TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

ce se intampla copilasi vreti ieftinirea talerilor =))) nici ca barbari nu puteti lua satele TSL-ului =))
sunteti de tot rasul


Tu cine esti? Ca am uitat...

Ah da am uitat cea care a condus TFO catre gloria eterna si contul danut ala la ruina....
Cum a zis si profucv...


In calitate de infrant open nu trebuie sa ai cerinte .. pur si simplu trebuie sa taci .. inchide calculatorul si asculta muzica simfonica ..

Cred ca tie ti se aplica pe toata linia ... ;)
 

DeletedUser

Cam multa gargara totusi pentru niste infranti , nu ? :) SI acuma va bantuie satele TSL-ului ... Pacat ca au ajuns sa vorbeasca de TSL, toti necunoscutii, ca Big Stocks ala...
 

DeletedUser

vad ca inca nu ai uitat cine-s :)
stii cre e diferenta dintre noi?

eu sunt " aia de a condut tfo " tu esti " ala de .... de ce??

degeaba ... nu cred ca au cu ce sa te asocieze.... a da ... ala care spameaza mult ... off nici aici nu te incadrezi ca e jaba... esti un nimeni mai pe scurt
 

DeletedUser18527

Infranti infranti...dar tre sa recunoastem ca au fost cei mai redutabili adversari ai nostrii... Pacat de unii din ei ca au sters conturile... EX sebastos1 .. mie de tipul asta chiar imi pare rau :(
 

DeletedUser18527

vad ca inca nu ai uitat cine-s :)
stii cre e diferenta dintre noi?

eu sunt " aia de a condut tfo " tu esti " ala de .... de ce??

degeaba ... nu cred ca au cu ce sa te asocieze.... a da ... ala care spameaza mult ... off nici aici nu te incadrezi ca e jaba... esti un nimeni mai pe scurt


Eu sunt unul din cauza caruia si a dat ditamai TSL delete, scurt pe 2.. cred ca o sa mi trec si la profil... :cool:

Tu in afara de spam pe aci ce ai realizat...
Sti cat ma afectezi ca ma faci nimeni? :D
Las ca stie cine tre sa stie ce fac eu :p

PFFFF am facut dublu post acum vazu-i :(((
 

DeletedUser

Eu sunt unul din cauza caruia si a dat ditamai TSL delete, scurt pe 2.. cred ca o sa mi trec si la profil... :cool:

Tu in afara de spam pe aci ce ai realizat...
Sti cat ma afectezi ca ma faci nimeni? :D
Las ca stie cine tre sa stie ce fac eu :p

te inseli , tsl a dat delete din cauza problemei cu lucifer , dar daca te simti bine ca u esti motivul fie ca tine

nici nu as vrea sa realizez multe pe triburi:)) eu nu-s ca tine .. un nimeni ...
pacat ca pt voi lumea 7 este viata

ati ajuns sa va certati ca prostii pt niste sate , sa va plece oamenii , sa va milogiti de ieftinirea talerilor sa nu mai aveti razboaie si sa va faceti de ras jignind pe altii
frumos ... a si sa scoateti toti jucatorii pe extern sa voteze :) frumos v-au inchis gura nu o data de doua ori admini si moderatorii :)))
m-am amuzat in seara asta si convinsa inca o data de iq-ul tribului hk =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Infranti infranti...dar tre sa recunoastem ca au fost cei mai redutabili adversari ai nostrii... Pacat de unii din ei ca au sters conturile... EX sebastos1 .. mie de tipul asta chiar imi pare rau :(

Esti pe invers ? :).
Oricum penibila cererea de ieftinire a talerilor :)), cred ca rad adminii de voi si cu .....
PS . v-au scos cu ocazia asta de la inima ? :)
 

DeletedUser18527

Ah am uitat doamna directoare ... Excuzele mele madmoiselle... Uite si eu acum de la carat pamant... am murdarit si tastatura cu glod. Uitasem cu cine am onoarea sa impart acest spatiu virtual...
Plictisitoare fiinta esti... TSL s-a dus si tu tot pe aci... cu pancarda in brate .

tsl a dat delete din cauza problemei cu lucifer - lol daca nici eu nu stiu de problema voastra , si cu baiatul de la voi din trib care i-a facut tiket .. Atunci cine? :D

SIC TRANSIT GLORIA TSL .... Adio.


Esti pe invers ? imi dovedesti inca odata de ce e bine ca TSL si-au sters conturile...
 

DeletedUser

Oricum, succes in continuare in a va face de ras pe acest server :). Sunt sigur ca intreaga lume, triburile.ro va urmaresc cu sufletul la gura evolutia, in timp pe cei din TSL sigur or sa ii uite toti :). Deja se vede ca ia uitat :).
 

DeletedUser

Ah am uitat doamna directoare ... Excuzele mele madmoiselle... Uite si eu acum de la carat pamant... am murdarit si tastatura cu glod. Uitasem cu cine am onoarea sa impart acest spatiu virtual...
Plictisitoare fiinta esti... TSL s-a dus si tu tot pe aci... cu pancarda in brate .

tsl a dat delete din cauza problemei cu lucifer - lol daca nici eu nu stiu de problema voastra , si cu baiatul de la voi din trib care i-a facut tiket .. Atunci cine? :D

SIC TRANSIT GLORIA TSL .... Adio.


Esti pe invers ? imi dovedesti inca odata de ce e bine ca TSL si-au sters conturile...

razi degeaba :) macar io-s director tu ce esti? bagator de seama pe extern? prezent zilnic la atacuri de barbari...

bravo mie ca`s cineva , nu gasesc ce e de ras.. sau esti atat de incuiat incat nu se poate discuta cu tine?

ps : mai studiaza franceza , apropo se numeste doamna DIRECTOR , numai tzaranii zic directoare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Nu-mi trebuie franceza stiu destule limbi straine... Asta chiar mi s-a parut destul de grea , poate si din cauza profesoarei... care nu si-a dat interesul.. In fine.
Cred ca bagatoare in seama pe extern esti tu draguto ... ca din cate vad doar la asta ai fost buna... A da si sa pierzi sate pe toate conturile pe care ai stat... Plus ca nici cuvant nu ai .. ti-am mai explicat odata cum ai luat sat cu japca de la un prieten de era sa fie innobilat intern din cauza ta... Ca de dat inapoi... nici atat.

Hai gata destul pe seara asta la subiectul papusica... Cateodata ma intreb pentru ce te bagam in seama ...
IGNORE de acum in colo, poate iti vezi de viata ta...
 

DeletedUser

multumesc :))
asta cu ignore o stii de la Danii nu?
te enervezi prea repede dragutule:))
nu-i vina mea ca nu stii nici macar lucrurile de baza .. stii cat o sa plang ca mi-ai dat ignore?:))))

off :( apropo eu tot raman conducatoarea tfo , si u un nimeni :) cand o sa va plictisiti va disparea si hk .. si eu voi ramane tot conducatoarea tfo si u .... un nimeni hk :)
aaaaaaaaaaa si eu voi ramane tot doamna DIRECTOR , directoare pt tzarani ... si u .... ups NIMENI

o seara perfecta :)) si bafta la batut taleri
 

DeletedUser18527

Mai bine un nimeni din tribul HK decat o conducatoare ratata care nu a realizat nimic desi s-a chinuit 1 an jumate ;), nu-i asa doamna DIRECTOARE?

Iar ma trezesc cu ban .. al doilea din cauza ta... :(

In fine ...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

CoditZe si neddhu deja intreceti masura.
Va reamintesc ca:
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc.

Daca veti continua in stilul acesta veti fi pedepsiti.
 

DeletedUser18527

Eu am terminat ....

TSL a fost infrant... cum necum e pa pa...

GLORIE INVINGATORILOR :p si taleri mai ieftini :D
 

DeletedUser

Mai bine un nimeni din tribul HK decat o conducatoare ratata care nu a realizat nimic desi s-a chinuit 1 an jumate ;), nu-i asa doamna DIRECTOARE?

Iar ma trezesc cu ban .. al doilea din cauza ta... :(

In fine ...

parca imi dadeai ignore :)))
si u ce-ai realizat? ce a realizat hk-ul
ma faci sa rad , parca jocul asta va aduce ceva bun in viata ... trezeste-te !!!
ps asa ratata cum sunt eu am o viata .. pacat ca nu stii face diferenta

si eu am terminat
 

DeletedUser

Cam multa gargara totusi pentru niste infranti , nu ? :) SI acuma va bantuie satele TSL-ului ... Pacat ca au ajuns sa vorbeasca de TSL, toti necunoscutii, ca Big Stocks ala...

big ox e cel care si-a batut joc de toti siterii tsl-isti cand acestia incercau sa ne atace de pe conturile GVL-ului

pacat ca nu ati avut granita comuna...e frate geaman cu getjar :)

sau ati auzit ca big ox vine spre granita cu tsl si ati dat repede delete sa nu va faca de 2 parale :p
 

DeletedUser

eu zic sa va stergeti conturile in semn de protest ca nu va ieftinesc astia galbenii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus