=FB= Revine!

  • Autor subiect DeletedUser11852
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai doar pe ei 3 ii stiu,de asta am si spus 2-3 :p ca m-am plimbat si eu prin fb pe vremea cand sitterii aveau pojar :D :))
 

DeletedUser

alexia,tu pe l12 ai jucat in [-_-] nu ?
eu am fost in Legacy pana cand m am certat cu attik si cu dizzy,noobi :|
 

DeletedUser11852

no offence, dar nu imi amintesc ca vreunul din cei 3 sa fi avut performante pe joc

eu am reusit performanta sa ajung Razboinicul Lumini, daaaa?! Cum sa ma uiti? :(

Intradevar, FBul de aici nu seamana deloc cu FBul de pe 9, sau facut multe greseli acolo care pana la urma mau impins si pe mine sa dau delete. Multe greseli, bineinteles din partea mea.

Aici FB a venit cu o noua mentalitate si o alta atitudine. Chiar daca nu vom reusi sa rupem topurile sau sa facem istorie pe harta, scopul ni lam atins...
 

DeletedUser19202

din moment ce FB e situat pe harta langa AOE nu vad rostu topicului....oricum nu va sta prea mult acolo......** ca sa ne aflam in treaba.....:)))
 

DeletedUser11852

arrgh, fii dur!
bagi tu mana in foc? mai vedem...sa nu ajungi la concluzia ca ai vorbit chiar ca sa te afli in treaba numai, ca te faci de rasul lumii :p
 

DeletedUser19202

eu n-am cum sa ** sa ma aflu in treaba....e o parere ....vom vedea....da sincer nu va vad bine..:))
 

DeletedUser11852

pentru ca inca nu am deschis diplomatia. Dar oricum singura discutie serioasa pana acum de o posibila diplomatie am purtat`o cu tribul vostru. Daca o sa fim marcati pe harta o sa ne vezi mai bine, nu ca acum :p desi pe twstats ne poti vedea bine si astazi :D
 

DeletedUser19202

nu aveam nevoie sa ma cert ca tine da numai gura e de voi....mai uitate cine sunt eu...si cine esti tu...si veziti de treaba....parca mai esti si fata...:)) mult succes pana o sa ajungi langa mine:))
 

DeletedUser11852

fragz, nu cred ca facem prea multe pentru ca nu neam propus prea multe. Fiind vara, majoritatea lumii pleaca in concedii, vacante, etc. Prea putin timp pentru dormitat in fata calculatorului.
Stii ca sunt realist si nu imi propun ce nu am cum sa realizez.

si ca sa ii raspund la borgora la ce a zis putin mai devreme :p : alexia si gabitzu nu sunt in topuri din acelasi motiv din care nici tu nu esti: schimbati lumile. Asta nu inseamna ca sunteti jucatori slabi.

Superpandev: daca esti in top pe o lume de pe care 90% din jucatorii cu adevarat buni sau retras deja nu esti zeu, imi pare rau. Pana nu va intalniti pe harta nu are rost sa faceti pe desteptii. La fel de raportul dintre noi doi. Si la fel pot sa zic de raportul dintre triburile noastre. Nu sari cu gura daca nu stii ce mananci.
Daca vrei sa discuti despre AoE te invit sa deschizi topic separat, in care iti promit ca vin si te sustin ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus