Familia Fratii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29625

nu vedeti ca toata lumea ameninta aici ..ca daca eram noi langa voi va faceam ferme.. Cerebelle cred ca a incercat sa va inchida gura si sa trecti la treaba... nu au spus cei care puteau sa spuna si va bagati voi care uni nu jucati si alti jucati in triburi pe 30..si mai jos ,

daca vene dust d si imi zicea ca daca erau langa noi ne faceau ferme ii credeam dar voi ? nu vedeti ca nu ganditi ? vedeti voi pe cineva din triburi mari sa vorbeasca asa ceva..despre ferme de lux ..ferma pentru totdeauna.. vorbeste gura fara voi ..



a vorbit femeia lu cerrebele:D
 

DeletedUser

Cerebelle , un sfat , fă-te cioban;) !

Din doua motive :

1.ai faţă de cioban
2.ai minte de cioban
 

DeletedUser

Cînd era mic , se ruga la dumnezeu sa-i dea creier si lui ca celorlalti copii , dar Dumnezeu nu a dat doi bani pe el, cum nu dau nici eu !

Asta e pentru cerebelle:

daca m-auzi retine, prietene,
Oricine poate sustine, crede-ne
Femeia ta te-a transformat in caine
Si ce rau ne pare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18538

Cînd era mic , se ruga la dumnezeu sa-i dea creier si lui ca celorlalti copii , dar Dumnezeu nu a dat doi bani pe el, cum nu dau nici eu !

Asta e pentru cerebelle:

daca m-auzi retine, prietene,
Oricine poate sustine, crede-ne
Femeia ta te-a transformat in caine
Si ce rau ne pare...

Buna asta:)

Ce nick ai in joc?
 

DeletedUser

Mai ** lear pune un nume cum ar fi Familia Cu cea mai mare diplomatie :))
 

DeletedUser

toata discutia asta ainceut din cauza unor copii care nau ce face si incep sa spune chesti gen.. sa fiti ferem de lux..tampeni care nusi au rostu temei..eu am facut tema pentru a avea familia Fratii un forum aici
 

DeletedUser

toata discutia asta ainceut din cauza unor copii care nau ce face si incep sa spune chesti gen.. sa fiti ferem de lux..tampeni care nusi au rostu temei..eu am facut tema pentru a avea familia Fratii un forum aici



=)) Andreiuntaru , e mic copil pe langa tine=))
 

DeletedUser

@mattyussy-l17 Si ma rog , ce "tampenii" isi au rostul in tema asta ? Ce ai putea vorbi despre marea familie Fratii ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus