sph vs BW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

"Nu iti mai bate capul cu pustiul de blanarui el nici o imagine de profil proprie nu e in stare sa aiba trebuie neaparat sa copieze una de la alti..."

Corect, asa e. Uite cum reactioneaza mai sus, parca i-am luat acadeaua. Doar 2-3 oameni cu care poti vorbi si altceva inafara de joc. Hmm, destul de multi. Pentru ceilalti, s-a inventat triburile.
 

DeletedUser24690

la cum te manifesti nici tu nu esti departe de ce vorbesti! daca nu chiar te regasesti in totalitate!:D
 

DeletedUser25671

Să revenim vă rog la subiectul temei adica războiul dintre aceşti doi giganţi ~BW~ şi Sph şi să lăsăm deoparte atacurile la persoană sau predicile.Se pare că razboiul şi-a luat vacanţă


Side 1:
Tribes: ~BW~
Players:

Side 2:
Tribes: SpH
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 21,189
Diferență: 21,189

image.php


Blănărui lasă-l în pace pe angel salam ăla din PAX speră si el la un viitor conflict dintre LGF şi SpH că poate cine ştie vor reveni în postura de conducători in statistici in razboiul PAX F. vs. LGF F.
 

DeletedUser24690

pai sa stii ca daca nu ne furau acadeaua(recrutand din hl) cei din lgf nu ar fi avut probleme cu noi!
ei ne-au recrutat toata granitza fara sa ne intrebe deci razboi nu e insa noi vom ataca aceeasi jucatori ca si pana acum indiferent de tribul in care fug!
:D
 

DeletedUser25671

pai sa stii ca daca nu ne furau acadeaua(recrutand din hl) cei din lgf nu ar fi avut probleme cu noi!
ei ne-au recrutat toata granitza fara sa ne intrebe deci razboi nu e insa noi vom ataca aceeasi jucatori ca si pana acum indiferent de tribul in care fug!
:D

Cine cunoaste stie ;)

Asa irbaboon pune-te bine cu ei ...fa ce ai invatat;)

Tu pregateste-te zilele urmatoare am sa iti dau niste vizite :rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SpH
Players:

Side 2:
Tribes: ~BW~ ~REV~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,283
Tabăra 2: 206
Diferență: 1,077

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,268,444
Tabăra 2: 2,104,209
Diferență: 11,164,235

image.php




Side 1:
Tribes: SpH
Players:

Side 2:
Tribes: ~BW~ ~REV~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 152
Tabăra 2: 1
Diferență: 151

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,613,159
Tabăra 2: 9,718
Diferență: 1,603,441

image.php




o zi doua libere au fost irbaboon
 

DeletedUser25671

Urmeaza o perioda de criza de cuceriri pe L8 pentru ca incepe scoala si domni elevi trebuie sa isi faca temele...asa ca pregatitiva sitterele copii :D
 

DeletedUser10373

ce aiureala cu statisticile astea :)), pai eu singur am lua peste 270 de sate din BW....dar unde-i bw-ul ?? combinate din cele 4 legiuni, acum statistica nu-mi mai arata nimik...asa ca sunt ne concludente aceste date, daca a disparut o legiune la fel dispare si statisica...
zicea cineva mai sus in mesaj `` acesti 2 mari giganti bw si sph `` :))) unde-s gigantii ??? la cine te refereai ca gigant ??? bw = gigant ??? sph eh sa mai zic ca-s pe L1 acum, dar de bw sa o lasam moarta...oricum pana la craciun pot face un pariu ca, clasamentul triburilor va fi cu 180 de grade altul...cine pune un pariu cu mine ???
 

DeletedUser10373

Am citit un mesaj mai sus de-al lui kardy :)), asta ma face sa rad cu lacrimi de crocodil...o tot tine prin a felicita sph-ul ca una ca alta poate-poate le vine alora mila de ei si le accepta un PNA....dar el uita ca SPARTA un trib cu 20 de oameni l-au scos pe el din vizuina si nu numai =)), abureli de 2 lei cum ca s-au plictisit de joc sunt povesti pt. adormit copii, sa dea cate 1 k sau 2 fake-uri nu s-au plictisit...sau sa atace dimineatza la ora 6...ala este el insusi un plictisit de viata iar cel care l-a laudat mai jos habar nu are despre ce vorbeste, posibil ii plac povestile, Kardy a distrus 4 triburi pana acum, dar nu mai are sanse sa mai distruga altele pt. ca el insusi o sa fie distrus, VsAll, TROAN, Mete si mai nou BW-ul au fost distruse de marele jucator...cu implicarea mai mult sau mai putin a altora, esti jalnic KARDY...iar bw-ul este pe duca..am uitat sa precizez la fel si cei care recruteaza masiv din bw...pleaca jucatorii dar satele raman pe loc, atentie LGF ca nu sunteti departe !
 

DeletedUser10373

eduard88, my friend cand o sa ai timp de joc sa ma contactezi, nu vei mai ramane cu nimeni in trib...ti-ai atras fff multi dusmani si asta din cauza diplomatiei tale de rahat...aliat cu shark, bw si adunaturile alea din T13wr....prin alianta ta ti-ai atras dusmani dintre cei mai tari si te-am avertizat....fiecare pasare pe limba ei piere...Familia : ARMADA - Sph vor domina lumea 8 mult timp de aici inainte fie ca nu vor sa priceapa unii sau altii, normal pe langa ei si SPARTA razboinicii cei ``putini`` si neinfricati fara de care cele 2 triburi nu se pot lipsii :p
 

DeletedUser

razboinicii ti sunt acolo tu unde esti? ca nu apari decat cu 3000 pct? si Sparta? daca nu avea alianta Armadei si spah-ului mai era asa buna cu BW? :))
 

DeletedUser

Pentru necunoscatori, Lastad = Le0nida. Normal ca "murindu-i laudatorii", a gasit un cont de unde sa se laude. Hai mai, Liviu chiar asa? Mi se pare aiurea ce faci, adica in mesajele dintre noi doi, esti ''zmeu'' spunand ca SPH si Armada, si mai nou US, sunt la picioarele tale, si aici vad ca nu reusesti sa-i "scoti din laude".

''ti-ai atras fff multi dusmani si asta din cauza diplomatiei tale de rahat"

Pai ce diplomatie ai tu bai frate, te-ai aliat cu toti dusmanii pe care ii aveam in BW, doar ca sa dai in niste inactivi, si apoi sa te lauzi ca le-ai luat satele. Au venit anatol96 si zapper 77 in zona, le-ai luat ceva? cam nimic din cate am urmarit eu. Sprijinul ala de pe sate, de unde este? Cate conturi intregi te sprijina pe tine? Hai sa fim seriosi, macar postati si voi de pe propriul cont, sa stie lumea cine sunteti. Nu va mai laudati aiurea. Majoritatea aveti peste 30 de ani, si n-aveti pic de minte specific varstei.

Cum sa plec eu din BW si sa-mi atac fostii colegi si prieteni? Si sa ma aliez cu dusmanul? Penibil, pentru un simplu joc voi spargeti toate recordurile de moralitate existente. Hai baga SPH-ul si ARMADA la dusmani, cum bine ziceai ca vei face, si sa te vad, ce faci?

Nu mai aberati aiurea, si nu va mai laudati de la ''altii''. N-aveti nici pentru ce, si n-aveti nici de ce. In fine, bafta SPH, care acum este cel mai activ trib, insa daca e sa picam, vom muri cu mana pe piept si cu ''fruntea sus'', spre deosebire de altii.

Spor la joc.
Eduard
 

DeletedUser

nu inteleg de ce toata lumea considera ca este un razboi terminat!!!
mai este ffff mult de munca!!!
pe de alta parte, este intr-adevar aberant sa nu am nobili ptr toate satele pe care le curat!!
si nu mai dati vina pe inactivi sau pe faptul ca sunteti inconjurati de dusmani!!!
conducerea unui trib este datoare sa-si mobilizeze jucatorii si sa stabileasca o diplomatie benefica tribului!!
nimeni de pe aceasta lume nu este vinovata de aceste lucruri decat propria voastra conducere:))
 

DeletedUser

Unde erati voi ca trib acum vreo 5 luni sa zicem? Undeva pe la subsol. Atunci a fost perioada de glorie a BW-ului. Jucatorii s-au mai lasat, asta e. Ce motivatie sa mai avem, cand am ajuns pe primul loc, am spart toate recordurile de pe lume, si am facut ''varza'' toti inamicii la granite. Ce spuneti voi acum sunt chestii puerile. Este logic, ca dupa aproape un an de la inceputul lumii, sa se lase jucatorii buni, si voi sa avansati prin inactivi, ca prin branza. Cat despre motivat jucatorii, intr-adevar, este foarte usor sa motivez inactivii cand acestia nu prea mai intra pe joc. Diplomatia se stabileste dupa cum se poate. Repet insa, pe fiecare lume, primele 6 luni sunt cele mai importante, intrucat toti isi manifesta interesul in perioada asta. Apoi, se lasa unul cate unul. Restul playerilor, incep sa invete jocul, de abia dupa ce se lasa cei din triburile adverse. Iar apoi, se lauda ca stiu sa joace, cum faceti voi de exemplu aici pe forum.
 

DeletedUser11365

Unde erati voi ca trib acum vreo 5 luni sa zicem? Undeva pe la subsol. Atunci a fost perioada de glorie a BW-ului. Jucatorii s-au mai lasat, asta e. Ce motivatie sa mai avem, cand am ajuns pe primul loc, am spart toate recordurile de pe lume, si am facut ''varza'' toti inamicii la granite. Ce spuneti voi acum sunt chestii puerile. Este logic, ca dupa aproape un an de la inceputul lumii, sa se lase jucatorii buni, si voi sa avansati prin inactivi, ca prin branza. Cat despre motivat jucatorii, intr-adevar, este foarte usor sa motivez inactivii cand acestia nu prea mai intra pe joc. Diplomatia se stabileste dupa cum se poate. Repet insa, pe fiecare lume, primele 6 luni sunt cele mai importante, intrucat toti isi manifesta interesul in perioada asta. Apoi, se lasa unul cate unul. Restul playerilor, incep sa invete jocul, de abia dupa ce se lasa cei din triburile adverse. Iar apoi, se lauda ca stiu sa joace, cum faceti voi de exemplu aici pe forum.

bravo...l8 o contat cam cat o fost =Nbz= pe primu loc..sa zicem ca si un pic dupa...voi toti traiti o iluzie acuma si va place sa le dati in cap celor care v-o spun verde in fatza..voi acuma nu jucati triburi..nu poti compara l8 cu un l3 unde se mai joaca..aici au ramas femeile si copii si va bateti cu caramida in piept nejustificat..asa nu o sa invatati niciodata triburi da macar o sa traiti si voi cu impresia ca insemnati ceva pe ro daca aveti milioane multe..o zi buna
 

DeletedUser

BW a zdrobit toate recordurile si nu mai e.

cand era BW SpH se lupta cu TLB si atat. si era de ajuns si din decembrie anul trecut SpHa plecat e pe locul 13 iar in martie a fost in primele 5 triburi api nu a mai coborat decat odata de pe 1 cand BW au recrutat HL. Sa fim seriosi o dominatie inseamna continuitate. daca cumva stie cineva trib SIN de pe w6 care pana acum cateva luni a stat cam 3 ani pe locul 1 dupa care au clacat ei pot fi laudati pt 3 ani dar BW pt cateva luni sigur NU. nu e vina nimanui ca se lasa jucatorii dar vin altii din urma.
 

DeletedUser

Recrutarea din HL a fost prin iulie. Cat despre voi, nu mai e nevoie sa precizez multitudinea de jucatori pe care i-ati recrutat voi. Insa, stai putin, primul loc la puncte, nu conteaza. Primul loc la activitate, la stiinta, respect si alte chestii de genul, neprincipiale, pentru altii poate, conteaza cu adevarat. Cate razboaie ati avut voi? Doar unul? Intr-adevar cum aveti si acum, incet dar sigur urcati muntele :)) BW-ul era pe primul loc si avea vreo 5-6 razboaie. Continuitatea la voi se manifesta prin mentalitatea jucatorilor de pe granita. Adica, sa dea in inactivi zi si noapte, pana fac "gramada" de sate. Unii ''stiu'' sa joace de abia dupa ce fac 500 de sate, apoi scot capul la cutie. Pana atunci, nu te mai scot din fraze de genul: '''De ce ma ataci?'' sau '''Ce ai cu mine?''. Fara prea multe adaugari, dintr-un mare No-Name, cum erati acum ceva timp, acum sunteti la fel, intrucat cu cine aveti voi razboi? Doar cu voi insiva, va pacaliti singuri, si de asta ne distram noi pe seama voastra. Chiar va rog, sa mai rupeti o diplomatie, poate cu ROAR, sau cu ARMADA, sa vedeti atunci cati vor da stergere cont. Dar, nu, doar vorbe de '''pustani'' sunt de voi.
 

DeletedUser

solomon era inactiv?
28 alexandru? gogosu? erau inactivi? castelande? :|

de unde stii tu cate razbaie a avut SpH ? ai fost in SpH sa stii? iti zic eu conteaza ce esti nu ce ai fost. degeaba ai fost daca nu mai sti cum zicea si ciura ca el a fost agresor numarul 1 DEGEABA daca nu te-ai mentinut decat volk cred ca poate fi cel mai bun dupa clasamentul aparator agresor indiferent prin ce metode!

daca ai o conducere atat de proasta normal ca fortezi membri la solutiile astea extreme! daca ai de jur imprejur rosu nimeni nu te ajuta ce poti sa faci? sa stai 24 de ore in fiecare zi nu poti, asta ai facut tu? on harta mare rosie si in care BW sa dea?? ce granita avea BW? decat k 44 doua linii de continent si in rest NICI o granita! ce are SpH decat o linie de continent acum doua cu Fostul HL. cei ai fost daca nu ai rezistat? ce trib ai fost daca a-ti clacat cand nu trebuie? si sincer ma crezi tampit sa fac razboi cu ROAR sau cu ARMADA cu care luptam impreuna de cand e lumea asta???
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus