Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser4062

auziti dar cam in cat timp apare..?
nu ma luati cu ca o sa ne anunte din timp.. vreau asa doar sa stiu asa.... , ( 1 saptamna , 1 luna )
 

DeletedUser

Da adminilor stim k ati jucat pe speed2 2 pe un cont da fie sa zicem k ..... ne vedem runda viitoare imi aduc brigada de 20 de oameni de pe tw... sa ne distram mai bine sa vedem atunci :eek::cool:

jalnic :( pacat de aia 20 pe care ii aduci
 

DeletedUser

si io joc tw pe w2 in HOT ... am nick`ul Cin3va dar e cam plictiseala k avem numa aliati si dak am inceput tarziu nu am prea multe pct :(
dak incepea razboiu cu ATEN era alta viata :D
 

DeletedUser3643

si io joc tw pe w2 in HOT ... am nick`ul Cin3va dar e cam plictiseala k avem numa aliati si dak am inceput tarziu nu am prea multe pct :(
dak incepea razboiu cu ATEN era alta viata :D

chiar crezi ca intereseaza pe cineva fleacurile tale??ai citit titlul topicului...omg:confused::eek:
 

DeletedUser

o da.. speed 3.. :) poate fac trib cu numele DA! =)) ar fi ceva :D dar numai cu prietenii pe care ii stiu si care stiu jocul, nu ratuste :))

sorry pt tine , dar "DA!" e marca inregistrata deja de mine pt urmatorul speed

Tu daca vrei poti sa faci un "POATE!"

Cine vrea sa lupte in DA! contra NU! hai sa ne unim si sa o facem ca la carte

Trebuie experienta minim 1 lume , si minim 5 runde speed

Have fun , si ciocu mic
 

DeletedUser

sorry pt tine , dar "DA!" e marca inregistrata deja de mine pt urmatorul speed

Tu daca vrei poti sa faci un "POATE!"

Cine vrea sa lupte in DA! contra NU! hai sa ne unim si sa o facem ca la carte

Trebuie experienta minim 1 lume , si minim 5 runde speed

Have fun , si ciocu mic

cat ai platit pentru nume ? vedem care infiinteaza tribul primu.. haha :D
 

DeletedUser

mai vedem vadimash :D

nu ma refeream la jucatori :D daca joaca pe .net sigur sunt buni... pacat de lider ca AleX care ma rugat sa nul nobilez iar la urma mia tras-o :d cind nici nu ma asteptam :))

P.S. traim in romania si asta ne ocupa tot timpul - Badea
 

DeletedUser

Pastrati-va discutiile particulare acolo unde le e locul - in particular.
 

DeletedUser

sorry pt tine , dar "DA!" e marca inregistrata deja de mine pt urmatorul speed

Tu daca vrei poti sa faci un "POATE!"

Cine vrea sa lupte in DA! contra NU! hai sa ne unim si sa o facem ca la carte

Trebuie experienta minim 1 lume , si minim 5 runde speed

Have fun , si ciocu mic

si unde va e imaginatia? e fain ca lumea ne copiaza, creste inima in noi :D
 

DeletedUser5168

si unde va e imaginatia? e fain ca lumea ne copiaza, creste inima in noi :D

ar trebui sa faceti altceva de acum....ca la fiecare runda de speed astia sa isi faca trib pt voi...oricum....nu cred ca va face mare lucru nici DA! ...nimeni nu s-a anuntat....si nu cred ca vor fi prea multi doritori ;))
 

DeletedUser5168

si cum vreti sa se anunte cineva daca topicu era inchis?????????

nu am observat....bine sunteti 2 deocamdata....pana peste o luna cand sa presupunem ca se va face o runda cati puteti strange?....si cat de buni vor fi cei care pe care ii veti strange?....nu cred ca veti face ceva cu care sa concurati NU!....;)
 

DeletedUser

nu am observat....bine sunteti 2 deocamdata....pana peste o luna cand sa presupunem ca se va face o runda cati puteti strange?....si cat de buni vor fi cei care pe care ii veti strange?....nu cred ca veti face ceva cu care sa concurati NU!....;)

Punem mana de la mana ... si facem mai multe maini :rolleyes:




Chiar conteaza cine invinge ? Conteaza sa te distrezi .... Le propun celor din NU! (cei care au jucat pe sds1 si 2 ,ro) sa se imparta in 2 triburi si sa lupte intre ei.
Oricum alti adversari nu prea au :)
 

DeletedUser

sorry pt tine , dar "DA!" e marca inregistrata deja de mine pt urmatorul speed

Tu daca vrei poti sa faci un "POATE!"

Cine vrea sa lupte in DA! contra NU! hai sa ne unim si sa o facem ca la carte

Trebuie experienta minim 1 lume , si minim 5 runde speed

Have fun , si ciocu mic

pacat.... sa vreau ca nu pot intra la voi in trib :(( am abia 2 runde de speed jucate pe .ro si una pe .de :((

P.S. poate ma primiti asa, promit sa iau si eu 1-2 sate :p si sa va ajut cu suport de 2-3 spade pe fiecare sat :D
 

DeletedUser5168

.... Le propun celor din NU! (cei care au jucat pe sds1 si 2 ,ro) sa se imparta in 2 triburi si sa lupte intre ei.
Oricum alti adversari nu prea au :)

a fost la final inainte cu 4-5 ore o asemenea propunere din partea lui b3st...oricum aceasta lupta intre cei din NU! ar putea avea loc doar la finalul rundei, pentru ca dak ar fi de la inceput nu cred ca ar face face fatza si celorlalte atacuri de alte triburi, care din dorinta de razbunare ataca de la inceput cu tot ce prind: lanci, spade, paladin numai bine pt a-ti mari punctajul ca aparator ;)..... oricum o lupta intre membrii NU! ar fi ceva interesant pe ultimele 10 ore dintr-o runda...
 
Sus