Top10 Lumea1 peste 3 luni ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

La ce fuziune te referi? TLD-Magic? Sau Dacia-~FB~?

Ei, si tu :rolleyes: GD - India, evident. Ce s-a intamplat, ti-ai pierdut skill-ul...nu-mi mai citesti gandurile?:eek:

@lacry - Mr, ma blochezi : )) Cand cred si eu ca am scos-o la capat cu tine... Hop inca in post plin de aberatii.
Asa, de curiozitate...cam ce ar trebui sa stiu despre tine mai mult decat stiu deja. Nu ma intereseaza absolut deloc ce-ai mancat la micul dejun, care iti sunt orientarile politice sau ce prieteni minunati, carora le sunt recunoscatoare din tot sufletelul meu negru, te-au adus iar pe L1. Cert este ca la capitolul argumentare nu esti chiar on top of the situation :) Deci nu o sa-mi mai pierd vremea discutand cu tine. Am demonstrat ce aveam de demonstrat...fie ca accepti sau nu. :) si vezi ca placile cu "am super influenta in Avalon, bla bla bla" au mai fost ascultate si cu alte ocazii, de la alte modeste personalitati ale lumii 1. :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

calatorului-i sade bine cu drumu'
~tld~ului cu locul 1.

proverb din triburile.ro Lumea1.

1 Avalon 37.550.159 86.138.871 253 340.470 8673 9.932
2 ~TLD~ 37.530.147 70.058.886 259 270.498 6882 10.180

C'est la vie toujours parsive....
 

DeletedUser

1 Avalon 37.550.159 86.138.871 253 340.470 8673 9.932
2 ~TLD~ 37.530.147 70.058.886 259 270.498 6882 10.180

C'est la vie toujours parsive....

Comme la femme toujours naive, Valiusha ??? :eek::confused::eek: ( Nu ma bagati in seama, era doar o continuare a vechiului proverb, nu ca ar exista femei naive in ziua de azi :D - offtopic)
 

DeletedUser

Comme la femme toujours naive, Valiusha ??? :eek::confused::eek: ( Nu ma bagati in seama, era doar o continuare a vechiului proverb, nu ca ar exista femei naive in ziua de azi :D - offtopic)

moderator care incalca regulile si e offtopic .... ia hai traduce'ti'mi si mie :)) ca nush o boaba franceza :))
 

DeletedUser

moderator care incalca regulile si e offtopic .... ia hai traduce'ti'mi si mie :)) ca nush o boaba franceza :))

"Viata e intotdeauna parsiva" - valiusha
"Ca si femeia intotdeauna naiva" - BlooM

Traducere in context, nu mot-a-mot
 

DeletedUser

Valiusha, o consoana, daca-mi permitsi: C'est la vie toujours parSHive....
 

DeletedUser

in sfarsit TLD a fost detronat
imi imaginez cata fericire in Avalon ......din cate vad p aici sunt unii lideri acolo care asteptau locul 1 ca p prima d Craciun:)
dar,stiti cum e.........e usor sa ajungi,mai greu e sa te mentii
eu le urez succes
 

DeletedUser

in sfarsit TLD a fost detronat
imi imaginez cata fericire in Avalon ......din cate vad p aici sunt unii lideri acolo care asteptau locul 1 ca p prima d Craciun:)
dar,stiti cum e.........e usor sa ajungi,mai greu e sa te mentii
eu le urez succes

daa,sunt convins ca Avalonieni petrec acum de zori si zile...:rolleyes:
 

DeletedUser

1. TLD
2. Avalon
3. Elite
4. Diablo
5. Legio (sau mai sus)
6. C.D
7. T.E
8. Sof
9. Reply
10. H@it@ (sau mai jos, depinde pe cate fronturi lupta)


(ovidix 's top)
 

DeletedUser

moare flamer :))))))))))))))))))))))))


ps: no offence dude, just a joke :)))
 

DeletedUser

Valiusha, o consoana, daca-mi permitsi: C'est la vie toujours parSHive...

ca sa fie limpede shi pentru neavizatsi: s-a vrut o aluzie referitoare la hemoragia de azi din TLD inspre SH (de-aceea shi bold-ul). Avalonul n-are nici un merit aici, shi nu prea vad motive de bucurie.
 

DeletedUser

Mladie ai dreptate am ajuns pe locul 1 dar nu prin munca noastra si acest lucru nu ne poate bucura, sunt sigur ca TLD isi vor reveni si vor ajunge din nou acolo unde le este locul.
 

DeletedUser

Mladie ai dreptate am ajuns pe locul 1 dar nu prin munca noastra si acest lucru nu ne poate bucura, sunt sigur ca TLD isi vor reveni si vor ajunge din nou acolo unde le este locul.

Timpul va decide. :D Daca TLD merita locul 1, fii sigur ca acolo va ajunge, indiferent de topurile pe care le facem noi pe aici.
Sincer vorbind, mie mi se pare un lucru bun... L1 era total amortita, relatiile diplomatice si clasamentele in top10 pareau impietrite, de unde si plictiseala, inactivitate. Pacat de tot timpul si efortul investit in joc pana acum. Poate ca aceste cateva schimbari sunt suficient de mari pentru a mai dezmorti spiritele. :)
 

DeletedUser

Chiar nu conteaza cine este pe primul loc pana la urma este un joc si asa ar trebui sa ramana.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus