Discutii concurs - Poze cu caricaturi

  • Autor subiect DeletedUser28514
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da ai dreptate, ungure, uite o sa dau si acum refresh din secunda in secunda. chiar daca bestialu se baga la somn. poate va pune caricaturi din somn.

iar eu ii raspund din somn :D


bestialu pune si tu poze dupa ce ma trezesc eu :D ca sa mai raspund si eu ca nu mai apuc nimic.





da ai 0 puncte dar daca raspunzi alta data corect, iti scade din puctele obtinute atunci ex : daca acum ai minus 60 puncte si raspunzi la o caricatura, tu vei avea dupa 0 puncte dupa aceia, pt ca iti scade acele - 60 de puncte atunci cand le vei avea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai ma,era o glumita nevinovata...nu trebuia sa te superi din atat :p
 

DeletedUser

hai ma,era o glumita nevinovata...nu trebuia sa te superi din atat :p

crede-ma ca stiu ce e aia o gluma(sau de gluma), ala e un luat peste picior pe fata, crede-ma si dupa cum vezi nu sunt singurul care a considerat comentariul tau drept (luat peste picior)
 

DeletedUser

dumnezeule...te-am luat peste picior pe fata?:eek: ...zii merci ca nu te-am luat pe spate :eek:
 

DeletedUser

ori cum nu aveti nici o sansa, chiar si fara alea -20 puncte ;). nu prea am concurenta la acest joc :rolleyes::cool:;):D
 

DeletedUser

ori cum nu aveti nici o sansa, chiar si fara alea -20 puncte ;). nu prea am concurenta la acest joc :rolleyes::cool:;):D

pai da...pentru ca esti un obsedat si numai pe topicul asta stai :)

aici nu am facut dublu post,a fost mesaju lui shinobi din citat,pe care l-a sters ulterior :) ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adanca asta...ai stat mult sa o gandesti :)

ok...am inteles, gusturile tale nu trebuie sa ne dai detalii, da ma berbeream si dupa vazui postul tau... gred ca de la flacara violet am avut premonitie cu ce vei zice tu, si am gandito in avans.

iar acum in drum spre magazin, in timp ce mergeam am mai avut o premonitie si cu ce ai zis mai sus si de data asta am gandit replica in avans.;):rolleyes::cool:

LE: roaga-te si tu de admini sa o deblocheze pe megara, ca sa faci si tu fata, ca singurel asa nu prea poti
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

desi as putea sa fac misto de greselile din postul de mai sus,prefer sa ma abtin :)

si avand in vedere ca nu ma simt prea bine,te las pe tine sa fii castigatorul acestei confruntari...felicitari :)

LE:Last edited by Shinobi666; Astăzi at 15:49:43.
da chiar nu era necesar sa il editezi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

desi as putea sa fac misto de greselile din postul de mai sus,prefer sa ma abtin :)

si avand in vedere ca nu ma simt prea bine,te las pe tine sa fii castigatorul acestei confruntari...felicitari :)

chiar nu am ce castiga, greseli... da vei gasi, pt ca ma dezgusta sa dau replici la astfel de post-uri. incerc sa termin cat mai repede ce am de spus si se mai strecoara mici greseli(plus ca mai am si altele de chesti de facut pe la calc., spre uimirea ta). probabil ca daca ai incerca sa nu imi mai vorbesti asa de "sus" si sa o lasi mai usor cu misto-urile alea "acide". mai mult ca sigur ca am ajunge sa ne intelegem si chiar sa facem glume "digerabile" si de bun gust. parerea mea.

LE: am modificat ca sa intelegi mai bine, nu ca imi este rusine cu greselile mele. mi-ar fi mult mai rusine sa fac alte chestii pe forum, sa ma iau aiurea de oameni, atunci cand gasesc ceva pe acest forum care le faca placere sa posteze sau sa il viziteze.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da nu te tratez deloc de "sus" :) ...ti se pare tie ,sincer :),problema e alta,nu vorbesc eu de "sus",esti tu prea " jos " :D

si la gluma cu refresh,chiar ai inteles gresit,era o simpla gluma nevinovata...nu trebuia sa te "ataci" in halul ala :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta e... si eu mi-am dorit sa fiu mai mare ca sa privesc de "sus", dar sunt si avantaje ca privesc de "jos" in sus, mai ales la fete vara. ce a fost ce nu a fost cu "refresh-ul" parerea mea e ca nu se merita, mai ales cand au aparut atatia pe acest forum si au "criticat" absolut totul, ca jucam pt puncte, ca sa puna mana de la mana sa ne dea si noua premium(in special mie) etc etc.
 

DeletedUser

asta e... si eu mi-am dorit sa fiu mai mare ca sa privesc de "sus", dar sunt si avantaje ca privesc de "jos" in sus, mai ales la fete vara. ce a fost ce nu a fost cu "refresh-ul" parerea mea e ca nu se merita, mai ales cand au aparut atatia pe acest forum si au "criticat" absolut totul, ca jucam pt puncte, ca sa puna mana de la mana sa ne dea si noua premium(in special mie) etc etc.

aia cu privitu de jos in sus,vara,pe sub fustele fetelor mi-a placut,sincer :)
insa,daca tu zici ca nu stai numai pe topicul ala,cu mouse-ul pe refresh,inseamna ca e altceva,mai grav...oare sa iti spuna bestialul cand pune caricaturile,sa fii pe faza,mereu primu,doar sunteti amandoi olteni din craiova? :) ...ca e suspect faptul ca mereu esti primu la ast
 

DeletedUser28514

@unguru89 deja aduci acuzatii grave pe care nu le poti dovedi in niciun fel. In primul rand am aflat ieri ca suntem olteni amandoi atentie olteni nu din Craiova amandoi. Si inainte de a afla asta tot el era primu. Si in al doilea rand nu este nimic suspect daca omul "le are" bravo lui. Va rog sa incercati amandoi sa incheiati aceasta disctuie in primul rand ca este deranjanta si in al doilea rand ca incalcati regulile forumului.

Bafta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus