Noa Pitzi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

domnilor observ ca evitati sa intelegeti de vorba buna. pana acum am vazut 2 avertismente din partea altor moderatori...orice mesaj ce incalca regulamentul forumului va duce direct la ban 2 saptamani.incercati sa pastrati limita decentei in limbaj si tratati-i pe toti ceilalti cu respect

Sefu... sefu... nu ca as comenta ce zici tu sau alti moderatori, dar poti sa scrii nitel mai mic, si nu asa de rosu ca orbesc citind! :)

Si ca sa fiu ONTOPIC: Pitzi e in NWO... mai are 11 sate... sau asa ceva :D

PS: Cat despre banuri si avertismente... bagati... ca poate asa o sa avem si noi un forum mai curat... parerea mea!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Are 8 sate acuma si un text personal unic:

Jigodiile lumii 3 au fost declarate
andurill si talibanul

nu merita bbcodec :)
 

DeletedUser

dap ... nici nu ma mira ... datorita celor 2 pers a ramas doar cu atatea sate ... nu ca mi-ar parea rau :rolleyes::p
 

DeletedUser

Un alt maret jucator :rolleyes: m-a facut candva demult, indirect, javra. Nici nu stie, eram pe alt server, cu un alt nick. Venind de unde venea, am luat-o drept un compliment. Mi-am schimbat avatarul in consecinta:

snarl1az1.jpg


si mi-am trecut in profilul personal "Da, sunt o javra. And proud of it!".

Iar acuma ma inhaitez cu jigodii.
8.gif
. Eh, asta e. Pack attacks rule, haitele prevail. It's a dog's world acolo, pe L3 :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Deci nu l-ati lasat in pace dupa prima serie de vizite:confused:Vreti sa-l trimiteti la marginea lumii:confused:app. cate sate avea cand ati inceput sa-l vizitati si pe ce loc era in clasament:confused:
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (3 members and 0 guests)
Orinoco flow, Himmler, Ivan Turbinca

facem un trio, pana la urma :p
 

DeletedUser

Clarice ... fal fal fal fal fal fal fal :)

Mai eu as face un trio la luat sate de la Pitzi... dar nu mai am cu ce, ca am fost deposedat de ele, de un Scit nasol... unu Mortyy... las ca il prind eu in viata reala sa vezi ce ii fac! ;)

PS: Hai ca suntem 4... e si Nienna... deci 2 la 2 :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (3 members and 0 guests)
Orinoco flow, Himmler, Ivan Turbinca

facem un trio, pana la urma :p

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (4 members and 0 guests)
Nienna, Himmler, Ivan Turbinca, Orinoco flow

Oups...nu ma bagam daca stiam...Sowy!:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Hai si tu, Nienna, te luam:D....macar satele tale, ca vaz ca-s multe :eek:

Multe, multe si frumoase...doar ca tre' sa stai la coada...tot LR-ul mi le admira de ceva vreme :eek:
Uite, urmatorul ti-l dedic. Nimeni nu va indrazni sa se atinga de el cat timp unul dintre barbarii sciti e patronul sau spiritual. :D

Damn, trebuia sa ma gandesc la asta mai devreme:rolleyes:...sa vedem, cate sate avem, cati sciti sunt...:D
 

DeletedUser523

Hm, 126 de sate deci.Eu ma mir k nu la ajutat chiar nimeni de a pierdut asa de multe si ma intreb cum de macar cele de aparare nu si le-a salvat:confused:oare numai sate de atac avea:rolleyes:oare alti jucatori cu multe sate stau la fel de prost cu apararea ca in acest caz:confused:
 

DeletedUser

cand esti atacat de doua triburi precum scitii si tlb poti sa ai 100 de sate de defence ca tot degeaba
 

DeletedUser523

sa zicem ca tu aveai 100 sate de defence ...cum le aparai cand vedeai sute de atacuri asupra ta...si atacuri coordonate ...ca daca erau la nimereala era altceva..;)

cred ca 50 tot le salvam! iar 25 fac pariu pe orice cu oricine si oricand, ca nu le pierdeam!

de aceea tind sa cred ca pitzi avea f f multe sate de atac de a mai ramas doar cu 7 mai ales ca am inteles ca a si primit ceva sprijin !Dar poate cei ce l-au atacat ne vor spune in mare daca am dreptate sau nu...
 

DeletedUser4195

Hm, 126 de sate deci.Eu ma mir k nu la ajutat chiar nimeni de a pierdut asa de multe si ma intreb cum de macar cele de aparare nu si le-a salvat:confused:oare numai sate de atac avea:rolleyes:oare alti jucatori cu multe sate stau la fel de prost cu apararea ca in acest caz:confused:

daca ai numai 2 atacuri ful pe fiecare sat fara sprijin din afara si tot pierzi vreo 80 linistit:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus