NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16415

anunt important si public::D

cei care luati sate de la prince sinatuo:p si nu aveti cu ce le sprijini;)...apelati cu incredere la rugayah:D ca o sa va ajute!
Cu respect rugayah:D

mentiuni...anuntul este valabil atat pt cei din newage;) dar si pt cei din 3sla:D! nu va sfiiti sa cereti ca am de unde!;) si in incheiere sa aveti spor;)

ce frumos se comporta jucatori aliati intre ei :))

UN VIS DE URMAT :)))

rog pe aceasta cale ca tot newage-ul s-o atace pe prince :cool:

si ep prince sa ma contacteze in joc.. stie ea de ce :D
 

DeletedUser26621

frumos, nu am vorbit in viata mea cu acest stronghold, dar daca mi se va cere ajutorul il voi acorda, cum fac de obicei, ajut pe toata lumea, dar la faza cu 3-sla iar o iei in freza, nu te mai asculta nimeni.
 

DeletedUser

purtatoarele de pene nu au freza, prince.
te iertam de data asta da' sa nu se mai intample :))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 75
Diferență: 44

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 39
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,087,996
Tabăra 2: 688,631
Diferență: 399,365

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51,136
Tabăra 2: 441,227
Diferență: 390,091

image.php





Arata frumos nu ?
 

DeletedUser

M-am bagat si eu in seama ca nu ma-m putut abtine ... nu comentez nimic din certurile pe care le aveti vreau doar sa spun.

Newage tineo tot asa :)
 

DeletedUser14300

ai stricat tu, repede, linistea si pacea care se asternuse la acest topic:( bagaciosule:p
 

DeletedUser15488

stiam demult ca "aliata" e cel mai inversunat dusman al nostru, bine ca a declarat si public sa nu zica lumea ca avem ceva cu ea
spor la rotit sate rugina
 

DeletedUser14300

draga...imi dai voie sa te corectez?...arabii sunt albi:)))) asa ca, daca sotul era arab si nu ii faceam un copil alb avea de ce se plange...mai deschide si tu o carte dar ai grija sa nu fie de colorat ca cine dracu stie ce cuc verde pictezi pe acolo...cum nu l-ai vazut niciodata...nu ma mira!

si ca sa fiu on topic, sa nu mai imi fie sterse postarile;)...hai newage...cat mai e deschisa oferta la sprijin...bagati mare pe printesa ca prinde mucegai:D
 

DeletedUser

lasati off-topicul...

felicitari strategilor 3-sla. ajungand la concluzia ca nu ne pot cuceri satele au luat decizia sa ne dea jos din puncte, drept pt care au trecut la daramat cladiri. din punctul meu de vedere e ok aceasta strategie :D iar motivatia e mai jos:

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 380
Tabăra 2: 49
Diferență: 331

image.php
 

DeletedUser

lasa azahtoh,ca si voi mi-ati darimat vreo 2 pravalii!!!!:D


ps.rugayah ,perversa mica, ce ai samanat, aia culegi!tu te vaieti ca nu stiu cine iti sprijina dusmanii\?? hahhahahaha, doamne ce am mai ris.deja ai dat in penibil.:D:p


r
ugayah
Senior Member



Adaugă data: 21.10.2008 #411 Ieri, 20:55:35 Sus
draga...imi dai voie sa te corectez?...arabii sunt albi))) asa ca, daca sotul era arab si nu ii faceam un copil alb avea de ce se plange...mai deschide si tu o carte dar ai grija sa nu fie de colorat ca cine dracu stie ce cuc verde pictezi pe acolo...cum nu l-ai vazut niciodata...nu ma mira!


rugayah
Senior Member



http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=1789 ?
ma insel? sa-ti traiasca si sa creasca mare!ca o fi alb, ca o fi negru , si verde poate sa fie!:)
dar pentru binele public, speram sa semene mai mult cu taica-su!!ca pe mama-sa o cunostem prea bine !:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa memoram acest raport. Ca dupa atacurile de weekendul asta cine stie luni s-ar putea sa fie in favoarea 3SLA, sau nu :D

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 104
Tabăra 2: 329
Diferență: 225

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 3
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 886,400
Tabăra 2: 3,142,577
Diferență: 2,256,177

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 341,180
Tabăra 2: 33,285
Diferență: 307,895

image.php
 

DeletedUser14300

http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=1789 ?
ma insel? sa-ti traiasca si sa creasca mare!ca o fi alb, ca o fi negru , si verde poate sa fie!:)
dar pentru binele public, speram sa semene mai mult cu taica-su!!ca pe mama-sa o cunostem prea bine !:D

sper ca i-ai dat si-o minge;)


ps.rugayah ,perversa mica, ce ai samanat, aia culegi!tu te vaieti ca nu stiu cine iti sprijina dusmanii\??

care dusmani?...eu nu am asa ceva...pe l5 am doar prieteni si ... niste aliati;) poate daca nu as tine cont de culoarea hartii...as putea spune ca sunt pe acolo nicte lupi in blana de oi...dar le cam lipseste curajul;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hehehe, fereste-ma doamne de prieteni......., roaga-te asa, ca sigur iti vor folosi vreodata rugaciunile astea.:D
iar aliatilor nu le lipseste curajul, dar nu isi calca cuvintul dat, pentru o chestie ......neinsemnata......cum esti tu):):):));
 

DeletedUser14300

faza cu incalcarea cuvantului e pt mine ca un deja vu...sau ati uitat cand ati atacat data trecuta la comanda 3sla-ului care nu reuseau sa-l rupa pe vmihai???...:))))
cuvantul asta al vostru...cine oare mai crede in el?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la comanda sla-ului?
iarasi incepi sa delirezi, si tocmai cind ma gindeam ca pilulele au oarecare efect!:D

sa stii ca-ti sta mai bine, atunci cind stai in banca ta !

si ca sa fiu on topic, sa nu mai imi fie sterse postarile...hai newage...cat mai e deschisa oferta la sprijin...bagati mare pe printesa ca prinde mucegai

tot nu ti-a trecut faza pe care ti-a facut-o prince?)):::):)a fost buna!)):)):
din pacate pentru tine are destul sprijin, de la aliati.......):):):): si se pare ca mucegaiul este din ala nobil.....


nu toti aliatii sunt aliati ca ai tai!!!! fiecare are ce merita!)))):
]
rw-ul si 3 sla-ul au fost intotdeauna aliati , si la aparare si la atac. se faceau actiuni comune cu liste de inscriere, nu comenzi.(asta pentru culturala ta generala)
 

DeletedUser14300

tot nu ti-a trecut faza pe care ti-a facut-o prince?))::a fost buna!))):
din pacate pentru tine are destul sprijin, de la aliati.......): si se pare ca mucegaiul este din ala nobil.....

printesa nu mi-a facut nici o faza saraca...e asa pierduta prin jocul asta si asa inofensiva ca singurul lucru util e mucegaiul ala de zici tu ca-i nobil...sa inteleg ca ai bagat botul la branzica de stii ce calitate are ;)
 

DeletedUser

Asta e situatia actuala intre cele 2 triburi. Eu stiu ca WANTED avea un avantaj de 400 de sate pe care l-ati recuperat dar avantajul de 1102 sate cand preconizati ca-l veti recupera, cand se lasa NEWAGE de triburile?

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,470
Tabăra 2: 368
Diferență: 1,102

image.php
 

DeletedUser

Asta e situatia actuala intre cele 2 triburi. Eu stiu ca WANTED avea un avantaj de 400 de sate pe care l-ati recuperat dar avantajul de 1102 sate cand preconizati ca-l veti recupera, cand se lasa NEWAGE de triburile?

ce rautacios esti :D

hai baietii din 3-sla. bagati mare la catapulte ca momentan astea ie posibilitatile :p
 

DeletedUser

Nicule imi pare rau dar termenul de mucegai nobil se foloseste si la branzeturi. Baga repede un search pe "guugle" gasesti acolo ;) . Tu esti un jucator bun dar te ataci cam mult recunoaste si te aprinzi repede.

"on toate topicurile posibile" 3-SLA stiu ca poti mai mult dar nu fata de NEWAGE.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus