TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai nu a fost ma erou pt voi ...ca a intrat in tsl si erau in mijlocul nostru ? pacat ca nu stiti sa profitati cand apar ocazii ...si ii lasati sa piara in mainile dusmanilor :))
 

DeletedUser16614

Ucigasule ,ce ucigas ma,tu si ucigasul !!!...intr-o luna o sa mergi dupa Jack si bebelinio,mai avem bilete catre margine.. asa ca iti tin loc la Clasa 1.
De amintirile tale nu stiu nimic, nu tin minte ce am facut acum 1 an,eu privesc in viitor, unde te vad pe tine si incordatii tai cum " cica" nu mai au timp de joc. :))))
 

DeletedUser29094

' TSL, sate, bla bla, open mind, zeii, ii terminam, facem, dregem, rupeeem, sa vezii, rad de voi, statistica, smecher '
Vor zice adminii ca ti-am copiat post-ul.
Crina, Strainu' e taticu' tau? Ca vad ca te-a invatat tehnica lui
 

DeletedUser14288

Ucigasule ,ce ucigas ma,tu si ucigasul !!!...intr-o luna o sa mergi dupa Jack si bebelinio,mai avem bilete catre margine.. asa ca iti tin loc la Clasa 1.
De amintirile tale nu stiu nimic, nu tin minte ce am facut acum 1 an,eu privesc in viitor, unde te vad pe tine si incordatii tai cum " cica" nu mai au timp de joc. :))))

alte preziceri :D woaw! Eu stiu de amintirile mele, dupa stranger e cel mai penibil lucru ce l.am vazut pe triburi de aia tin minte :D

pai adu-ti aminte cand te-ai trezit la iarba verde prima oara si a doua ar fi din tribul vostru faimos seven unde erai mascota

pacat ca nu eram eu pe cont atunci ;) si mascota? mda ca thestranger idol, mascota... schimbati ... plictisiti :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Baieti , nu are rost ;) .... aceeasi placa mereu :)..
Ma intreb mie ce termen imi mai dau, ca primu a fost expirat de mult :(
Sa mai innobilez draq intern ca raman fara sate :).
Din cauza asta ai tu asa mult timp liber ? :))
SIncer nu prea am , datorita voua ...Ce ziceti facem un pna toata luna decembrie ? :)
Mda, nu vreti, am fi auzit vreo 5 cazuri de sinucideri, toti membrii HK :)
 

DeletedUser29094

Opteroane, cred ca in Decembrie vor lua mai multe sate cei din H.K.
Nu de alta, da' noi cum avem familii si asa mai departe.. mai greu.
 

DeletedUser16614

KiyoshiA te doare rau ? te cred ;)

Saracii ,ce plang astia din GVL pe umarul fratilor mai mari din TeSLa..care i-a lasat cu fundul gol in fata **** HK-ului,au crezut ca rezolva ceva cu asta...au cam rezolvat,acum avem mai multa defensiva pt granita cu TeSLa :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29094

Mai, adevaru' e ca ma doare.. tusesc rau, ma cam doare in gat.
De plans nu plang, de ce-as plange? Am stabilit chiar un record, acum. Si nu plang pe umarul nimanui.. ba va facem din vorbe, chiar. TSL-ul si pe triburi, dar acolo-i alta poveste :p
 

DeletedUser17395

Opteroane, cred ca in Decembrie vor lua mai multe sate cei din H.K.
Nu de alta, da' noi cum avem familii si asa mai departe.. mai greu.

:)) . Sunt sigur ca si ei au , cel putin majoritatea..Nu prea ma intereseaza vietile lor personale, doar actiunile lor...
Ma deranjeaza ca zic de mine ca stau prea mult pe joc.. Si eu ma oftic ca stau prea mult, ca as face altceva in timpul asta , dar ce vina am eu ca exista lilieci de noapte care ar face orice manarie numai sa ii ia sate lui opteron :)..
Ma rog, e bine ca sunt bagat in seama, mai trist e cazurile fratilor petreusi, pe care ii baga lumea in seama numai ca amuzament :)
 

DeletedUser14000

Va reamintesc regulamentul, in cazul in care l-ati uitat!



Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

Mai, adevaru' e ca ma doare.. tusesc rau, ma cam doare in gat.
De plans nu plang, de ce-as plange? Am stabilit chiar un record, acum. Si nu plang pe umarul nimanui.. ba va facem din vorbe, chiar. TSL-ul si pe triburi, dar acolo-i alta poveste :p

@kyo cred ca de la tine am luat si eu...pfff daca nu mi-ati luat satele ce v-ati gandit sa-mi trimiteti niste virusi sa ma imbolnaviti ... railor :D

@ovi - tesla e prea frumos pentru ei :D

@alizeea pe astia nu-i impaci cu recitirea Regulamentului...imparte ban-uri in ambele tabere ca astia au nevoie la o anumita perioada de un dus rece ca sa nu uite ca "triburile" e doar un joc ;)

on topic
Hai H.K./H.K.A.! :)
huooooo tesla ! :p
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Poate cheles nu a stiut sa isi aranjeze contul ...faptul ca nu ai pierdut sate pana acum este din cauza ca zona nu este pregatita in totalitate ...dar rabdare si o sa te aud peste putin timp cum dai din colt in colt. tu pentru mine nu reprezinti nimic ...lauda`te cand iei sate de la jucatori buni ...nu la de inactivi.


cretzule,no coment
acum 2-3 saptamani iti umflai muschii pe aici ca tu nu ai recrutat TNT pana nu ai reusit sa asiguri granita:confused:.de cand ai asigurat-o personal v-am lasat fara vreo 30 de sate fara sa pierd niciunul practic.ar fi vreo 5,dar au fost recuperari si acum apartin tsl-ului.:D

pana la urma,ai aranjat granita de sud,sau ai dezinformat iar poporul,ca sa nu spun altfel ca am un avertisment deja pe aici?:confused:
 

DeletedUser17395

A aranjat-o ma, i-a pus funditza rosie.. Seba, ma ataca cheles :(, cred ca ii e frica sa atace la el la granita, te rog frumos ii mai iesi 3 sate ?
 

DeletedUser22922

A aranjat-o ma, i-a pus funditza rosie.. Seba, ma ataca cheles :(, cred ca ii e frica sa atace la el la granita, te rog frumos ii mai iesi 3 sate ?

.....opty...vreau doar sa scap de trupele alea si nu am gasit un cobai mai bun...hai ca nu o sa iti produc pagube mari ca atacurile alea stancneaza pe k 85 de 4 luni deci nu iti face probleme...
 

DeletedUser22922

cretzule,no coment
acum 2-3 saptamani iti umflai muschii pe aici ca tu nu ai recrutat TNT pana nu ai reusit sa asiguri granita:confused:.de cand ai asigurat-o personal v-am lasat fara vreo 30 de sate fara sa pierd niciunul practic.ar fi vreo 5,dar au fost recuperari si acum apartin tsl-ului.:D

pana la urma,ai aranjat granita de sud,sau ai dezinformat iar poporul,ca sa nu spun altfel ca am un avertisment deja pe aici?:confused:

Bravo sebastos m-ai facut....recunosc nu am dat importanta granitei...contul meu nu era aranjat si nici organizat pt ca nu am avut destul timp inaintecu studiile :D...dar de acuma multumita lu cretzu totul va fi k....

Ati castigat o lupta dar nu tot razboiul


Foloseste optiunea "Editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Mna,scuze ca ma bag si eu in seama dar ma roade plictiseala si vreau sa ma bag si eu aici in seama.


Nu tin nici cu bunica,nici cu mamaia deci sunt neutru,insa sincer nici mie nu imi plac scuzele de genul,nu am avut contul aranjat,poi razbelul e de mai mult de jumatate de an,sau pe tine te apuca o noua era glaciara pana il ai aranjat?


Bine ar fi sa nu mai existe scuze dinastea penibile,statisticile sa vorbeasca si ceea ce se intampla in teren,nu sa zicem ca nu am avut contul aranjat si sa il chemam pe X-zibit si sa facem si noi o emisiune pe nume Pimp my TW account.:D


Daca gresesc cu ceva mai sus cer scuze si jur pe rosu ca nu favorizez pe nimeni :D

Va doresc sa va pierdeti timpul in continuare fara folos pe aici.

Have fun :D
 

DeletedUser

nea' portita
macar specifica clar cine e bunica si cine e mamaia...ca iar incepe circu'...sa vezi certuri de acum inainte :D

de fapt stim...bunica H.K. si mamaia tesla...nu? ;)
 

DeletedUser17395

.....opty...vreau doar sa scap de trupele alea si nu am gasit un cobai mai bun...hai ca nu o sa iti produc pagube mari ca atacurile alea stancneaza pe k 85 de 4 luni deci nu iti face probleme...

Facusi dublu post, te prinde Alizeea :)... Noh vezi ca ai dat multe pe bonus , fi si tu mai atent.
Dl Poarta, nu il baga pe Sigman in seama ca nu mai scapi de el, e ca raia :)..
Cred ca duce lipsa de prieteni :)
 

DeletedUser20252

nea' portita
macar specifica clar cine e bunica si cine e mamaia...ca iar incepe circu'...sa vezi certuri de acum inainte :D

de fapt stim...bunica H.K. si mamaia tesla...nu? ;)



chiar nu conteaza,ambele sunt in aceeasi oala...si =D-B= e tataia sau bunica...mna alegeti voi :D
 

DeletedUser22922

Facusi dublu post, te prinde Alizeea :)... Noh vezi ca ai dat multe pe bonus , fi si tu mai atent.
Dl Poarta, nu il baga pe Sigman in seama ca nu mai scapi de el, e ca raia :)..
Cred ca duce lipsa de prieteni :)

Pai le-am dat cum am apucat ca vreau sa scap de trupele de atac sa fac altceva acolo sa le fac intr-o forma mai buna
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus