Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

jabelu,k se modifica acum regulamentu e alta treaba ;), k TSL si-a dat stergere pe motiv de banare pe o regula viitoare e alta treaba

regula este facuta de asta toamna, de la o cearta Die-Scitii de pe lumea 3:

http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=448432&postcount=1

Fara noi L7 nu va mai fi la fel!

corect

Ne puteti injura,ne puteti jigni,puteti face ce vreti voi pe aici si pe joc,dar TSL a fost si va ramane pentru multi dintre noi,UN TRIB DE ECHIPA SI PENTRU ECHIPA,un trib de Prieteni !!!!
Stima si Respect pentru noi,pentru restu scarba si dezgust!

unul singur aveam la noi care injura dar nu mai joaca de mult. si nimeni nu era de acord cu el.
toate triburile sunt de prieteni si noi ii stimam pe toti si nu avem nici un dezgust pentru nimeni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

admina respectiva probabil ca era in necunostinta de cauza. eu nu am facut decat sa dau postarea managerului serverului romanesc, si ceea ce spune ea este litera de lege.

p.s. in ceea ce priveste ticketul respectiv se pare ca a venit din Haita reclamatia.
 

DeletedUser31915

Mey baieti si fete...din vacanta auto-impusa, jucatorii din TSL (da, TSL, dar nu va spunem unde e TSL-ul asta) va informeaza ca ati fost niste adversari dragutzi, dar nu mai avem nevoie de voi.
Ne avem unii pe altii. Si ceea ce s-a intamplat dupa stergere ne-a intarit convingerea ca suntem un grup de PRIETENI.
Prin urmare va multumim pt toate comentariile trecute si viitoare. Ne-ati ajutat sa fim mai uniti.

PS: reclamatia a venit de pe un cont al cuiva din Haita in TSL :) doar pt posteritate, nu ca ar conta.
 

DeletedUser18527

PS: reclamatia a venit de pe un cont al cuiva din Haita in TSL doar pt posteritate, nu ca ar conta.

Stiam ... dar restul L7 iti multumeste ptr dezvaluire. :rolleyes:
 

DeletedUser22959

si noi ii multumim cu ocazia a ajutat sa demonstreze inca o data ca romania e plina de ratati ..
De aia cateodata mi-e scarba de propria tara nu ca pamant ci ca oamenii care pangaresc acest pamant fara sa se supere nimeni...chiar am iubit lumea 7 f mult si cand am jucat in die. alaturi de slide si de prietenu mogul si mai ales in tsl ..un trib care sincer fara sa laud dar nu se compara cu nici un alt trib renumit in care am mai jucat, pentru perioade scurte sau lungi ..
Va respect pe multi ca playeri pe putini ca oameni si pe cativa ca prieteni ...dar la toti va doresc un joc placut si fara noi si o viata fericita si prospera.
 

DeletedUser18527

si noi ii multumim cu ocazia a ajutat sa demonstreze inca o data ca romania e plina de ratati ..
De aia cateodata mi-e scarba de propria tara nu ca pamant ci ca oamenii care pangaresc acest pamant fara sa se supere nimeni...chiar am iubit lumea 7 f mult si cand am jucat in die. alaturi de slide si de prietenu mogul si mai ales in tsl ..un trib care sincer fara sa laud dar nu se compara cu nici un alt trib renumit in care am mai jucat, pentru perioade scurte sau lungi ..
Va respect pe multi ca playeri pe putini ca oameni si pe cativa ca prieteni ...dar la toti va doresc un joc placut si fara noi si o viata fericita si prospera.


LOL cine vorbeste Jean Claude van damme care vrea sa ii dau nr de telefon sa vina sa ma caute :D
Iar copiezi?
De aia cateodata mi-e scarba de propria tara nu ca pamant ci ca oamenii care pangaresc acest pamant fara sa se supere nimeni...

e exact ce ti-am zis eu dupa ce ai inceput sa injuri pe forumul comun
 

DeletedUser22959

bai baiatule ti-am cerut nr de tel sa ne intalnim la o bere sa te vad si eu ca tot te laudai pe acolo ...dar daca tu vrei si altceva se rezolva nu e problema asta.
In al doilea rand aici ziceam de altcineva faceam referire nu la jucatorii de pe l7 intelegi ?
Deci nedica oferta ramane valabila tati .. dau eu berea.
 

DeletedUser

jaby get a life :) . Am citit vreo 4-5 raspunsuri prin care aminii spuneau ca nu au cum sa sanctioneze injuriile de pe forumurile interne..
Las-o cum a cazut, ca noi stim mai bine.

Esti intr-o mica eroare: tu te referi la injuriile dintre colegi. unele injuraturi sunt amicale, altele reale. adminii au dreptate aici: conducerea are posibilitatea si chiar trebuie sa aplice sanctiuni. (bineinteles cu exceptia TSL, unde injuraturile si jignirile erau politica de trib, dictata de sus). in TSL nu se aplicau nici un fel de sanctiuni si asta s-a vazut cand unii dintre TSL-isti au crezut ca intreg serverul se supune regulilor lor interne. Cand insa se injura adminii, si mai ales aveti ciripitori in trib (asta ca sa vedeti unde era spiritul ala de echipa de care vorbeati) iar inuraturile ajung acolo unde trebuie, se aplica hoatarea lui Carmi.

termenul "mesaje ingame" inseamna orice forma de comunicare intre jucatori prin intermediul jocului: mesaje private, circulare, mesaje istete transmise prin schimbarea denumirilor satelor, forum intern, forum comun.
nu se aplica pentru mesajele schimbate pe skype, messenger, telefon sau vorbit fata in fata.

Masurile luate de admini impotriva unor astfel de jucatori sunt perfect regulamentare, justificate si fac un mare bine comunitatii de jucatori de pe serverul romanesc. faptul ca ceilalti jucatori ai TSL si-au sters conturile, eu personal nu cred ca are legatura cu situatia de fapt si nu pot sa cred ca s-au solidarizat cu lipsa de bun simt, mai ales ca pentru marea majoritate am o parere excelenta. luarea unui numar de sate din mijlocul tribului, sate care nu aveau cum sa fie cucerite de catre triburile rivale, si luate justificat, nu este un motiv plauzibil.
 

DeletedUser17395

Iti repet , am vazut cu ochii nostrii raspunsuri la tickete gen , x ma injurat pe forumul intern.... Raspunsurile erau, ne pare rau nu putem pedepsi aceste fapte, tine de intemeietor sa ia masuri, bla bla.. Ce injuraturi .. Faci si tu ca ei mai Jaby, ocolesti raspunsul , recunoasteti ca nu a fost ceva regulamentar...
Ca regulamentul e prost facut, nu e vina noastra.
DA asa, ne-am dat delete de frica , mai ales eu , am inteles ca veneau atacuri cu acid clorhidric si imi ieseau din monitor... Hai fi serios.. Era veselia mare inainte de banul lui lucifer si slayer, calaream Haita .
In fine , vad ca sa cam asternut linistea pe aici .. :)
 

DeletedUser17656

Makaveli în data de 08.01. la ora 09:18
te-am urmarit de aseara! ai inceput pe la 23:00 .. la ora 04:00 erai on cand eu ma trezeam sa beau cafeaua, azi la 7 cand plecai la servici tu continuai atacurile ... cred ca ai probleme!
ataci pervers noaptea, sa dea dumnezeu cate atacuri mai dai atatea boli sa se puna pe copii tai ... ca esti in varsta si minte ...


Auzind ca tketul a venit din haita,ma simt dator cu o lamurire, mesajul asta l-am primit de la Makaveli (vezi data), in momentul ala am trimis mesajul catorva oameni seriosi din TSL, care toti mi-au zis sa-i fac tiket, nu i-am facut si am continuat cu atacurile,dar dupa ce in 2 zile i-am luat peste 20 de sate a reinceput cu mesajele de tipul asta si cu denumire la sate de genul " sa moara mata, mata-i moarta, etc", atunci am facut reclamatie. Ulterior am aflat ca pe contul lui Makaveli se afla "gura aurita" Lucifer si m-as bucura f. mult daca i s-a tras de aici, daca nu, sa-i dea D-zeu sanatate celui care i-a inchis gura (sper definitiv-pe jocuri). Si inca odata se vede caracterul celor ce au solidarizat cu un asemenea specimen (scuzati dar nu pot sa-i spun om unuia care-mi blestema copiii), pacat de cei care au fost pacaliti si s-au solidarizat si ei in necunostinta de cauza.
 

DeletedUser17656

Hai fi serios.. Era veselia mare inainte de banul lui lucifer si slayer, calaream Haita .
In fine , vad ca sa cam asternut linistea pe aici .. :)

Mai lasati-o moarta cu calaritul Haitei, ati calarit 3 conturi care au renuntat la joc, in rest ati luat-o in freza, scade satele luate de la alea 3 conturi si vezi ce dezastru iese, trebuia sa facem si noi cum ati facut voi cu tla, sa-i dam afara din trib pe cei trei si atunci va faceati de tot rasul si la statistica
 

DeletedUser17395

Bai dublu post, lucifer e de-al nostru si nu il renegam .. E mai prost de gura, dar prefer asa decat oameni fara caracter, care te-ar vinde pe o paine :).
Hai succes, aveti grija ce faceti ca e stranger cu destu pe butonu diplomatiei , si din aliati va arata cu rosu :).
 

DeletedUser

Iti repet , am vazut cu ochii nostrii raspunsuri la tickete gen , x ma injurat pe forumul intern.... Raspunsurile erau, ne pare rau nu putem pedepsi aceste fapte, tine de intemeietor sa ia masuri, bla bla.. Ce injuraturi .. Faci si tu ca ei mai Jaby, ocolesti raspunsul , recunoasteti ca nu a fost ceva regulamentar...
Ca regulamentul e prost facut, nu e vina noastra.
DA asa, ne-am dat delete de frica , mai ales eu , am inteles ca veneau atacuri cu acid clorhidric si imi ieseau din monitor... Hai fi serios.. Era veselia mare inainte de banul lui lucifer si slayer, calaream Haita .
In fine , vad ca sa cam asternut linistea pe aici .. :)

le-am vazut si eu... insa acolo este vorba de injuraturi intre jucatori.

Bai dublu post, lucifer e de-al nostru si nu il renegam .. E mai prost de gura, dar prefer asa decat oameni fara caracter, care te-ar vinde pe o paine :).
Hai succes, aveti grija ce faceti ca e stranger cu destu pe butonu diplomatiei , si din aliati va arata cu rosu :).

partial sunt de acord...asa il aveam si noi pe Capricorn, care cand injura, injura ca la fotbal, si arbitrii, si federatia si spectatorii si jucatorii lor si pe-ai nostri. Insa tot tribul sarea cu gura pe el sa stea dracu linistit si sa-si ceara scuze. La voi, din ceea ce stiu si din ceea ce am vazut, din contra, erau incurajate asemenea manifestari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Cred ca de 3 ori numai eu am discutat cu capricorn sa termine, pe privat... si de 2 ori cand vrea sa stearga contul l-am convins cativa sa nu o faca...
 

DeletedUser17656

Bai dublu post, lucifer e de-al nostru si nu il renegam .. E mai prost de gura, dar prefer asa decat oameni fara caracter, care te-ar vinde pe o paine :)
Hai succes, aveti grija ce faceti ca e stranger cu destu pe butonu diplomatiei , si din aliati va arata cu rosu :).

Mda cine se aseamana se aduna

Iar cu Stranger nu te mai agita atata, eu spre deosebire de unii disperati din TSL (care acuma plang si-si rod unghiile ca au dat delete account) joc din placere, daca maine pierd toate satele asta e, felicitari celor ce mi le iau prin lupta si tocmai de asta nu-i inteleg pe frustratii care iti injura familia, daca numai stai cu degetul pregatit pe comanda de atac, ar trebui sa va fie jena la unii sa va mai afisati numele pe aici dupa ce ati acceptat si ati sustinut asemenea creaturi care probabil se refuleaza aici pt disperarea din viata reala (ce crezi ca ar pati unul care mi-ar spune in fata ce a avut tupeul mascariciul ala sa scrie la adapostul anonimatului). Am jucat si mai joc si pe alte lumi, dar asa specimene departe de rasa umana ca si unii ce latra (respect celor ce vorbesc) pardon, latrau din tsl, n-am mai intalnit.
 

DeletedUser

Makaveli în data de 08.01. la ora 09:18
te-am urmarit de aseara! ai inceput pe la 23:00 .. la ora 04:00 erai on cand eu ma trezeam sa beau cafeaua, azi la 7 cand plecai la servici tu continuai atacurile ... cred ca ai probleme!
ataci pervers noaptea, sa dea dumnezeu cate atacuri mai dai atatea boli sa se puna pe copii tai ... ca esti in varsta si minte ...


Auzind ca tketul a venit din haita,ma simt dator cu o lamurire, mesajul asta l-am primit de la Makaveli (vezi data), in momentul ala am trimis mesajul catorva oameni seriosi din TSL, care toti mi-au zis sa-i fac tiket, nu i-am facut si am continuat cu atacurile,dar dupa ce in 2 zile i-am luat peste 20 de sate a reinceput cu mesajele de tipul asta si cu denumire la sate de genul " sa moara mata, mata-i moarta, etc", atunci am facut reclamatie. Ulterior am aflat ca pe contul lui Makaveli se afla "gura aurita" Lucifer si m-as bucura f. mult daca i s-a tras de aici, daca nu, sa-i dea D-zeu sanatate celui care i-a inchis gura (sper definitiv-pe jocuri). Si inca odata se vede caracterul celor ce au solidarizat cu un asemenea specimen (scuzati dar nu pot sa-i spun om unuia care-mi blestema copiii), pacat de cei care au fost pacaliti si s-au solidarizat si ei in necunostinta de cauza.

chiar crezi ca nu stiau ce "poate" lucifer? :D
am mai spus tsl = vulgaritate, injurii etc..........daca au ales sa dea delete inseamna ca lucifer era idolul lor :)))
sigur erau si vreo 2/3 acolo care nu au fost de acord, dar probabil ca au preferat sa dea delete decat sa fie anihilati de dusmani...

vad insa ca a reaparut un mic tsl...intemeiat de ony3....cine stie poate asta are curaj si nu fuge ca gainusa la primul atac H.K. :D
 

DeletedUser17395

Mda cine se aseamana se aduna

Iar cu Stranger nu te mai agita atata, eu spre deosebire de unii disperati din TSL (care acuma plang si-si rod unghiile ca au dat delete account) joc din placere, daca maine pierd toate satele asta e, felicitari celor ce mi le iau prin lupta si tocmai de asta nu-i inteleg pe frustratii care iti injura familia, daca numai stai cu degetul pregatit pe comanda de atac, ar trebui sa va fie jena la unii sa va mai afisati numele pe aici dupa ce ati acceptat si ati sustinut asemenea creaturi care probabil se refuleaza aici pt disperarea din viata reala (ce crezi ca ar pati unul care mi-ar spune in fata ce a avut tupeul mascariciul ala sa scrie la adapostul anonimatului). Am jucat si mai joc si pe alte lumi, dar asa specimene departe de rasa umana ca si unii ce latra (respect celor ce vorbesc) pardon, latrau din tsl, n-am mai intalnit.

Disperatii aia care plang dupa lumea 7 au dovedit ca nu e asa :).Au renuntat la sute de sate , altii disperati se agata de joc, tradandu-si prieteni, facand aliante cu dusmanii etc :).
Draga nicoara , de noi or sa isi mai aminteasca lumea, de tine..poti sa mai joci 3 ani de zile si nimic.
 

DeletedUser17656

Disperatii aia care plang dupa lumea 7 au dovedit ca nu e asa :).Au renuntat la sute de sate , altii disperati se agata de joc, tradandu-si prieteni, facand aliante cu dusmanii etc :).
Draga nicoara , de noi or sa isi mai aminteasca lumea, de tine..poti sa mai joci 3 ani de zile si nimic.


Da... ati renuntat la timp, inainte sa va faceti de ras si mai rau-singurul lucru bun care poate fi pus in dreptul vostru
Eu n-am facut si nici nu fac aliante, si decat sa-si aminteasca lumea de mine ca si de voi, mai bine nici sa nu stie ca am existat vreodata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Da... ati renuntat la timp, inainte sa va faceti de ras si mai rau-singurul lucru bun care poate fi pus in dreptul vostru
Eu n-am facut si nici nu fac aliante, si decat sa-si aminteasca lumea de mine ca si de voi, mai bine nici sa nu stie ca am existat vreodata

Desigur, o mare teama o aveam de tine :), tu esti cauza delete-ului in masa.. Esti fericit ?? . Nicoara za great
Tribu fantoma Haita, pierdea 100 de sate pe zi si acuma a prins curaj sa vorbeasca :)
 

DeletedUser14288

Ce rost mai au discutiile astea?
Voi cei din haita o sa va loviti de caracterul celor din h.k. dupa ce o sa se termine barbarii... nu ma credeti pe cuvant o sa va convingeti voi!
Noi v.am avertizat! :rolleyes:
Si haita nu e TSL ... o sa pice ... foarte repede ...
Si asta stiu si cei din h.k. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus