ca ii Noryaky langa el pe harta si nu o sa mai auzim de el cum vin nobilii ..pa pa
 

DeletedUser

SUPERPANDEV, de ce vorbesti tu in numele tribului?
Imi cer scuze pentru postarile lui.
 

DeletedUser11852

Rog moderatorii sa inchida topicul si sa il mute in arhiva. Nu se mai discuta nimic aici si nici nu as vedea rolul.
Multumesc pentru intelegere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus