Familia Fratii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cel putin cativa dintre noi avem experienta inceputului , eu unul am avut multe tentative pe alte lumi dar m-am lasat din cauza lipsei unor colegi care sa ma sustine psihic , si avem avantajul ca fiind si pe l1 colegi , multi dintre noi vecini ( eu colaborez cu un vecin dp l17 pe l1 inca de la inceputul meu pe acea lume ), prin urmare avem un avantaj , cred eu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

discurs de bun simt..v-am lasat in pace..saluta-l pe steli din partea mea..:)
 

DeletedUser

D.S.T. l17....sigur ai 3-4 sate pe lumea 1 cum spun astia :))...lasai sa creada ce vor dar ei vorbesc ca sa aiba ce vorbi,

cristian ciura octav ..poate dst pe lumea 17 nu va avea cinestie ce realizari sau poate da..ei sunt un grup de jucatori cu experienta din fostul Diablo ,Fiara,Tld,...ACtual Dst,eu cred ca se vor descurca
 

DeletedUser

Acestea fiind zise , va uram tuturor jucatrorilor dp aceasta lume un joc placut si sa fiti feriti de tradari:) .O zi buna tuturor.
 

DeletedUser

ce gata:confused: nu va mai certati?:eek: bah si ce audienta aveati:(
...incerc sa nu fac spam dar pur si simplu d.p.m.d.v topic-ul asta chiar nu are subiect...imi cer scuze celui care l-a deschis...

si felicitari astora care va intreceti in discursuri filozofice...destepti oameni:D...ne aflam totusi in fata unui paradox...daca Romania practic colcaie a destepti...cum de-o ducem asa rau:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai @ mattyussy-l17 la deschis , si sia anuntat famila de noobz sau cam asa ceva :)) .
 

DeletedUser

eu am facut acest topic cu intentia de a prezenta familia noastra pe extern..dar uni oameni nu stiu alceva decat sa critice tot si sa insulte printrun fel sau altu..asta e educatia care vo dau parinti sau va dato
 

DeletedUser21493

matty, astia cred ca-s invidiosi :D
dar am si eu o intrebare... cu atata familia, mai aveti pe cine farma? :|
 

DeletedUser

Din cîte stiu io si am auzit tribul T.H ,întodeauna au umblat numai după Alianţe , PNA , Famili . :)

Nu e nimeni invidios :D Pt ca nu are dc sa fie :p
 

DeletedUser21493

bine, daca nu e nimeni invidios, o sa fiu eu :D
ca familia mea e mai mica si nici nu are atatea aliante... dar lasa ca o sa creasca ea mare, si o sa faca aliante cu toata lumea si o sa ne autoinnobilam intern... de, ca-n familie ;)
 

DeletedUser

Este o mîndrie sa ai 100 de aliante ? Nu tribul face jucătorul ci jucătorul face tribul . :D
 

DeletedUser

Academi T.H : T.H.A. , 3.H
Academi : AXAN : AXAN-a
AXAN~a
Mafia
AXAN_a
Axan+a

Academi Yacuza : Nippon
OG-YKZ
Ykz-Ac
Y@KUZA
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce radeti de ei...V-au atras atentia?!V-au facut sa transpirati cautand mesaje in care sa va dati si voi amuzanti?!Chiar nu vad cu ce sunteti mai presus decat ei.
 

DeletedUser

Tţ se pare că rîdem de ei , noi doar discutam daca tu întelegi alfel nu am ce sa.ţi fac :)
 

DeletedUser21493

man, jocul asta poate fi jucat in mai multe feluri:

1. iti faci o trupa de 80 de oameni cu care tai si spanzuri tot ce prinzi. ataci in stanga si in dreapta si rupi tot!
pt asta ai nevoi de urm. atuuri:
- o asezare f buna pe harta
- doar colegi care stiu sa joace
- toti membri tribului sa fie activi

2. iti faci un trib mamut, si inviti jumatate din harta, iar apoi traiesti linistit din 80% innobilari interne si 20% razboaie ;)
- cum aici ai nr maxim de membri in trib, iti faci familie si aplici aceleasi principii.

cine suntem noi sa decidem care e calea mai buna? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus