Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17656

Mai lasati-o moarta cu calaritul Haitei, ati calarit 3 conturi care au renuntat la joc, in rest ati luat-o in freza, scade satele luate de la alea 3 conturi si vezi ce dezastru iese, trebuia sa facem si noi cum ati facut voi cu tla, sa-i dam afara din trib pe cei trei si atunci va faceati de tot rasul si la statistica

Ca sa nu ma repet, fiindca vad ca nu ai privirea distributiva, citesti pe sarite, data viitoare scriu cu litere mari

Ucigasule, crezi ca nu stiu ce urmeaza, daca faceam pe mine de frica ca pierd satele, treceam urgent in tsl cand a inceput razboiul, si la fel faceam acuma, treceam in hk si boieream pana la sfarsitul lumii, dar le fel cum n-am mers in tsl, fiindca mai aveam "prieteni incompatibili" acolo, la fel nu intru in hk fiindca n-ar fi corect, eu mai avad prieteni adevarati (din randul muritorilor de rand nu din sferele inalte) din fostul vostru trib)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14288

Mai nicoara ... eu nu citesc toate aberatiile voastre de aici! Dacul era mare si tare la inceput ... luase vreo 60 sate de la TSL apoi cand a vazut cum sta treaba s.a lasat ... da stiu ... nu din cauza asta! buzici si mistic la fel pierdeau sate ...piffoto la fel ... spdr2 si albinutza sa nu mai zic... sa.ti mai zic de jely si zpiridush? hai sa mai numaram o data ... ce zici folosim si degetele de la picioare? :)
 

DeletedUser17656

Poate ai dreptate, nu ma intereseaza asa mult statistica asta, am zis-o mai mult asa la baza ca prea mult se bat unii in piept cu vitejia lor, apropo, stii care e scorul opteron vs haita dintodeauna, e 2-1 (doua sate luate si unu pierdut), si-atunci te mai bati cu caramida in piept ce tare esti?, problema pentru care de 2 zile pierd vremea pe aici, e modul de a gadi si a se exprima a unor jucatori de-aim vostri si ce-i mai rau e ca in loc sa-i temperati pe ei, incercati sa ne faceti educatie tot noua celor injurati, daca asa intelegeti voi jocul asta- no coment

Iar ironiile astea ieftine, gen, degetele de la picioare, imi arata doar gradul de cultura al celui ce le foloseste
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14288

Eu va doresc multe bafta celod din Haita , cu toate ca puteam forma o echipa , nu ati vrut , asta e altceva! Ati ales calea care ati crezut ca e mai buna pentru voi ... ca e buna sau nu veti vedea pe parcurs! Eu ti.am spus parerea mea despre alinanta asta ... si sper sa nu fie asa si sa fiti si voi cand se termina lumea ... in mare masura s.a cam terminat!
Mult succes si celor din Diablo Viking si H.K. !
Oricum niciun razbel nu a fost mai incins si disputat ca acela TSL - H.K. si sper sa mai scrieti pe extern :) o sa mai trag un ochi pe aici!


Nicoara sa nu uita ca asa cum vorbesti tu de colegii ce pierdeau sate, asa se lauda si teo cu cei ce lua sate de la voi... e cam acelasi lucru! Si teo nu avea granita cu voi ... de asta statistica ! Dar din sittere te asigur ca a avut o statistica mai buna! :p
 

DeletedUser17395

Poate ai dreptate, nu ma intereseaza asa mult statistica asta, am zis-o mai mult asa la baza ca prea mult se bat unii in piept cu vitejia lor, apropo, stii care e scorul opteron vs haita dintodeauna, e 2-1 (doua sate luate si unu pierdut), si-atunci te mai bati cu caramida in piept ce tare esti?, problema pentru care de 2 zile pierd vremea pe aici, e modul de a gadi si a se exprima a unor jucatori de-aim vostri si ce-i mai rau e ca in loc sa-i temperati pe ei, incercati sa ne faceti educatie tot noua celor injurati, daca asa intelegeti voi jocul asta- no coment

Iar ironiile astea ieftine, gen, degetele de la picioare, imi arata doar gradul de cultura al celui ce le foloseste

Doamne :) am venit si eu in ultima zi pe acolo sa iau din sate, cate sa iau cu 50 de topare si cate un nobil :) Minte de copil :). Oricum era veselie in satele voastra , pe o lungime de jumatate de k, erau chele :).
 

DeletedUser17656

Scuza-ma ca am dat informatia trunchiata, n-ai putut sa iei mai multe ca te-au atacat aia pe care-i inobilai intern si satele de barbari ale celor ce-au dat delete de frica marelui tribun, mai aduti cativa laudatori ca singur nu faci fata, Doamne ce-am ajuns, sa ma contrazic cu copii de la jucarii.
Eu cred, pardon, sunt convins ca amaratii astia de nemti, care-au facut jocul asta, initial au discutat cu unii dintre voi inainte de a stabili cum functioneaza jocul asta si de aia cat m-as zbate eu si as studia, n-am cum sa ajung la nivelul de intelegere al jocului pe care-l aveti voi. Trezitiva a cazut conexiunea-iar viata reala- e cam nasoala nu?
 

DeletedUser17395

Scuza-ma ca am dat informatia trunchiata, n-ai putut sa iei mai multe ca te-au atacat aia pe care-i inobilai intern si satele de barbari ale celor ce-au dat delete de frica marelui tribun, mai aduti cativa laudatori ca singur nu faci fata, Doamne ce-am ajuns, sa ma contrazic cu copii de la jucarii.
Eu cred, pardon, sunt convins ca amaratii astia de nemti, care-au facut jocul asta, initial au discutat cu unii dintre voi inainte de a stabili cum functioneaza jocul asta si de aia cat m-as zbate eu si as studia, n-am cum sa ajung la nivelul de intelegere al jocului pe care-l aveti voi. Trezitiva a cazut conexiunea-iar viata reala- e cam nasoala nu?

Hai nicoara taci si joaca :) , am sa mai trag un ochi la tine sa vad cum te descurci :)
 

DeletedUser22922

Succes in viata reala celor din TSL si imi cer scuze pentru jignirile adresate unor membrii de la ei din trib adica opteron si ucigasul,toate cele bune si poate ne vom intalni candva.

O seara placuta !!
 

DeletedUser17395

Multumim cheles, si tie la fel.
On topic
Neddhu te bat barbarii ?
Neddhu doarme 02 (827|850) K88 9,570 Neddhu [H.K.] Chaser 2010-01-14 16:06:32
Neddhu doarme 01 (830|835) K88 9,596 Neddhu [H.K.] Chaser

Vai , cred ca ai lasat siter, pt ca dupa cum o zis si mogul, neddhu pe care il stiam noi nu avea cum sa piarda 2 sate din 5 la granita :)
 

DeletedUser18527

Multumim cheles, si tie la fel.
On topic
Neddhu te bat barbarii ?
Neddhu doarme 02 (827|850) K88 9,570 Neddhu [H.K.] Chaser 2010-01-14 16:06:32
Neddhu doarme 01 (830|835) K88 9,596 Neddhu [H.K.] Chaser

Vai , cred ca ai lasat siter, pt ca dupa cum o zis si mogul, neddhu pe care il stiam noi nu avea cum sa piarda 2 sate din 5 la granita :)


Am pierdut chiar trei... ptr ca ptr a doua oara de cand joc am lasat, intr-adevar, sitter.


Ceea ce nu o sa se mai intample :p


Trupe defense erau sa respinga atacurile , trupe atac si nobili 12 pregatiti ptr recuperare... dar nu a schitat nimic :D
 

DeletedUser

pe scurt...s-au rasculat barbarii :D bv nedhule...ai intrat in istorie...primul jucator ce pierde sate in fatza barbarilor :D
 

DeletedUser18527

Dap :))) Si nici macar nu am fost si eu pe joc sa vad asa eveniment :(

Poate mai am ocazia ..cine stie :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus