TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29130

Tare asta Dl Poarta....ideea e k nu-l chemi pe X-zibit,il chemi pe The-Straingeru Sa-ti Pimp my TW account


Cheles acuma nu stiu de ce te mai bagam in seama si tu si alti zei care ne-ati vazut sfarsitul....Daca nu am crapat atunci cand aveam razboaie pe toate granitele,si ne-au mai plecat si grupa vesela in noaptea aia,sigur nu o sa picam acum! :cool:

Is tare curios ce ar face hashcaca,daca ar avea razboi cu cel putin 2 triburi :confused: ,sau sa intreb ce ar face hashcaca daca ar fi inconjurati doar de triburi rosii pe harta :confused: ;)

vino pe l9 , sa vezi tribul meu , are un singur PNA , nici un aliat , si 2 triburi dusmane . Iar eu sunt in linia 1 :) ca de obicei , ma distrez , cum am facut'o si cu voi cand jucam :)
 

DeletedUser29130

k sa iti raspund si tie si strainului,mai am vreo 10 sate acolo,va invit sa le luati si pe alea

si totusi :
getjar vs gabella , buffy2008, vndhl , opteron180 , nemonis, 35 dasi, ursu111,singsing ,blatman, otyh,cris tin = 0-1

capric0rn vs vndhl,open mind,nemonis,otyh,cris tin,buffy20008,gabella =0-20 ;)



a da,am uitat,nu mai e la voi in trib,cum zicea :


getjare,sa mai ceri sprijin k ai cam ramas cu satele goale ;)

0-20 ? :)) mare cretin ai ramas , ia mai da o data la twstats , sa vedem daca intr'adevar e asa :) sau sa'ti spun eu ? am impresia ca era cam 90 de sate diferenta , in favoarea mea :) dar nah , ce sa mai zici acum , dupa ce ca esti un loser . Si asta , cand te gandesti ca eram eu contra ta , a lui open mind , cris tin , gabella , otyh , poate si nemonis .. asa ca , get lost

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

Vndhl

member
Scor reacție
2
vino pe l9 , sa vezi tribul meu , are un singur PNA , nici un aliat , si 2 triburi dusmane . Iar eu sunt in linia 1 :) ca de obicei , ma distrez , cum am facut'o si cu voi cand jucam :)


NU MA MAI INTERESEAZA triburile.ro !!!!
Cat despre tine Capra cu corn ..... nu mai am nimic de zis,poate doar asta:
"Doar cei mai intelepti si cei mai prosti din oameni nu se schimba"-Confucius.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intrebare ptr moderatorii impartiali si echidistanti ai acestui forum.Daca tribul TSL numai exista, De ce acest topic nu este inchis? va place asa de mult cearta? balacarelile si injuriile?
 

DeletedUser18527

20 TSL 1.986.775 1.986.775 2 993.388 194 10.241 ]

Ce spui tu man?
:D

Look Again = Mai priveste odata.
 

DeletedUser

intrebare ptr moderatorii impartiali si echidistanti ai acestui forum.Daca tribul TSL numai exista, De ce acest topic nu este inchis? va place asa de mult cearta? balacarelile si injuriile?

Tribul TSL poate ca nu mai exista dar unii jucatori din acest trib mai joaca si dusmanii lor de asemenea.Poate vor sa povesteasta despre vremurile bune sau mai putin bune pe care le-a avut tribul TSL.Poti tu sa-i opresti sa vorbeasca desprea acestea?Pot eu sa ii opresc?
TSL face parte din istoria lumii 7 si aici este forumul lumii 7 deci nu mi se pare ca e nevoie sa fie inchisa aceasta tema,momentan cel putin.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Daca mai exista sau nu , asta are prea putina importanta, va ramane un nume TSL , si e unul din topicurile mele preferate de spam asa ca va rog sa nu il inchideti :)) :D
 

DeletedUser

TSL-ul s-a mutat pe .net si face treaba deocamdata cu pacalicii aia. au in jur exact ce isi doresc, triburi mamut cu peste 1000 de membri. cand s-or tria jucatorii si acolo asteptam urmatorul pas: mutarea pe .galaxy si apoi pe .univers, acolo unde le sta bine unor Lorzi Sith
 

DeletedUser

Dragule noi ne putem juca unde vrem si cu cine vrem ;) important e ca am fost si v-om ramane o echipa de prieteni :)
Multumim ca ne porti de grija :)))
 

DeletedUser18527

lasa-i ma sa ii bata pe unde ii prind pe straini.. Eu sunt fan TSL cand joaca in deplasare ... Hai Open hai baietii nostri ... (party) :cool:
 

DeletedUser

Quote:
Text original TheStranger Vezi discuţiile
Buna ziua,

Scriu aceasta poveste in special adminilor in vederea ieftinirii costurilor unui taler. Din cate stiu acestea sunt posibile dupa ce se indeplinesc anumite critirii si pe unele lumi aceasta optiune deja a fost inclusa.
Va rog sa luati in calcul faptul ca ne confruntam cu o situatie destul de delicata ... tribul Tsl si a dat delete acum 2-3 saptamani, au aparut pe harta in jur de 20 000 - 30 000 sate de barbari iar cea mai mare granita a avut-o cu noi ( tribul H.K. )
In momentul de fata peste 60-70 % din satele de barbari au fost cucerite doar ca am ajuns la o situatie foarte penibila ...jucatori care cu adevarat se implica ...avem milioane de puncte si am ajuns sa plimbam cate 1 nobil sa cucerim 1 sat.
Va rog frumos sa va ganditi si la noi (jucatorii de pe lumea 7 respectiv tribul H.K.) ca ne impiedica modul de a dezvolta propriul cont si propriul trib.

Va multumesc si sper ca vom primii un raspuns afirmativ.
sunt cu totul de acord cu cele scrise mai sus de aceea am si pus o intrebare adminilor in acest sens, degeaba intru pe joc daca nu am ce face din cauza lipsei de nobili
 

DeletedUser18527

Pff si la voi se poarta zonele? =))
Eu deja mi-am ars 2 colegi ptr rezervare in zona mea :D
 

DeletedUser

ce se intampla copilasi vreti ieftinirea talerilor =))) nici ca barbari nu puteti lua satele TSL-ului =))
sunteti de tot rasul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus