Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

La multi ani intregului trib!
Fie ca 2010 sa fie un an mai bun pentru toti.

La multi ani si triburilor aliate...cat si dusmanilor :)
 

DeletedUser

Si la dusmani cat mai multi ani...ca daca nu sunt ei,nu este distractie :D
 

DeletedUser

Astazi se implineste un an de infiintarea academiei Hard Killers ,ca sa vedeti ca sunt atent si la cele mai mici detalii.
 

DeletedUser18527

Astazi se implinesc 24 de ore de cand jabba si luci au hotarat sa distruga tsl.. ce nu au putut "dusmanii" lor care "este" multi au facut cei doi micuti :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Tu ce misuni ma pe aici ca tu ai injurat la fel ca si lucifer, ma mir ca te mai lasa sa deschizi pliscul... V-am zis si pe forum-ul comun , v-am zis si pe extern pana ati cedat nervos, sunteti slabi, oricat de duri si smecheri credeti ca sunteti... in fata inteligentei superioare, a stilului si a elegantei in ale mistou-ului, reactionati vulgar si obscen... Uite ca in sfarsit ati fost taxati , dupa ce ati spurcat 3 forumuri comune...
Bravo adminilor .. nu ptr ban ci ptr civilizatie...

H.K.A. La Multi Ani!

unde se tine petrecerea?
pfff ce sete am :D

delireaza ala micul a fost in septembrie 2009.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Tu ce misuni ma pe aici ca tu ai injurat la fel ca si lucifer, ma mir ca te mai lasa sa deschizi pliscul... V-am zis si pe forum-ul comun , v-am zis si pe extern pana ati cedat nervos, sunteti slabi, oricat de duri si smecheri credeti ca sunteti... in fata inteligentei superioare, a stilului si a elegantei in ale mistou-ului, reactionati vulgar si obscen... Uite ca in sfarsit ati fost taxati , dupa ce ati spurcat 3 forumuri comune...
Bravo adminilor .. nu ptr ban ci ptr civilizatie...



delireaza ala micul a fost in septembrie 2009.

Hai fa-ma sa iti public biografia....
Ciudat nu ca nu am fost si eu banat desi am injurat.... Dovada ca regulamentu se aplica dupa bunul lor plac :)..
 

DeletedUser18527

Sau poate a fost banat lucifer doar ptr ce delira cand a fost inchis getjar... Sincer nici nu ma intereseaza.

Nu e nevoie sa mi-o publici... Mi-o public eu

Nu fac nimic, sunt un parazit al lumii 7, nu stiu sa joc acest joc si o pot confirma atat colegii cat si inamicii.
 

DeletedUser18527

De bine de rau HKA ne-a dat cel mai bun spion din TSL asa ca .. atentie la legume ... :D
O sa il pun sa isi dea delete cont cu voi ... sa traiti tot timpul cu intrebarea cu cine ai fost la bere si te turna la HK
LOLOZAUR
 

DeletedUser17395

De bine de rau HKA ne-a dat cel mai bun spion din TSL asa ca .. atentie la legume ... :D
O sa il pun sa isi dea delete cont cu voi ... sa traiti tot timpul cu intrebarea cu cine ai fost la bere si te turna la HK
LOLOZAUR

LOLOZAUR , of doamne e clar ca si tu poti folosi acest cuvant ;)))
 

DeletedUser18527

LOLOZAUR - l-am auzit prima oara la vali.cristian si mi s-a parut foarte amuzant... :)))
LOLOZAURUS REX - l-am folosit uneori cand lolozaur nu putea exprima tot...
E amuzant si simplu...
 

DeletedUser27891

sa te vad cand ti-o cere vali drepturi de autor pe unde mai scoti camasa... :D:D:D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.K.A. H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,783
Tabăra 2: 2,019
Diferență: 764

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,223,835
Tabăra 2: 20,115,057
Diferență: 7,108,778

image.php

si asta in conditiile in care ati desfiintat TLA si TSA ca sa nu se vada adevarata diferenta :p

cretule cine urmeaza?
tsl au devenit deja istorie...probabil se va mai vorbi 2/3 zile de ei apoi uita toata lumea cine au fost :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus