TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14288

Side 1:
Tribes:
Players: Vndhl

Side 2:
Tribes:
Players: getjar

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 927
Tabăra 2: 1,083
Diferență: 156

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 1
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,261,676
Tabăra 2: 11,129,430
Diferență: 1,867,754

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30,016
Tabăra 2: 10,471
Diferență: 19,545

image.php


ce.mi place! voi dar niste vorbe amarate dati din voi ...
 

DeletedUser

ucigasule ...inainte sa faci pe aici pe desteptu mai bine il intrebi personal si o sa te lamuresti si de raspunsul primit ...nu incerca sa faci valuri pe aici ...ca te minti pe tine singur ...daca te ducea putin capu te uitai la actele jucatorului ...nu la statistici ...
 

DeletedUser14288

Mai mult ca tine nu MINT, si nu voi minti toata viata cat ai mintit tu pana acum pe extern ;)
 

DeletedUser

vndhl bv tie mi-ai luat sat :D

getjar & cezar20 & iooly & fteam vs vndhl = 2- 0

getjar vs gabella , buffy2008, vndhl , opteron180 , nemonis, 35 dasi, ursu111,singsing ,blatman, otyh,cris tin = 0-1


asa ca ciocu mic si joc de gleze la cine nu cunoaste ce a fost ;)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
vndhl bv tie mi-ai luat sat :D

getjar & cezar20 & iooly & fteam vs vndhl = 2- 0

getjar vs gabella , buffy2008, vndhl , opteron180 , nemonis, 35 dasi, ursu111,singsing ,blatman, otyh,cris tin = 0-1


asa ca ciocu mic si joc de gleze la cine nu cunoaste ce a fost ;)

k sa iti raspund si tie si strainului,mai am vreo 10 sate acolo,va invit sa le luati si pe alea

si totusi :
getjar vs gabella , buffy2008, vndhl , opteron180 , nemonis, 35 dasi, ursu111,singsing ,blatman, otyh,cris tin = 0-1

capric0rn vs vndhl,open mind,nemonis,otyh,cris tin,buffy20008,gabella =0-20 ;)



a da,am uitat,nu mai e la voi in trib,cum zicea :
mai...de cate ori sa va explic faptul ca o data pe luna caprita are nevoie de relaxare. si iese singura, de capul ei, la pascut. apoi revine acasa.

getjare,sa mai ceri sprijin k ai cam ramas cu satele goale ;)
 

DeletedUser

faptul ca a`ti luat sate doar cand a fost blocat pe atacabil si in rest a`ti reusit sa ii luati doar 2 sate dupa o groaza de atacuri ma faceti sa cred ca sunteti mari jucatori....asa ca aia cu 20-0 spunei lu` open despre ea nu mie ...si despre satele alea 10 stai linistit le luam si pe alea care le ai acolo nu tre sa ne atentionezi tu :)
 

DeletedUser17395

faptul ca a`ti luat sate doar cand a fost blocat pe atacabil si in rest a`ti reusit sa ii luati doar 2 sate dupa o groaza de atacuri ma faceti sa cred ca sunteti mari jucatori....asa ca aia cu 20-0 spunei lu` open despre ea nu mie ...si despre satele alea 10 stai linistit le luam si pe alea care le ai acolo nu tre sa ne atentionezi tu :)

Ii luasera 5 sate, tu mereu mananci rahat (prod alimentar) ????? Esti incredibil.... Macar iti stii numele real ? Sau si la ala te minti ca esti James Bond ?
 

DeletedUser14288

faptul ca a`ti luat sate doar cand a fost blocat pe atacabil si in rest a`ti reusit sa ii luati doar 2 sate dupa o groaza de atacuri ma faceti sa cred ca sunteti mari jucatori....asa ca aia cu 20-0 spunei lu` open despre ea nu mie ...si despre satele alea 10 stai linistit le luam si pe alea care le ai acolo nu tre sa ne atentionezi tu :)

> cand au fost si baietii din TSL blocati si i.ati atacat voi erati mari jucatori aa? Ma du.te si povesteste scufita rosie la colegii tai de gradinita ca nu nu te mai crede nimeni! Il pune cineva sa injure sa ameninte? Dar tipic h.k.k.tilor!

Side 1:
Tribes:
Players: Ucigasu23

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 681
Tabăra 2: 68,044
Diferență: 67,363

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 1
Diferență: 40

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,507,893
Tabăra 2: 513,467,973
Diferență: 506,960,080

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 409,363
Tabăra 2: 11,041
Diferență: 398,322

image.php


asta asa ca sa nu.mi spui ca rupe h.k. tsl-ul!

Si mai e ceva! Tu te lauzi cu sate luate noaptea copile ;) cand unii membrii au parasit tribul si au atacat ;) ai draq TSL.istii astia tot ei le fac!
 

DeletedUser

ucigasule tu reprezinti tsl si nu stiu eu ? :))

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 68,044
Tabăra 2: 28,208
Diferență: 39,836

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,173
Tabăra 2: 1,817
Diferență: 356

Cand o sa va vad aici pe plus atunci sa comentezi ...pana atunci nu ma intereseaza ca tu ai luat 40-100-1000 de sate diferenta este de 356 pentru noi :))

Ce dreacu te lauzi pe aici ucigasule ...eu vreau fapte nu vorbe ...eu iti arat ceva concret ...o statistica trib vs trib si asta spune totul.
 

DeletedUser

bine ca nu sunt ca open ...100000000000 de sate - 944933453 -> de aici rezulta ca x > y deci x castiga ...pai daca deja stiti cine castiga la ce mai jucati ? =)) eu nu fac teorie cu voi ...eu va spun verde in fata si va arat ceva concret ...
 

DeletedUser

statistici iti arat ...lucru dereros pentru voi ...momentan nu ma intereseaza altceva ...cand ma trezesc nu il intreb pe open: sefu radical din hk la puterea 2 cat face :)) ...eu ma uit pe statistici si rad de voi :))
 

DeletedUser14288

Nu are rost sa cobor la nivelul tau, ma intrebam de la cine stie cheles atatea ... sincer nu are rost! eu ti.am pus statistica si ti.am aratat ca rad eu de maretul h.k.k.t.
ai spus ca nu luam sate de la jucatori activi! ti.am aratat un exemplu de jucator , care are 20 sate in granita si a in dezavantaj, are 5mil puncte 400 sate la adapost si pierde sate! Se pare ca razi de tine!
Te luazi cu sate ? Alea luate in noaptea aia cand au parasit aia tribul? Te lauzi cu statistici si dai jucatori afara sa nu ti.o strice? Esti praf, desi daca ma gandesc mai bine, jignesc praful! Hai acum baga mare :
Eu nu-nteleg de ce va bateti capu' cu Strainu'
Oricum nu-i in stare sa dea o replica calumea la vreun post. De fiecare data cand posteaza cineva ceva inteligent, o sa-l auziti cu chestiile gen ' noobule ca tsl a facut si a dres si tsl nenorociti, zeii ce va credeti, sate ' si pe dos.
Mai bine dam copy la un post d-asta si ne dam singuri raspunsurile.. ii mai oferim ceva timp omului xD
cata dreptate...
 

DeletedUser

Poate cheles nu a stiut sa isi aranjeze contul ...faptul ca nu ai pierdut sate pana acum este din cauza ca zona nu este pregatita in totalitate ...dar rabdare si o sa te aud peste putin timp cum dai din colt in colt. tu pentru mine nu reprezinti nimic ...lauda`te cand iei sate de la jucatori buni ...nu la de inactivi.
 

DeletedUser

nu tata nu iti arat statistici la nivel de jucator ca nu ma intereseaza ...crezi ca ma intereseaza ca tu esti mai bun ca cheles ? pe mine ma intereseaza ca h.k. va da peste nas ...si drept urmare avem 350 de sate avans ...
 

DeletedUser16614

Intr-o luna o sa-l aud ca nu mai are timp de joc,e ocupat cu jobul,etc :))))...el si toti incordatii de pe granita aceea.Parca ii aud ca o dau cu vorba "Rgelui Open" "a fost pros pozitionat satul" :))))))))))))).
 

DeletedUser29094

statistici iti arat ...lucru dereros pentru voi ...momentan nu ma intereseaza altceva ...cand ma trezesc nu il intreb pe open: sefu radical din hk la puterea 2 cat face :)) ...eu ma uit pe statistici si rad de voi :))

Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 271
Tabăra 2: 374
Diferență: 103

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 14
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,516,309
Tabăra 2: 3,369,573
Diferență: 853,264

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162,044
Tabăra 2: 130,325
Diferență: 31,719

image.php




Uite-ti ma statistica aici xD.
Nu cred ca TSL e 'indererat' de asta. Si mai uite-te la post-urile colegilor Sigmann si Neddhu, ca sa vezi cum se raspunde la orice chestie. Ti-am zis, imi dau copy si paste si-mi raspund singur, ca aceleasi raspunsuri le dai la orice s-ar zice. Parca vad o faza gen


X: ' TheStranger, TSL a zis nu stiu ce '
TS ( TheStranger ): ' TSL, sate, bla bla, open mind, zeii, ii terminam, facem, dregem, rupeeem, sa vezii, rad de voi, statistica, smecher '

X: ' TheStranger, TSL e inca pe harta '
TS: ' TSL, sate, bla bla, open mind, zeii, ii terminam, facem, dregem, rupeeem, sa vezii, rad de voi, statistica, smecher '

X: ' TheStranger, pe ce lumi mai joci? '
TS: ' TSL, sate, bla bla, open mind, zeii, ii terminam, facem, dregem, rupeeem, sa vezii, rad de voi, statistica, smecher '

X: ' TheStranger, unde lucrezi? '
TS: ' TSL, sate, bla bla, open mind, zeii, ii terminam, facem, dregem, rupeeem, sa vezii, rad de voi, statistica, smecher '

X: ' TheStranger, ce faci in timpu' liber? '
TS: ' TSL, sate, bla bla, open mind, zeii, ii terminam, facem, dregem, rupeeem, sa vezii, rad de voi, statistica, smecher '

X: 'TheStranger, iesim la o bere? '
TS: ' TSL, sate, bla bla, open mind, zeii, ii terminam, facem, dregem, rupeeem, sa vezii, rad de voi, statistica, smecher '

Cam asa e, nu?
 

DeletedUser

au avut atac organizat pe toate granitele ...si au cu 2 sate in plus ...bravo lor :)) cand o sa vina randul nostru diferenta o sa fie dureroasa :) si cred ca am demonstrat de n ori ...
 

DeletedUser16614

Norocul lor cu Capricorn :))) ca luau ca de la mocu :)))..........batman stie !!! Ta na na !!
 

DeletedUser29094

Sa-mi zica si mie cineva care e aici de mai mult timp ca mine.. de cand le vine randul?
Ah, stai, cred ca stiu cum faceti, Straine.. ziceti ca va vine randu', cand e sa va vina, luati randu', il bagati la pusculita, ziceti c-ati avut probleme.. si uite asa strangeti randuri, nu? Si cand o fi sa spargeti pusculita.. sa vedeti atunci ce randuri ies de-acolo.. aha, aha =D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus