Noa Pitzi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de ce nu ma mira ....


auzi hai sa ne oprim aici ca o sa incepem sa ne vb urat si sa uitam ca e decat un joc.. stai linistit in banca ta si daca vrei scrie sau citeste ce e aici dar hai sa nu ne aruncam in discutii aiurea . la fel iti zic si tie un calduros "hai pa"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

auzi hai sa ne oprim aici ca o sa incepem sa ne vb urat si sa uitam ca e decat un joc.. stai linistit in banca ta si daca vrei scrie sau citeste ce e aici dar hai sa nu ne aruncam in discutii aiurea . la fel iti zic si tie un calduros "hai pa"

Pai pleaca odata...ne tot amagesti cu "hai pa"-uri, dar tot pe-aici stai, plictisindu-ne cu parerile tale neavizate.:rolleyes:
 

DeletedUser816

Mda..cand vad numele asta imi aduc aminte de aceke vremuri frumoase in care estia un trib HAR distrus in totalitate de prietenul pitzi..Si cum s-au trezit intr o dimineata cateva zeci de jucatori fara trib,fara sa stie nimic fara sa i pese cuiva..
Sincer ..shut the fuck up
 

DeletedUser

Scuzati-mi interventia...eu sunt mai tare de cap si uit mai greu....mai la inceputurile L3, pitzi a fugit din NOA cand si-a dat seama ca era urmatoarea tinta si i-a lasat pe cei de acolo cu curu-n balta...si a tot sarit din trib in trib. Ce o fi asa de mirare ca unii nu uita comportamentul lui ????
Gide..am auzit lucruri bune pe L2 despre tine, asa ca te rog nu-mi strica parerea.
 

DeletedUser

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.4. Va rugam sa evitati reproºurile cu privire la greºelile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

La urmatoarele postari ce incalca regulamentul, cei in cauza vor primi ban direct si acest topic va fi inchis.
 

DeletedUser

Oky, Master BlooM, promit ca nu mai scriu nimic despre ei, pentru ca, sunt sigura ca daca o fac voi ajunge sa incalc niscai reguli de-ale forumului si nu vreau sa ajung in vacanta.
Sunt, totusi, oameni aici, pe forum, pentru care merita sa pot intra, sa-i citesc, si eventual sa schimb cateva vorbe cu ei. Din fericire nu toti sunt pitzilici, ingerashi si alte specii rare :rolleyes:
 

DeletedUser

Pai pleaca odata...ne tot amagesti cu "hai pa"-uri, dar tot pe-aici stai, plictisindu-ne cu parerile tale neavizate.:rolleyes:


mai nienno dar crezi tu ca pe mine ma intereseaza parerea ta despre mine sau pitzi__?/ daca nu ti convine nu citi si mai ales nu raspunde la ce se scrie . e valabil pentru toti fratilor ; stati linistiti si gata care e baiu`..sau va mancat triburile .... sunteti patetici toti acestia care stati sa cititi ce a scris pitzi aici .. el a deschis acest thread si voi gramada ... va dresat frumos .....
bv fratioare . oricum de acum orice comentariu nu si mai are rostul si ar fi bine ca bloom sa inchida ca sa nu ne mai certam aiurea si sa ajungem sa ne vb urat .
 

DeletedUser

Nu va mai bateti capul. "gide" a devenit un fel de madalin. Chiar nu va dati seama.
 

DeletedUser

Lamurire :)

Salutare,

Hai sa va lamuresc cum a ajuns pitzi in Scitii... si de ce, se pare ca unii nu stiu, sau au uitat.

Cand pitzi vroia sa intre in Scitii, asta dupa ce NOA si maretul lor trib de elite dispareau incet incet, au aparut niste oamenii, sa le zicem AngelBlack care se rugau de andurill si de inca cativa sa il primim pe Pitzi la noi, ca e om de valoare, de caracter si alte asemenea... si asa am ajuns la vot, se pare ca votul a fost in favoarea lui Pitzi, asa a ajuns Pitzi in Scitii...

Cat despre Pitzi, mereu am avut ceva de impartit cu el, cand eram vecini ne chinuiam reciproc, el ma chinuia mai mult decat il chinuiam eu pe el, cu mesajele pline de cuvinte care nu apar in DEX :) si apropos de cele 80 de sate luate de el de la Sciti... pot sa zic asa, a luat vreo 15 sate de la cei din grupa mea... si ma refer aici la cei care se lasau de joc, probabil ca avea si atunci ceva spioni, deci nimic extraordinar.

si dupa ce citii 15 pagini de mesaje, am zis sa fac un rezumat si sa raspund unor neni si domnisoare :)

@Orinoco: Nu te mai enerva degeaba, nu faci decat sa iti creasca tensiunea :) lasa-i pe "adevarati" sa vorbeasca, pentru ca ei nu stiu nimic altceva decat sa arunce cu noroi si sa considere ca ei sunt vedeate ;)

@Gide: Tati, nici Pitzi, nici Angel nu au scuze pentru felul in care vorbesc, iti spun din experienta proprie, ca la inceputurile jocului, cand l-am atacat pe Pitzi, desi nu eram prieteni, desi nu erau 1000000 de atacuri... mesajul care a venit de la el... continea cuvinte interzise de conventia de la geneva, si care nu isi au locul in dictionare.

@Angel: Draga domnule, am crezut ca ai avut o scapare de moment, in topicul cu NWO... dar vad ca de fapt asta este caracterul tau... nedemn. Oricum noroc cu prietena ta fotomodel, cu firma ta... si cu postul tau de mare sef de la Omniasig... (semneaza SRI)

@The Rest: Este un joc... nu va mai place... exista optiunea stergere cont, nu trebuie sa va dati loviti si nici sa "cadeti" ca niste eroi, sa scrieti "istoria", sa iesiti din joc ca niste "martiri" :) Enjoy the game! si traiti viata reala!

LE: De adormit ce sunt am uitat sa ii felicit pe cei din TLB si pe cei din Scitii, care l-au ajutat pe Pitzi sa devina un erou pentru mine... si un martit pentru toata lumea 3 :))... Sincer felicitari pentru atacurile minunat coordonate... am fost tinuti la curent, in timp ce faceam gratare pe la munte, cum merg atacurile ;)

PS: Imi cer scuze pentru mesajul lung, si plin de greseli... dar tocmai ce m-am trezit, sunt obosit si nu am chef de nimic... :D

PS2: Pentru colegii de munca care citesc acest mesaj, azi nu vin ... de vina sunt schiurile si faptul ca nu am chef ;)

Cu stima,
Himmler
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prea tare..

Heil Himmler :))
Deci nu pot sa ma opresc din ras ,ma inecam cu sandwichul in mana, cafeau mai avea putin si cadea pe tastura ,tigarea imi ardea mouse padul ..cui sa-i pese?? ce sa mai .. o nebunie ..
Imi cer scuze daca stirbesc putin din valoarea postului prin faptul ca vine lumea curioasa sa vada ce am zis si eu .. dar totusi trebuie sa il felicit domnul himmler pentru aceasta replica umoristica cu un final ce te da pe spate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nenea Himmler stie sa desfiinteze repejor toata agitatia asta :)
Si are dreptate, wtf, let's have fun! :D
 

DeletedUser6

Gide scuze ca te intreb pitzi e cumva fratele tau in RL? Cel putin asa mi-a spus cineva imi cer scuze daca ma insel.
 

DeletedUser

Bai frate dc nu bagi capul in wc si tragi mai lung apa?
Chiar nu iti dai seama ca NU ne intereseaza parerile tale si ca esti egal cu 0 pentru noi?
Nu inteleg cum a ajuns internetul la unii ca voi :confused:


da.... limbaj adecvat unui incult. daca nu te intereseaza parerile mele stai in banca ta mai fraierica . daca nu ti convine nu te baga in seama . vb lu pitzi cred ca si tu esti un putzoi deala care nu are altceva de facut decat sa stea 20 de h in fata triburilor si 4 in baie apoi vii sati dai cu parerea si tu aici. si in legatura cu internetul frate vb aiurea ca habar nu ai cu cine vb dar spui si tu acolo doua trei cuvinte sa te aflii in treaba.. si sa vada colegii tai ca uite ma ce iam zis lu` asta pe forumul extern. asa ca mai b3stule hai sa stam linistiti si sa ne vedem de joc si gata . si e valabil pentru toti hai sa incheiem acest subiect deoarece ajungem sa vb aiurea.
 

DeletedUser

mai fratilor opritiva din certurile astea..sa mai zis aici de 100 d ori este doar un joc ..de ce va mancati nervii cu asta ??daca vrei sa demonstrezi ceva, demonstreaza in joc, nu aici!!aici poti demonstra doar ca ai o gura mare!!ca daca ar fi aproape de tine ceva jucatori mentionati bag mana in foc ca ai tacea ca porcu'n papusoi!! ma intreb ce zice un incepator cand citeste forumul...cred ca se scarbeste cand vede ce discutii filozofice aveti!!! daca lau atacat pe pitzi ala bravo lor, pana la urma ii un joc de razboi si ce vezi cu rosu ataci ...aici nu castigi nimic daca mori pt tribul tau ...aici castigi cucerind sate!! acuma ca miam spus si eu parerea, ia sariti pe mine astia cu limba romana si profesionistii jocului... ca deh ..toti sub 500k puncte suntem n00bi nu ??
 

DeletedUser

multumim pentru aprecieri Himmler. :)

personal, imi cer scuze in numele si pentru colegii mei talibani care s-au lasat purtati de val si s-au comportat si pe forum ca la... usa pesterii :eek::(

ceea ce ramane in urma comentariilor mai mult sau mai putin pertinente pe topic... inca un capitol incheiat in istoria L3.
 

DeletedUser

Sufletul e o pasare beata.

Mai sincer eu nu stiu ce aveti cu Gide.. Mie mi se pare complet amuzant in stilul lui complet madalinisitic si singular anti-beletrisctic de a fi.
Mai ales ultimul comentariu , ale carui subtiliati "euclidiene" m-au fascinat, cred ca reprezentat apogeul exprimarii ante-gidistice pe care am vazuto in cadrul acestui secol (fie el si abia inceput).
Surprinzator sau nu ,el adopta stiluri foarte familiare multora din ziua de azi , cum ar fi cel pluri-pleonastic , diminutiv fantastic ,si inovativ ulterior. Trebuie sa il recunoastem la adevarata sa valoare ca fiind un talent unicat in aptitudinile sale, majoritatea celor care adopta stilurile acestea sunt rar vazut in preajama uneltelor de mare amperaj,datorita reactiei-antinevralgice pe care o capata cand culoarea parului se schimba in mov,cunoscuta de altfel ca si culoarea iubirii interzise.
Surprinzator sau nu ,creatiile sale de factura cosmica si quantic particulara ,starnesc reactii emotionale adverse si contra-indicate majoritatii populatiei de pesti ai planetei,cauzandule moartea in excess sub forme diverse si cai diferite.
Deci nu fiti suprinsi cand copii ,copiilor, celor care i-ati avut la betie vor lua o carte gidisceana de pe raft si isi vor creaa fantenzii uimitoare din foile ei ... gen avioane .. sau barcute .. sau poate un avion sub forma de barca colorata mov.

Cu acestea fiind spuse va rog sa incetati cu aceste atacuri brutale la persoana sa .. va indemn la unele mai subtile .. mai post-gidistice...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

Atentie Mare

domnilor observ ca evitati sa intelegeti de vorba buna. pana acum am vazut 2 avertismente din partea altor moderatori...orice mesaj ce incalca regulamentul forumului va duce direct la ban 2 saptamani.incercati sa pastrati limita decentei in limbaj si tratati-i pe toti ceilalti cu respect
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus