TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sebastos1

member
Scor reacție
0
straine,tu ce visezi noaptea,ne spui ziua.din ce stiu eu h.k. a atacat organizat ieri,peste 500 de atacuri pe aleena si au dus un zid la 16.sambata noaptea dati si la mine,daca nu gasesc sitter poti fi sigur ca nu stau pe joc sa apar niste pixeli de toti neadaptatii social care nu au altceva de facut cu viata lor.
o fi atacat si tsl-ul dar noua astora din esalonul 2,3,x,,y,z nu ne-a spus nimeni nimic:(
 
Ultima editare:

DeletedUser22959

viseaza seba...nu s-a dat nici un atac organizat .. o sa stie cand se da :))) ca de obicei o sa taca o saptamana :)) de rusine
 

DeletedUser

da ma ce e 50 de sate la voi ...k75 v ati dus de acolo ....k76 sunteti pe duca mai aveti 1000 de sate din 2500 ...k65 din 2000 a`ti ajuns la 800 ...dar ce e pentru voi asta nu e nimic :))

Lasati`ma sa visez in continuare =)) ....eu visez ca va innobilam mai repede pe zi ce trece ...voi visati ca va merge bine ....mie 1 imi convine :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

tu viseaza cu voce inceata sau chiar in gand.
Hai ca ** mai rar poate chiar deloc :)))
Tu nu vezi ca minti de ninge afara , te incurci in cifre inseamna ca ati luat 2700 de sate si voi saracii de cand sunteti pe harta nu ati luat atatea sate de la tsl ....asa ca viseaza ma ... ca visezi frumos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da jabba ai dreptate ....de fapt tsl ne conduce cu un scor de 2000 - 0 ..dar nu vedem noi ...ca de doar visam =))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
gaby gaby.. mi-e mila de tine... o sa vina timpu tau ca aluia din tnt ...nu i-am retinut numele ,
prea neinteresant... si nu o sa ai loc decat la margine...continua sa jignesti pe toti ca sigur o sa te faci de o dragoste cu nabadai.

ai ghicit treaba asta in carti sau cafea? stai linistit ca nu apuci tu vremea sa ma vezi pe mine la margine :)
 

DeletedUser22959

o veni 2012 ? :)) crezi in maiasi ?...de fapt tu esti deja la margine... deci nu te-ar da prea departe:))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu astept sa ma dea mayasii astia din tsl la margine ..dar nici prin 2012 nu cred ca or sa reuseasca :))
 

DeletedUser22959

ce ma l-ati concediat pe om ...sa nu dea rau la statistici ...maretul hkk de astea face ? ...jucator care tine o granita asa ii multumiti , pt timpul pierdut si problemele care si le-a facut...urat, urat... rusiiiineeeeeeeee
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce ma l-ati concediat pe om ...sa nu dea rau la statistici ...maretul hkk de astea face ? ...jucator care tine o granita asa ii multumiti , pt timpul pierdut si problemele care si le-a facut...urat, urat... rusiiiineeeeeeeee

ei...caprita cand se supara se supara pe toata lumea, si pe colegi si pe adversari. nu l-a concediat nimeni. este iesirea lui lunara din trib :)
 

DeletedUser22959

hai ma jabi sa fim seriosi eu stiu ca tu esti vulpoi batran si iei aprarea strainului da eu stiu de ce a iesit omu ... adik unii stau cu 100 de k pe sate...si el saracu sta sa retraga la nobili sa dea renobilari... trebuia sa il ajutati si pe el ..chiar daca , credeti ca nu e de calibru strainului .. sau a altora...
 

DeletedUser17395

ei...caprita cand se supara se supara pe toata lumea, si pe colegi si pe adversari. nu l-a concediat nimeni. este iesirea lui lunara din trib :)

Adevaru ca ...ca de obicei....e grupul vesel getjar, stranger, dani, crina, cca , adica blindatii, iar ceilalti.....Dzeu cu mila :)...
App , unde sta getjar siter, se si blindeaza contul :).
 

DeletedUser

hai ma jabi sa fim seriosi eu stiu ca tu esti vulpoi batran si iei aprarea strainului da eu stiu de ce a iesit omu ... adik unii stau cu 100 de k pe sate...si el saracu sta sa retraga la nobili sa dea renobilari... trebuia sa il ajutati si pe el ..chiar daca , credeti ca nu e de calibru strainului .. sau a altora...

in ciuda aparentelor capri este un jucator foarte bun si un bun camarad. insa in relatia cu adversarii capri nu uita nici daca un caine advers a ridicat cracul pe langa un zid al lui, daramite sa fie atacat de cineva.
problema lui este la partea de comunicare atat cu colegii cat si cu adversarii.
romanul are o vorba: "copilul care nu plange nu-i da ma-sa tzatza"
 

DeletedUser20252

Nu inteleg un lucru:confused:,si anume,daca esti suparat pe TSL,de ce pleci din H.K.? :D


Sunt si eu curios.
 

DeletedUser

ce ma nu prea puteti sa luati sate pe nicaieri ca sunt blindate si sunteti nervosi ? :)) luati si voi 2-3 sate ...cu portia ca mai mult nu se poate :))
 

DeletedUser27891

Side 1:
Tribes:
Players: Capric0rn

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 726
Tabăra 2: 28,120
Diferență: 27,394


sigur asta o fi motivul????

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 82
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,052,201
Tabăra 2: 265,516,587
Diferență: 258,464,386

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,327,733
Tabăra 2: 830,198
Diferență: 497,535

image.php
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
ce ma nu prea puteti sa luati sate pe nicaieri ca sunt blindate si sunteti nervosi ? :)) luati si voi 2-3 sate ...cu portia ca mai mult nu se poate :))

sa mor eu de am vazut blindaje la capricorn cum vad la getjar,si culmea tot am luat sate de la amandoi,sa nu se supere niciunu :) ;)


sau nah,s-au suparat amandoi :rolleyes:
 
Ultima editare:

DeletedUser

cu 1 sat te lauzi jucator de talie ta? =)) bravo ...dar vezi ca getjar ala de la care i ai luat 1 sat ...ti am luat 2 ieri cu 100 k pe ele ....asa ca ...lasa laudele ca asta poti sa ii zici la cine nu va cunoaste :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus