DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

ma crestule...pe ollivok e un prieten de-al nostru...iti dau un indiciu cu privire la numele sau...gabyy...si le las pe tine sa gicesti ce urmeaza :)

e cumva gabyy86 sau 89 nu mai stiu exact..
daca nu cunosc un pic jucatorul ii cam uit numele..
oricum mi se pare ca prea mult olly ia apararea celor din H.K. atata timp cat si el a facut parte din trib si acuma a facut alt trib.
 

DeletedUser33089

84 ;) ...dar nu e nici un gabi, te-au mintit astia :)

sa fiu sincer... nici nu ma intereseaza :)
tot fost jucator H.K. ramai si decat sa le iei apararea lor mai bine vezi ce faci tu :p
apropo sa imi spuna si mie daca atat de buni erau H.K. de ce au pierdut academia?
H.K.A nu mai exista :D sunteti cei mai penali :rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 113,721
Tabăra 2: 100,207
Diferență: 13,514

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,753
Tabăra 2: 2,147
Diferență: 1,606

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,069,453,995
Tabăra 2: 881,109,209
Diferență: 188,344,786

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,895,734
Tabăra 2: 21,597,395
Diferență: 15,298,339

chart


si gata si cu H.K-ul :confused:?... inca 2 triburi aiurea facute...m-ati dezamagit sincer;

p.s: Gabitza lasa vrajeala si apuca-te de dota
 

DeletedUser

vad ca multora le e dor de mine :)

din pacate H.K., cel putin in momentul de fata, a pierdut razboiul cu Diablo... motive sunt destule...

1. plecarea lui Keithoss a facut ca diplomatia sa se indrepte intr-o directie proasta
2. renuntarea lui getjar si a inca catorva "varfuri de lance" din HK/HKA au contribuit de asemenea
3. gaby te contrazic....razboiul cu Diablo trebuia inceput mai demult...pe vremea cand aveam razboi cu TSL, TSA (deoarece multi se plictiseau...nu aveau granita vezi K74, K73, k72 etc) sau trebuia lasat ca razboi final dupa ce terminam cu MIR si inactivii din trib
4. plictiseala, criza din real life, etc

am promis ca voi ramane pana la ultimul sat si asa voi face ...Diablo merita sa fie respectati si sa le dam sansa sa ia sate de la "dusmani" si nu sate de barbari...voi ramane in H.K. sa sting lumina...apoi ma veti gasi in DHBM...tribul pe care l-am infiintat cand am inceput aceasta lume...nu va inghesuiti ca nu fac recrutari :p

imi pare rau sa vad ca unii colegi de-ai mei dau dovada de lasitate si isi sterg contul cand sunt atacati (tsl-istii faceau asta - vezi opteron180) sau cand se lasa....asa ceva nu caracteriza H.K. -ul....daca te lasi macar cedezi satele in trib...asa mi se pare normal...

lasi au fost tsl-istii cand au delete cont in masa pentru a scapa de H.K....sper sa nu mai vad in H.K. asemenea gesturi de lasitate...sau mai rau sa fuga in Diablo la caldurica...gen ludovicnapoleon, cei din Heaven/Viking, etc.

si daca ne bate Diablo....ce se intampla? pierdem casa, masina, viata? fratilor e doar un joc...Diablo sunt mai activi...bravo lor...sa-i felicitam daca ne inving si sa-i punem sa dea de baut :D

formarea de triburi mici, bisericute, etc nu fac decat sa favorizeze Diablo...numai un trib mare si activ are sanse in fata lor...asa ca toate triburile de pe harta ar trebui sa se uneasca impotriva Diablo/DDB...altfel L7 se va termina ffff repede si regrete vor fi de peste tot...inclusiv in Diablo

o mica statistica personala :p
Side 1:
Tribes:
Players: Sigmann

Side 2:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 3
Diferență: 30

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 380,345
Tabăra 2: 34,317
Diferență: 346,028

chart


cele 3 sate pierdute sunt doar recuperari
binenteles ca de acum incolo ma astept ca statistica sa se schimbe in favoarea Diablo :D sau cel putin asa ar fi normal :rolleyes:

ps
pacat ca TheStranger a renuntat...nu mai era mult si aveam cont de spionaj in Diablo...nu profu? :D ... MIR nu ar fi depasit H.K. niciodata
 

DeletedUser15222

salut si bine ai revenit pe extern

sunt de acord cu cele spuse de tine, de fapt nu ai facut nimic altceva decit sa reconfirmi cele afirmate de catre cei din tribul diablo acum mai bine de doua luni de zile.

cat priveste acel cont de "spionaj" din siablo .. iti spun sincer ca nu ai fi putut sa faci nimic cu el ....au mai avut si altii (viking-ul si nu numai)
pe forum nu gasesti decit glume si cam atit.
circulari nu se dau ..decit atunci .. cind mai apare vreunul pe rosu sau se lasa de joc

de fapt toata coeziunea tribului diablo sta in prieteniile facute pe acest joc ...
aici skype-ul este la putere si nu forumul ....
dar la cite conferinte sunt nici noi nu mai ne descurcam si cind "arde" ceva .. folosim telefonia.....
asa ca ..

tot
 

DeletedUser

salut si bine ai revenit pe extern

sunt de acord cu cele spuse de tine, de fapt nu ai facut nimic altceva decit sa reconfirmi cele afirmate de catre cei din tribul diablo acum mai bine de doua luni de zile.

cat priveste acel cont de "spionaj" din siablo .. iti spun sincer ca nu ai fi putut sa faci nimic cu el ....au mai avut si altii (viking-ul si nu numai)
pe forum nu gasesti decit glume si cam atit.
circulari nu se dau ..decit atunci .. cind mai apare vreunul pe rosu sau se lasa de joc

de fapt toata coeziunea tribului diablo sta in prieteniile facute pe acest joc ...
aici skype-ul este la putere si nu forumul ....
dar la cite conferinte sunt nici noi nu mai ne descurcam si cind "arde" ceva .. folosim telefonia.....
asa ca ..

tot

dacus...era vorba despre o gluma intre mine si profucv....daca MIR nu depasea HK in 4 luni el isi ceda contul lui TheStranger ;)

opteron...nu trebuie sa confirme dacus ce stie toata lumea...ai dat delete cand incepea al doilea atac masiv pe tine...puteai sa astepti macar sa treaca atacurile ca dark syryus ......deci ai macar atata curaj si recunoaste...

HK exista inca si e pe locul 3...tsl nu-l mai vad pe aici...poate pe alte lumi sau in alte tari ;)...ati fugit si voi cat de departe ati putut :D...

ps.
continua sa jignesti in continuare doar esti tsl-ist ;)

macar getjar o sa aiba bac-ul luat...tu cand il dai? lasa jocul si pune mana pe carte :)
 

DeletedUser34261

Dacus daca esti de acord cu fanfaronu de mai sus ineamna ca eu mi-as sters contul de frica ca ma ataca stikman =)
Adevaru ca e penibil in tot ce face si ce zice, auzi razboiul trebuia inceput cand inca se mai bateau cu noi. Pai toata defensiva era pe granita noastra, daca incepeau si cu Diablo, ajungeam cu satele pe pasunea de la margine de unde a inceput stickman jocu in scurt timp. Nu dau termene ca nu sunt mafalda .
Adevaru ca tot hahalera ai ramas stikman, un invins :)
PS . TSL exista, HKK unde e ???

parca voi nu aveati toata defensiva pe granita cu HK, nu mai aburi lumea pe aici mai teo, ca plangea granita pe zona FotR dupa sprijin :)) erau disperati saracii pe acolo, erau in fotr niste draci de jucatori ca ryland, coca, gaby, oly , care nu ii lasau sa doarma linistiti noaptea :)))
 

DeletedUser

... motive sunt destule...

... asemenea gesturi de lasitate...sau mai rau sa fuga in Diablo la caldurica...gen ludovicnapoleon, cei din Heaven/Viking, etc.

Nu cred ca esti tu in masura sa exprimi un punct de vedere pertinent cu privire la cei din heaven care au plecat...
Tu ar trebui sa vezi in primul rand impresia artistica care se numea hk...un trib cu o organizare "fenomenala'....de ce ati rezistat asa mult???? aaaa...parca ati fost o iluzie.
Am tot respectul ptr 2 persoane din acel trib : Danii ( mentionez nikul ptr ca acel cont este in stergere...si inca o persoana ( cine stie despre cine **...sa se abtina ..)

P.S. Dedicatie ptr stranger....cum era vorba aia "p...rietene"...."bai p....richindelule....bine ca ai sters contul.. Mare caracter...pacat ca este lumea asta virtuala asa mica ptr tine.:tare:
 

DeletedUser34261

cine vorbea ... unul care a fugit la dusmani ca sa-si protejeze "averea virtuala". :D mai bine ii lasi pe altii sa vorbeasca
 

DeletedUser30694

Sigmann ,eu nu mi-am dat stergere din lasitate mai ales ca nu am fost atacata, ci pentru ca nu mai am cu cine sa joc pe granita ,iar alaturi de innobilatorii interni din academie nu am sa joc nicodata!!!! Cei care ar fi meritat satele mele au renuntat si ei sau nu le-au vrut, diablo e mai bun pentru ca are jucatori activi asta a fost atuul lor si tin sa precizez ca in HK au fost si jucatori corecti demni de respect contrar parerii unora, si inca un mic amanunt HK NU A FUZIONAT CU NOUL TRIB FORMAT BS E CEA MAI GOGNATA MINCIUNA, atat am avut de spus doresc bafta tuturor jucatorilor si cei mai buni sa castige!
 

DeletedUser

MORPHEN nu te cunosc... nu ma cunosti, dar indiferent ce ati fi avut de impartit cu flory puteati foarte bine sa va faceti un nou trib care sa dea si in Heaven/fLeOry si in Diablo/DDB ... sa fugi insa la "dusmani" mai ales in faza asta a jocului cand mai e putin si se inchide L7 mi se pare un gest de lasitate...parerea mea...

oricum daca Diablo castiga...o sa aveti o surpriza de la anumiti membri Diablo...stiu ei dracusorii despre cine e vorba :p


edit
bebev stii bine ca nu m-am referit la tine...din pacate sunt multi din HK care au facut acest gest ... no comment ca ma enervez :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cine vorbea ... unul care a fugit la dusmani ca sa-si protejeze "averea virtuala". :D mai bine ii lasi pe altii sa vorbeasca


hai ...curaj...mai alege vreo 5-7 conturi si joaca...iar...poate de data asta ai sanse........hmmmmmmmm...ptr tine sunt cam putine totusi...banuiesc ca mai intri pe joc doar cand mai reusesti sa strangi peste 10 conturi....mwhahaha...dar sigur nu vei face fata nici atunci...asteapta alta lume...mai buna :p

MORPHEN nu te cunosc... nu ma cunosti, dar indiferent ce ati fi avut de impartit cu flory puteati foarte bine sa va faceti un nou trib care sa dea si in Heaven/fLeOry si in Diablo/DDB ... sa fugi insa la "dusmani" mai ales in faza asta a jocului cand mai e putin si se inchide L7 mi se pare un gest de lasitate...parerea mea...
ai punctat bine prima parte a frazei...in rest...cum spui si tu...nu sti....si ...nici nu vei afla :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34261

hai ...curaj...mai alege vreo 5-7 conturi si joaca...iar...poate de data asta ai sanse........hmmmmmmmm...ptr tine sunt cam putine totusi...banuiesc ca mai intri pe joc doar cand mai reusesti sa strangi peste 10 conturi....mwhahaha...dar sigur nu vei face fata nici atunci...asteapta alta lume...mai buna :p

:)) iti fac cadou un cont daca imi enumeri asa zisele conturi pe care as fi jucat eu pe lumea 7 in afara de al meu :))
 

DeletedUser17395

stigman nici bebev nu te sufera, asa rau ai ajuns ? :). Hai mai ia un siter si da la mistrie la zidurile alea, iti dai seama cum ai ajuns ? ca un batran din ala nespalat, care cauta printre cadavrele fostilor colegi morti ceva de mancare, sau sa le scoti dintii de aur :).
Nu stiu cum sa ma port cu tine, sa nu plangi iar si sa dai bir cu fugitii de pe forum cum ai facut pana acuma. Adevaru ca tu esti omu care esti oparit dar zici ca apa e rece :)..
HK a cazut , nici nu ma asteptam sa cada asa de urat , rusine, mare rusine.
Inactivitatea aia probabil era pt ca nu va suportati intre voi :)
 

DeletedUser34261

Am iesit mister TSL si sunt urat ca dracu. Ce zici ? :)

frauda electorala : te-ai votat din toate sitterele si proxy-urile pe care le aveai, ai amenintat pe cei mici cu innobilarea interna daca nu te voteaza si inca un factor esential , nu am fost eu in TSL, ca altfel era treaba :D :))
 

DeletedUser33089

Sigmann ,eu nu mi-am dat stergere din lasitate mai ales ca nu am fost atacata, ci pentru ca nu mai am cu cine sa joc pe granita ,iar alaturi de innobilatorii interni din academie nu am sa joc nicodata!!!! Cei care ar fi meritat satele mele au renuntat si ei sau nu le-au vrut, diablo e mai bun pentru ca are jucatori activi asta a fost atuul lor si tin sa precizez ca in HK au fost si jucatori corecti demni de respect contrar parerii unora, si inca un mic amanunt HK NU A FUZIONAT CU NOUL TRIB FORMAT BS E CEA MAI GOGNATA MINCIUNA, atat am avut de spus doresc bafta tuturor jucatorilor si cei mai buni sa castige!

nici nu vad unde este fuzionarea asta :D
dar ar fii o bare belea daca ar fuziona cu acest trib atata timp cat jucatorii din BS sunt din fosta academie H.K.A
cum s-ar numi jucatorii aia dupa fuzionare dublu H.K.?:p
si totusi macar unii jucatori recunosc ca cei din diablo sunt mai buni :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus