Lumea 17 e o alegere buna

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28375

pe joc e 1 si pe forum e altu,te rog sa te ei doar de lopata cu gura mare pe forum :D
 

DeletedUser

acest joc nu e de 1 vs 1, iar acel arbitru nu exista.
regulile sunt doar cele stabvilite de team triburile.
nu poti stabili tu regulile tale,de fapt poti sa le stabilesti,dar probabil le stabilesti pentru tine, nu e nimeni obligat sa ti le respecte.
of of, ce imi plac mie puii de ninja care apar in fiecare zi.

intre 2 oameni de onoare ... cred ca se pot respecta regulile , in lumea mea asa se face ... nu e ca pe triburi unde nu se respecta nici o alianta , nici un pna ... in 90 % din cazuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa textele, pana una alta ai dat-o cotita, acum cauta pretexte sa ne explici ca nu ai avut timp =))
cot-cot-codaaac cerenbeless gaineles
 

DeletedUser

intre 2 oameni de onoare ... cred ca se pot respecta regulile , in lumea mea asa se face ... nu e ca pe triburi unde nu se respecta nici o alianta , nici un pna ... in 90 % din cazuri

cate lumi ai castigat "gascanule" pe .ro ?

raspuns : nici una ... cum nici o lume nu s-a terminat inca

Si totusi acest pui de ninja are cateva victorii la activ , ciudat nu :eek: ?

pff,la fel ca gabitza17 am refuzat sa ma bag in seama cu un mascarici ca tine,dar la ce reply-uri dai nu ma pot abtine..tot imi vin prin minte versurile alea de la casa loco:

"Cand ma uit un pic la tine si vad ce dume-mi dai
Ma gandesc instantaneu cam ce creier poti sa ai
Fata ta de micky-mouse nu imi zice chiar nimic
Te-as intreba ceva nu esti tu prost un pic?
"

sa revin la subiect..
chiar crezi ca ne impresionezi daca esti in top 40 la puncte sau la agresor?ar trebui sa ne fie frica cand apari tu pe extern si dai cate o duma din aia tampita gen: "ba uita-te in top sa vezi cine sunt eu..nu vezi cate puncte ai,esti ferma..bla bla...v-am lasat,ma asteapta o 'bruneta' in pat.." (daca aveai una nu mai stateai pe triburi sambata noaptea ci erai la un suc ceva-undeva!). :rolleyes:
tin sa te anunt: nu un jucator care e in top 20 la inceput de lume face istorie ci tribul care se va mentine si dupa cateva luni sau de ce nu cativa ani cu performantele lui..un mascarici de jucator ca tine care iese pe extern la fiecare inceput de lume sa se laude n-ar trebui sa fie bagat in seama deloc,mai ales la ce limbaj de cocalar ai(parca ti s-a mai spus azi odata,fa ceva in privinta asta!) :)

in legatura cu mesajul lui craus: trebuie sa fii prea prost sa nu iti dai seama ca tu ai refuzat cu cuvintele tale sa intrii in zona in care ti s-a spus :| in fine,subiectul asta nu mai are rost..te-ai facut deja de kko

a mai spus cineva mai sus,ca ai 27 de ani..wtf?!:confused: te porti ca unul de 13-14 ani de care isi bat toti joc ;)

la urmatorul reply pune te rog si tu niste statistici de ale tale,de pe alte lumi..ca sa vada si ceilalti ce fel de vedeta esti..ca asta cu top 40 pe lumea 17 la inceput,e degeaba,orice player poate creste in puncte si sa ajunga acolo..insa putini stiu ca punctele afecteaza si moralul la inceput :)

ti-am mai spus si pe lumea 4,cand am avut rabdarea sa te invat triburile in loc sa te pun sa citesti tutorialul si sa-mi bat joc de tine cum o fac altii..ti-ai pus nick-ul asta cerebelle ca sa nu-si dea seama lumea ca duci lipsa de asa ceva..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dude , grow up

Nu trebuie sa vin cu C.V.-ul in fata voastra , desi daca as face-o nu stiu cati dintre cei care postati impotriva mea il aveti

Mai lasa lumea 4 , da atunci am inceput triburile ... de atunci au trecut vreo 2 ani daca nu mai bine

Ideea e ... nu e vorba despre mine ... eu stiu ce pot , eu stiu ce vreau ...

e vorba despre mascarici ca tine , care in afara de a posta pe extern nu au cu ce se lauda

Crezi ca-mi pasa ca o gasca de forumisti externi is toti pe capul meu ?? Pai voi asta faceti toata ziua ... comentati pe extern .

Oare chiar crezi ca nu as putea aduce si eu 10 "prieteni" cu nume pe triburi ( nu pe forum ) ,sa-mi ia apararea si sa va faca de kakao aici pe teritoriul vostru ? Cunoscutii mei sunt jucatori adevarati, nu tate de extern, ca altfel nu pot sa va numesc ( sunteti mai rai ca babele alea care comenteaza tot pe banca din fata blocului)

Si cu asta va las in durerea voastra ... sa va plangeti unul altuia de mila ... si sa sperati in continuare ca viata voastra mizerabila o au toti care joaca triburi

Ei bine, nu e chiar asa , am intalnit si tribari fericiti ! ( tu sigur nu esti unul dintre ei )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adevarul e ca nu am fost in top 20 niciodata in primele 2 saptamani ale unei lumi =))
gaseste alt mod de a refula ca ne-ai plictisit cerebeless
 

DeletedUser

v-as ruga sa nu mai pomeniti numele meu in acelasi post cu cerebelle.. nu de alta da mi-e rusine!
da cerebelle.. nu am dat inceput nou.. ca te-ai bagat in nord est.. VINERI! daca are rabdarea cineva sa citeasca vorbisem sa intram AMNDOI in sud est.. SIMBATA ( da na.. ce sa fac... eu nu am vrut :)) )
bai baiatule.. esti un ... MAAAAAAAAARE MINCINOS.. da asta-i viata.
esti mai bun, mai frumos, mai destept,mai potent, mai cum vrei tu... e bine asa?
eu sint o ferma, un noob, o varza, o ce vrei tu.

va rog frumos sa incheiatai subiectul... voi nu vedeti ca NU ARE CU CE??!!
 

DeletedUser16836

Jucător Cerebelle si Florinel lord of the war
sunt identici!

Ambii s-au dat mari pe extern,si cand s-au trezit pe parcela minata au dat inceput nou!Sanky...ca aveau o treaba

@Cerebelle: De ce insisti tu,domnule draga sa te dai mare in fata lui craus?...Sa-ti spun un secret:

El creste cazarma la lvl 40 ,iar grajdul lui merge pana la lvl 30,si ferma la 35.Asa arata in ziua 3 cand l-am spionat eu. Poi acum cat o mai fi?
 

DeletedUser

dude , grow up

Nu trebuie sa vin cu C.V.-ul in fata voastra , desi daca as face-o nu stiu cati dintre cei care postati impotriva mea il aveti

Mai lasa lumea 4 , da atunci am inceput triburile ... de atunci au trecut vreo 2 ani daca nu mai bine

Ideea e ... nu e vorba despre mine ... eu stiu ce pot , eu stiu ce vreau ...

e vorba despre mascarici ca tine , care in afara de a posta pe extern nu au cu ce se lauda

Crezi ca-mi pasa ca o gasca de forumisti externi is toti pe capul meu ?? Pai voi asta faceti toata ziua ... comentati pe extern .

Oare chiar crezi ca nu as putea aduce si eu 10 "prieteni" cu nume pe triburi ( nu pe forum ) ,sa-mi ia apararea si sa va faca de kakao aici pe teritoriul vostru ? Cunoscutii mei sunt jucatori adevarati, nu tate de extern, ca altfel nu pot sa va numesc ( sunteti mai rai ca babele alea care comenteaza tot pe banca din fata blocului)

Si cu asta va las in durerea voastra ... sa va plangeti unul altuia de mila ... si sa sperati in continuare ca viata voastra mizerabila o au toti care joaca triburi

Ei bine, nu e chiar asa , am intalnit si tribari fericiti ! ( tu sigur nu esti unul dintre ei )

@Cerebelle: In aceasta discutie sunt neutru, dar vezi ca o dai grav dintr-una in alta :) nu ai de unde sti cum e viata celorlalti in afara jocului...limiteaza-te la ce poti afla despre un om prin intermediul jocului, altfel risti sa fi luat drept papitoi.
 

DeletedUser

:)
Nu il luam drept papitoi , chiar e , nu ti-ai dat seama ?!

Poate e, dar asta reiese din posturile lui (doar nu il cunosti in real life)...deci tot la concluzia mea ajungem :D
PS: eu nu vreau sa il fac direct papitoi ca vine cu aia 10 prieteni si ne face de cacao :| chiar mi-e frica.
 

DeletedUser

Nu vine el cu Fernando de la Caransebes si cu Naomi si ne arata ei cine e idolii la femei : ))
 

DeletedUser

Poate e, dar asta reiese din posturile lui (doar nu il cunosti in real life)...deci tot la concluzia mea ajungem :D
PS: eu nu vreau sa il fac direct papitoi ca vine cu aia 10 prieteni si ne face de cacao :| chiar mi-e frica.

unu din aia 10 erai tu , si acum ce faci ? :D

acu serios , despre blackdude cunosc amanunte din his RL (ce-i drept de la altii) , problema e ca sunt unii pe aici care o dau cu RL-ul prea de tot ...

Pana la urma e propaganda a jocului ... si daca eu am chef sa-l fac pe Lamine NOOB in joc , il fac ca asta cred despre el , e dreptul meu de a ma exprima despre calitatile lui de jucator , este parerea mea si mi-o pot exprima liber ( de-acord Noob-ule , seful moderatorilor ? ), dar de aici si pana la a te lua de RL-ul cuiva e cam mult ...

Recunosc ca si eu am facut afirmatii de genul asta , dar am fost provocat

Si totusi , de ce alin09 nu a fost banat pana acum pe forumul extern ??
 

DeletedUser

ce treaba are RL cu jocul? :confused:
e un joc tataaaa!! inseamna ca esti frustrat rau de ajungi sa caracterizezi o persoana din auzite, doar pentru a-i crea o imagine negativa :rolleyes:

pacat ca nu ai deprins si alte calitati de la blackdude nu doar atacul si apararea...ah! am uitat: inteligenta nu se transmite :cool:;)
 

DeletedUser

acu serios , despre blackdude cunosc amanunte din his RL (ce-i drept de la altii) , problema e ca sunt unii pe aici care o dau cu RL-ul prea de tot ...

tot e bine,daca a ajuns cerebelle sa se intereseze de my RL..nu ca m-ar interesa ce prostii ai auzit sau consideri ca ai auzit despre mine :)
si da ai dreptate,unii o dau cu RL-ul prea de tot..bruneta aia a ta ce mai face?te mai cheama in noaptea asta in pat?(vorba aia: mai minte omu',dar mai bea si un pahar cu apa)
 

DeletedUser

unu din aia 10 erai tu , si acum ce faci ? :D

acu serios , despre blackdude cunosc amanunte din his RL (ce-i drept de la altii) , problema e ca sunt unii pe aici care o dau cu RL-ul prea de tot ...

Pana la urma e propaganda a jocului ... si daca eu am chef sa-l fac pe Lamine NOOB in joc , il fac ca asta cred despre el , e dreptul meu de a ma exprima despre calitatile lui de jucator , este parerea mea si mi-o pot exprima liber ( de-acord Noob-ule , seful moderatorilor ? ), dar de aici si pana la a te lua de RL-ul cuiva e cam mult ...

Recunosc ca si eu am facut afirmatii de genul asta , dar am fost provocat

Si totusi , de ce alin09 nu a fost banat pana acum pe forumul extern ??


Ah, stai ca sar acum pe ei :D trea sa zici dinainte sa ma bag singur in seama:
vin cu 10 prieteni (dintre care MirifiCu, cel mai rau si al dracului de prin zona) - asa trebuia sa zici.

In zona speed va zic eu ca va schimbati parerea si va puteti da seama de RL-ul unora...joaca runda de runda, cand nu e speed urla pe forum ca vrea speed...abea astepta weekendul zicand "maine e weekend, bagati si voi 3-4 runde una dupa alta", etc :)
 

DeletedUser

my RL..nu ca m-ar interesa ce prostii ai auzit sau consideri ca ai auzit despre mine :)

de ce crezi tu ca am auzit "prostii" despre tine ? se pare ca banuiesti ce as fi putut sa aud ... din moment ce te-ai exprimat asa ;) ... in fine, e problema ta cum iti traiesti tu viata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o sa imi iau averisment de la ingerasa.... IAR.. dar.. cit ai dat pe ora la fetele alea?( ma rog... citeva minute.. cit ti-a luat sa faci poza).

ps
frumoase lalele alea de pe perete :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus