Top10 Lumea1 peste 3 luni ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Chiar nu conteaza cine este pe primul loc pana la urma este un joc si asa ar trebui sa ramana.

Intr-adevar un joc este si este menit destinderii...insa esti tu sigur ca pt toti nu conteaza cine e pe primul loc:p?

Off-Topic:
Ce de audienta...

Currently Active Users Viewing This Thread: 25 (19 members and 6 guests)
DeathShadow, anlu, b79dyv, bodu, DavidSteaua, deviant, luebeast, nanmarius, Nienna, Pichiutza, SarafanWarrior, the macedonian, tintar, valiusha, xexoasa
 

DeletedUser37

Intr-adevar un joc este si este menit destinderii...insa esti tu sigur ca pt toti nu conteaza cine e pe primul loc:p?

Off-Topic:
Ce de audienta...

Currently Active Users Viewing This Thread: 25 (19 members and 6 guests)
DeathShadow, anlu, b79dyv, bodu, DavidSteaua, deviant, luebeast, nanmarius, Nienna, Pichiutza, SarafanWarrior, the macedonian, tintar, valiusha, xexoasa

Mmm..depinde:p...daca ar fi doar asa am juca cu totii scrabble;)...(si pot fi ambii castigatori if done right:eek:)...care de altfel e un joc foarte placut:eek:..mai ales daca ai putina imaginatie:D..

Dar revenind.majoritatea jocurilor sunt jucate si pentru a castiga.Daca nu ar fi competie nu te-ar atrage.its human nature
 

DeletedUser

Chiar nu conteaza cine este pe primul loc pana la urma este un joc si asa ar trebui sa ramana.

Aici ai dreptate, totushi TLD-ul nu au cum sa fie detronatzi asha ushor ...
Avalon sunt sus, deoarece in mare parte au jucatorul mladie (punctele din top 40 membrii conteaza mult).
Legio va urca, probabil mult eu zic ca va fii un loc 4 :).

H@IT@, depinde ce recruitari fac, shi pe cate fronturi vor lupta, sunt sigur ca nu vor avea shanse, au ajuns momentan pe locul 5 datorita fuziunii cu India-GD. Dar la ce jucatori de elita sunt prin acel trib, sunt sigur ca vor ajunge pe un loc foarte inferior (datorita fuziunii cu india, haita nu a facut decat sa ishi mentzina putzin locul in top + sa ii chinuie pe altzii, in timp ce pierd satele). Nu zic ca e un trib rau, sunt nishte dushmani excelentzi, iar aici ma refer la membrii cei activi din top 10, ce pot spune, ca pun osul la munca (dar il pun foarte bine.). E cam aiurea sa iei 1 sat cu 40 de ferme de atac (in cazul xenei, cele 40 de ferme nu sunt de ajuns sa ia un sat), dar nah fiecare are strategia lui. In rest unii jucatori de prin haita, ce joaca pentru distractzie au tot respectul meu.

In rest lupta intre TLD & C.D este stransa. Sunt 2 triburi echilibrate, cei din CD se tzin foarte bine, demonstreaza ca sunt nishte jucatori excelentzi.

SH-ul se pare ca prinde avant prin top, au schimbat tactica shi cred ca functzioneaza.

In rest e foarte posibil sa vedem shi AKI-ul prin top 10, zic asta deoare ce le-a declarat celor din H@IT@ razboi, shi ii curatza pe cei de pe K64 ce sunt foarte vulnerabili. Daca stam sa ne gandim cei din H@it@ au pana acum 4 dushmani, ~FB~, Legio, AKI shi e posibil sa mai vina cineva ce ii va curatza cu totul. Va fii cireasha de pe tort.

PS: ovidix la datorie ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser816

La ora actuala :

Avalon 37.573.844 86.145.898 253 340.498 8675 9.930
2 ~TLD~ 37.540.528 70.051.548 259 270.469 6881 10.180
3 ELITE 28.404.916 49.237.045 211 233.351 5220 9.432
4 SH 23.013.206 34.240.889 131 261.381 3375 10.145
5 DIABLO 20.395.947 29.610.401 106 279.343 2957 10.014
6 H@IT@ 19.826.100 39.995.655 296 135.120 4831 8.279
7 Legio 19.382.990 25.685.440 105 244.623 2712 9.471
8 C.D. 17.734.791 27.704.555 151 183.474 2938 9.430
9 T.E. 17.085.404 26.144.321 140 186.745 2896 9.028
10 SOF 16.458.933 17.120.370 49 349.395 1928 8.880
 

DeletedUser

O rugaminte am la toti si va rog sa tineti seama de ea.

Tribul AVALON nu mai exista. El se numeste Imortals si foloseste doar prescurtarea AVALON doar ca sa nu-i trecem la "In Memoria".
 

DeletedUser523

peste 3 luni ~LEON~ va reveni in top 15!
Clasamentul celorlate triburi nu-l pot prezice pt k nu am toate datele si sincer nici nu ma intereseaza!

27.02.2008
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (11 members and 3 guests)
the macedonian, AdiMutu, anlu, b79dyv, bodu, Desire, Level, luebeast, Pichiutza, Razvan87, valiusha

poate unii dintre cei care vizioneaza si au reusit sa dea o grea lovitura TLD ar vrea sa ne zica si noua cateva cuvinte........eu unul s curios
cum ati reusit?
 

DeletedUser

ne'am gandit sa unim fostii gd'isti ... :rolleyes:
..gen secatura ...ultras ... iannyman
 

DeletedUser

In rest e foarte posibil sa vedem shi AKI-ul prin top 10, zic asta deoare ce le-a declarat celor din H@IT@ razboi, shi ii curatza pe cei de pe K64 ce sunt foarte vulnerabili. Daca stam sa ne gandim cei din H@it@ au pana acum 4 dushmani, ~FB~, Legio, AKI shi e posibil sa mai vina cineva ce ii va curatza cu totul. Va fii cireasha de pe tort.

PS: ovidix la datorie ;)

Ovidix, imi pare rau sa te contrazic, dar aici nu ai deloc dreptate. AKI nu a declarat razboi tribului H@IT@. AKI a intrat in conflict cu H@IT@ [fara razboi] din cauza refugiatilor veniti din IND-GD si a faptului ca acestia nu au fost dati afara. Se pare ca ai fost prost informat, dar AKI nu are nimic personal cu H@IT@ ci cu fostii indieni.
 

DeletedUser

Ovidix, imi pare rau sa te contrazic, dar aici nu ai deloc dreptate. AKI nu a declarat razboi tribului H@IT@. AKI a intrat in conflict cu H@IT@ [fara razboi] din cauza refugiatilor veniti din IND-GD si a faptului ca acestia nu au fost dati afara. Se pare ca ai fost prost informat, dar AKI nu are nimic personal cu H@IT@ ci cu fostii indieni.


Multumesc pentru specificatie.....pe ovidix il va durea rau asta.


Toata stima.
 

DeletedUser

peste 3 luni ~LEON~ va reveni in top 15!
Clasamentul celorlate triburi nu-l pot prezice pt k nu am toate datele si sincer nici nu ma intereseaza!

27.02.2008

Eu zic ca mai dureaza max o luna pana se intoarce uscatelul si mai ia si cativa tld-isti ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4058

peste 3 luni ~LEON~ va reveni in top 15!
Clasamentul celorlate triburi nu-l pot prezice pt k nu am toate datele si sincer nici nu ma intereseaza!

27.02.2008

cred ca peste 3 luni vor fi doar 15 triburi.. deja in top 20 sunt si triburi noi infiintate aproape..
 

DeletedUser

si d ce crezi tu asta?
visul fiecaruia din TLD e sa devina leonist?..........observ ca tu esti cel cu teoriile absurde:D

Observi prost :)
Daca pare ireal asta nu inseamna ca nu o sa se intample ... mai cauta din "previziunile" mele postate pe forum si vei vedea cate s-au adeverit.

Nu mai postat la adresa mea pana nu te informezi ;)
 

DeletedUser523

@ the macedonian - ai vre-o problema cu parerile altora vis-a-vis de felul in care va arata topul peste 3 luni sau doar ai ceva impotriva ~LEON~:confused: Aici si-au dat cu parerea oameni in cunostiinta de cauza pe cand tu esti extrem de mic ca sa poti combate parerile acestora, poti doar sa-ti spui propria parere despre cum va arata topul si atat!Nu mi-am permis EU sa-mi spun parerea despre pozitia altor triburi in viitorul clasament insa tu imediat te-ai bagat in seama.Te rog frumos sa stai in banca ta si nu mai vb. fara sa sti...
 

DeletedUser

@ the macedonian - ai vre-o problema cu parerile altora vis-a-vis de felul in care va arata topul peste 3 luni sau doar ai ceva impotriva ~LEON~:confused: Aici si-au dat cu parerea oameni in cunostiinta de cauza pe cand tu esti extrem de mic ca sa poti combate parerile acestora, poti doar sa-ti spui propria parere despre cum va arata topul si atat!Nu mi-am permis EU sa-mi spun parerea despre pozitia altor triburi in viitorul clasament insa tu imediat te-ai bagat in seama.Te rog frumos sa stai in banca ta si nu mai vb. fara sa sti...

hahahaaha.........omule ar trebui sa fi invatat macar un lucru in atate luni p triburi:nimeni nu e intotdeauna ceea ce pare:D
poate nu-s chiar asa mic:rolleyes:
 

DeletedUser523

hahahaaha.........omule ar trebui sa fi invatat macar un lucru in atate luni p triburi:nimeni nu e intotdeauna ceea ce pare:D
poate nu-s chiar asa mic:rolleyes:

daca iti spun ca ma asteptam exact la acest raspuns, precum ca nu esti cine pari:rolleyes:;),ma crezi:confused::) In fine, pe mine nu ma intere cine e in spatele unui cont sau altul eu vb direct cu persoana in cauza, k nu sufar de scenarita si nu stau sa ma gandesc oare cine o fi:rolleyes: De aceea imi mentin parerea ca esti prea mic sa vb despre lucrui asa de mari;)In plus daca esti mai experimentat decat arata acum rangul inseamna mai multe lucruri acest fapt si nici unul nu e pozitiv...
 

DeletedUser

continuarea offtopicul si/sau a disputelor 1 vs 1 pe aceast thread va atrage dupa sine direct avertisment.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus