Familia Fratii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din Familia Fratii fac parte

Yakuza
AXAN
T.H

IMPREUNA LA GREU SI LA BINE


probabil cea mai buna familie de pe lumea 17 la ora actuala
 

DeletedUser29625

dabia a cazut protectia si va bucuratii
asteapta putin si o sa vedeti puternica familie
 

DeletedUser

trebuia sa-i puneti numele "Familia roboteilor"...sunt sigur ca va fi si cea mai longeviva:))
 

DeletedUser

ma sa va spun...eu am venit cu ide de a face o familie am ** cu sasanu90 .. si cu dac ul si in 5 min am facuto..si am pus eu un nume care mia venit in cap..probabil vom schimba..daca gasim ceva mai bun
 

DeletedUser

indiana 18..nu fi asa sigura si tu songoku aratami alta familie mai buna ...
 

DeletedUser

eu as spune altceva.
arata mi o familie inafara de Familia Frati,"familia" voastra din care 90% din membri sunt/vor fi ferme :)
 

DeletedUser

Familia Semper Ferme !

Hotul striga hotii !

mai bine nu ... in 2 sapt nu stiu daca mai sunteti vreunul pe harta :D

alta clar-va(n)zatoare ...

eu as spune altceva.
arata mi o familie inafara de Familia Frati,"familia" voastra din care 90% din membri sunt/vor fi ferme :)

ai descoperit si tu externul si ti-ai zis "sa fii pe aceiasi minte cu lumea" ... ei bine afla de la mine ca lumea e in joc , nu pe extern ... aici comenteaza in general cei care nu fac fata in joc , si nu au nici spate

si mai vine unu ca mine "al dracu" (asta a fost formatie de muzica usoara) si ii mai face de cacao ( pt cine are ochi sa vada care e realitatea, restul continuati asa in lumea voastra minunata in care sunteti "zei" ) ...

imi vine sa urlu si mai urlu odata la oite : auuuuuuuuuuuuuuu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe tine sigur nu te-a scapat maicata din brate cand erai copil?
Am zis sa nu intervin, am stat un umbra citind toate tampeniile pe care le spui.Mare jucator esti...cum ziceai ca te cheama?
 

DeletedUser

gabitza scumpo nu iti bate capul ca nu ai cu cine :* Succesuri fratilor! :D
 

DeletedUser15142

Hotul striga hotii !



alta clar-va(n)zatoare ...



ai descoperit si tu externul si ti-ai zis "sa fii pe aceiasi minte cu lumea" ... ei bine afla de la mine ca lumea e in joc , nu pe extern ... aici comenteaza in general cei care nu fac fata in joc , si nu au nici spate

si mai vine unu ca mine "al dracu" (asta a fost formatie de muzica usoara) si ii mai face de cacao ( pt cine are ochi sa vada care e realitatea, restul continuati asa in lumea voastra minunata in care sunteti "zei" ) ...

imi vine sa urlu si mai urlu odata la oite : auuuuuuuuuuuuuuu


Cine te pune sa comentezi?
 

DeletedUser

Lasa ca el nu se considera jucator, el are voie :D In general mai posteaza pe aici si oameni cu ceva realizari pe triburi nu doar din astia ca si Cerebelle. Oricum aceasta familie va rezista o vreme pana vor aparea nobilii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus