Familia Fratii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lasa ca el nu se considera jucator, el are voie :D In general mai posteaza pe aici si oameni cu ceva realizari pe triburi nu doar din astia ca si Cerebelle. Oricum aceasta familie va rezista o vreme pana vor aparea nobilii.

si ia zi-mi mie maretule despre realizarile tale ? ai corupt-o pe blondina de mai sus, sa stea toata ziua pe extern cu tine ? sau pur si simplu nu gaseste nimic mai bun de facut decat sa o imite pe Nikita ( bineinteles avand o parere f buna despre ea )

Imi place de voi , "externistii" va luati apararea unu altuia , no comment

Insa spuneti-va parerea in legatura cu voi , ca la "interne" nu e chiar asa . E adevarat ca bagati la stiri vrute si nevrute pe aici ... la fel ca OTV , dar realitatea e alta pe harta ...

PS : va doresc un rating cat mai bun la urmatoarea d-voastra emisiune d-le Dan Diaconescu , sa nu uitati sa o invitati si pe Nikita !

Lumea care e noua in joc si pe aceste forumuri externe cu siguranta o sa va creada , dar nu si lumea buna a triburilor ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si din nou ai dat tot ce era mai bun din tine, multa dovada de prostie.
Tu oare gandesti ceea ce spui?Macar o data in viata ta, ai citit posturile pe care le scrii sa vezi cat de stupide sunt?
Vorbesti de jucatori, tu mai exact cine esti?Si ce realizari ai avut in jocul asta (in afara de jigniri nu cred ca ai mai realizat ceva).Te lauzi cu performante,skill-uri, prezinta-ne si noua maretule jucator sa ne putem lauda pe toate lumile ca te cunoastem :rolleyes:

PS: Data trecuta ti-am spus ca te strica fata si corpul, in rest totul era bine.De data asta pot spune ca pe langa afirmatia mea initiala,mi-ai dovedit ca ai exact cu doua clase mai mult ca trenul.Si totusi existi....oare chiar incalzirea globala ne forteaza sa tinem oameni ca tine doar sa faca umbra pamantului?Nu putem sa ne lipsim?:confused:
Ma duc la somn ca deja o dau in diverse, discutam maine problema existentiala a lui Cerebel. :cool:
 

DeletedUser

Frumos , bravo Gaby : ))


Cerebelle, du-te frate si i-ati o franghie si un scaun , stii tu continuuare , cate tentative ai avut dar niciuna nu ti-a reusit din cauza prostiei tale !




P.S pe unii in strica fata , pe altii gura dar pe tine amandoua ma !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PS: Data trecuta ti-am spus ca te strica fata si corpul, in rest totul era bine.De data asta pot spune ca pe langa afirmatia mea initiala,mi-ai dovedit ca ai exact cu doua clase mai mult ca trenul.Si totusi existi....oare chiar incalzirea globala ne forteaza sa tinem oameni ca tine doar sa faca umbra pamantului?Nu putem sa ne lipsim?:confused:
Ma duc la somn ca deja o dau in diverse, discutam maine problema existentiala a lui Cerebel. :cool:

Lu' Nikita nu-i da nimeni ban ?

Nu-mi place deloc de voi, moderatorii ... Daca v-ati angajat "femeie de servici" apai stergeti mizeriile tuturor , nu doar ale unora ...

Si cereti marire de salar , ca sa nu mai primiti spaga de la OTV-isti

PS : alin09 ... tu chiar esti degeaba ... ma gandeam ca daca in joc nu esti bun de nimic , macar pe extern sa ai ceva original in tine ... sau esti una din "fetitele" Nikitei ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PS : alin09 ... tu chiar esti degeaba ... ma gandeam ca daca in joc nu esti bun de nimic , macar pe extern sa ai ceva original in tine ... sau esti una din "fetitele" Nikitei ?




Cerebelle , uite cum sta treaba:

1.Nu ma cunosti.
2.Nu ai de unde sa stii daca joc bine sau prost !
3.schimba-ti fata aia de spate , ca ma sperii sincer !
4.du-te in pat si trage un pui de somn , poate o sa gandesti mai bine si mai matur, ca ai 27 de ani , nu?!
 

DeletedUser

nu vedeti ca toata lumea ameninta aici ..ca daca eram noi langa voi va faceam ferme.. Cerebelle cred ca a incercat sa va inchida gura si sa trecti la treaba... nu au spus cei care puteau sa spuna si va bagati voi care uni nu jucati si alti jucati in triburi pe 30..si mai jos ,

daca vene dust d si imi zicea ca daca erau langa noi ne faceau ferme ii credeam dar voi ? nu vedeti ca nu ganditi ? vedeti voi pe cineva din triburi mari sa vorbeasca asa ceva..despre ferme de lux ..ferma pentru totdeauna.. vorbeste gura fara voi ..
 

DeletedUser

nu vedeti ca toata lumea ameninta aici ..ca daca eram noilanga voi va faceam ferme.. Cerebelle cred ca aincercat sa va inchida gura si sa trecti la treaba... nu au spui cei care putea sa spuna si va bagati voi care uni nu jucati si alti jucati in triburi pe 30..si mai jos ,

daca vene dust d si imi zicea ca daca erau langa noi ne faceau ferme ii credeam dar voi ? nu vedeti ca nu ganditi ? vedeti voi pe cineva din triburi mari sa vorbeasca asa ceva..despre ferme de lux ..ferma pentru totdeauna.. vorbeste gura fara voi ..









Incercam sa furam meserie de la tine, nu e asa ? de ce ai deschis topicul asta ? pentru spam nu ? iti da ingerasa si tie vacanta , ai sa vezi !
 

DeletedUser

Cerebelle , uite cum sta treaba:

1.Nu ma cunosti.
2.Nu ai de unde sa stii daca joc bine sau prost !
3.schimba-ti fata aia de spate , ca ma sperii sincer !
4.du-te in pat si trage un pui de somn , poate o sa gandesti mai bine si mai matur, ca ai 27 de ani , nu?!


ca sa pot sa ma duc linistit langa superba mea bruneta ... care ma asteapta si la ora asta , am sa-ti raspund succint la fiecare punct :

1. Te cunosc suficient de bine
2 . Stiu ca joci prost de pe L16 , remember ?:eek:
3. Cu fata aia de spate , si-a scris selena271 Miss LOL in dreptul ei ... si voi , fermele, a-ti ramas cam tristi ... ( dupa ce ca a-ti farmat pt ea toata ziua , vine altu si vi-o ia ... off ce cruda e viata )
4. chiar o sa ma duc in pat si nu la un pui de somn cum faci tu , ci la o puicuta ...

Have a nice tribal life !
 

DeletedUser

ca sa pot sa ma duc linistit langa superba mea bruneta ... care ma asteapta si la ora asta , am sa-ti raspund succint la fiecare punct :

1. Te cunosc suficient de bine
2 . Stiu ca joci prost de pe L16 , remember ?:eek:
3. Cu fata aia de spate , si-a scris selena271 Miss LOL in dreptul ei ... si voi , fermele, a-ti ramas cam tristi ... ( dupa ce ca a-ti farmat pt ea toata ziua , vine altu si vi-o ia ... off ce cruda e viata )
4. chiar o sa ma duc in pat si nu la un pui de somn cum faci tu , ci la o puicuta ...

Have a nice tribal life !



1.pe 16 , am jucat si joc la vrajeala , nu am timp de lumea aia;)
2.Selena, e mai smechera decat tine, dar tu esti prea prost sa-ti dai seama !
3.Te duci la o puicuta bruneta , numita Naomi .



P.s
nu am ajutat-o pe selena cu nimic;) , ea m-a ajutat pe mine , uratule !
 

DeletedUser

1.pe 16 , am jucat si joc la vrajeala , nu am timp de lumea aia;)
2.Selena, e mai smechera decat tine, dar tu esti prea prost sa-ti dai seama !
3.Te duci la o puicuta bruneta , numita Naomi .



P.s
nu am ajutat-o pe selena cu nimic;) , ea m-a ajutat pe mine , uratule !

si pe mine m-a ajutat :cool: , intr-un fel in care tu poti doar sa visezi si sa speri ca ti se va intampla si tie vreodata :rolleyes:

PS : nu ti se va intampla

si din nou o luam pe puncte :

1. Celebra scuza ( mi-am dat seama ca numai vrajeala ieftina ai in tine , ai invatat de la Nikita )
2. Daca cu tine/voi a fost smechera , nu crede ca e la fel cu toti , cu mine a fost o scumpa ... si este
3. Stiu ca nu poti concepe ca un jucator de triburi sa aiba si o viata normala , doar te privesti zilnic in oglinda ... si ce vezi ? Esti chiar tu ... =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu cred ca o cheama Manuela sau Emanuela nu mai retin exact :D
Dar lasati si voi familia fericita formata doar din frati sa isi faca propaganda zilele astea pana apar nobilii. Nu stiu cum puteti fi atat de rai :(
 

DeletedUser

Eu cred ca o cheama Manuela sau Emanuela nu mai retin exact :D
Dar lasati si voi familia fericita formata doar din frati sa isi faca propaganda zilele astea pana apar nobilii. Nu stiu cum puteti fi atat de rai :(

taci ma de ce ii intrerupi...nu vezi ce amuzanti sunt:D continuati,continuati:)
 

DeletedUser

Eu cred ca o cheama Manuela sau Emanuela nu mai retin exact :D
Dar lasati si voi familia fericita formata doar din frati sa isi faca propaganda zilele astea pana apar nobilii. Nu stiu cum puteti fi atat de rai :(

Acu' chiar ca ma duc la culcare , apoi somn ...

Pt ca imi plac familiile fericite ... o sa fac si eu un trib mafiot si sper sa ne accepte si pe noi in familia lor de gangsteri :rolleyes:
 

DeletedUser

Oh god, cate tampenii poti spune.Auzi dar de curiozitate bruneta aia a ta e oarba?
Ma asociezi cu Nikita, frumos,daca as arata ca ea tot as arata bine, referitor la tine...tu nu te uiti ce corp dezordonat ai?Zici ca te-a ales D-zeu de pe ultimul raft din magazin, cand erau reduceri.
Nu tin cu alin, nici macar nu-mi place de el ca jucator sau comportamentul lui, un singur lucru imi place la el, ca orice ar fi iti da replica, si nu dinastea scarboase cum dai tu, care nu le gandesti.La tine se potriveste acel proverb,"Iti lipseste o doaga, si juma` de creier"...concluzia o tragi singur.

Ontopic :Give people a chance, pentru cei din Familia fratii, poate cine stie, unindu-se si ajutandu-se intre ei, nu vor mai devenii ferme, mai ales acum cand il au de partea lor pe maretul jucator....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus