FULMIN vs B.S.

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

parteneriat? nu facem asa ceva
se stie ca noi , doi noobi, stam sa vanam sate goale
dar sa lasam razboiul ca am obosit, sa asteptam sa inceapa, hai da-te mai incolo ca vin :*
 

DeletedUser32261

andrei esti curajos si asta imi place:)
oricum eu zic ca shau o sa fie pe plus in fata celor din B.S. :D







merci cresto dar mai devreme sau mai tarziu Diablo va cuceri si va inchide lumea 7 deci oricum pierd ma bat acum cu barbarii si atat cresc ca sa fiu si eu mare:))) sprijinu e pe granita deocamdata raman in TNT dar nu se stie niciodata ce va urma



P.S. Si eu cred ca shau va avea statistica pozitiva ** timp pana se trezesc din BS cu atacuri serioase
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

BS o sa se trezeasca atunci cand e prea tarziu :D
deci shau spor la innobilat aratane cat de slabi sunt cei din BS :)
 

DeletedUser32261

Am citit mai devreme o replica.BS inca mai are veterani ai jocului ei sunt pilonii tribului daca ei vor reusi sa organizeze tribul atunci shau va avea de lucru
 

DeletedUser

devine interesant ceea ce spui tu andrei, dar realitatea este putin cam barbara :D
vorba unui bun amic, cel mai mare dusman de pe L7 sunt barbarii, apar in continuu
oricum, petrecerea se da in DIABLO, conform proverbului: cand doi se cearta , al treilea castiga!!!!
 

DeletedUser32261

asta s-a lamurit lasa-i pe Diablo deoparte aici e vorba despre shau vs BS sunt curios cum vor evolua lucrurile
 

DeletedUser33089

shau ti-am mai usurat apararea cu 83 de sate de atac de la B.S.:)
hai sa bemo bere pt punctele care le castig la aparator :D
 

DeletedUser17395

haha sigman, te-a desconspirat shau, auzi ai fugit ca dracu de tamaie de granita ... Adevaru ca si pe mine ma atacai de la 100 de ore , iti era frica ca poate pierzi sate si te faci de ras =).
 

DeletedUser

.. ma potzi ataca si tu ;)

shau eu nu sunt ca tine...nu-mi atac fostii colegi...vor sa-mi ia satele? sa-mi spuna ce sate vor si le eliberez imediat

daca vroiai sa continui jocul puteai sa te razboiesti cu Diablo...probabil ca ti-a fost ....... sau poate ai avut motivele tale ascunse

in ce priveste chemarea ta la granita ca sa lamuresc si opteronul, nu am venit pentru ca o tampenie sa ai granita la 4 k-uri distanta de unde ai "grosul satelor" ... si apoi sa "urli" zilnic ca vrei sprijin, ca vrei sa-ti blindam satele, etc...ai uitat cum cereai sprijin?

ceva mai tarziu te dadeau dusmanii pe forum ca dai circulare cu mesajul "cedez sate in granita pentru sate in mijlocul tribului" :D

am avut granita cu Diablo din prima zi de razboi si le-am luat destule sate, chiar si in mijlocul lor, fara sa cer sprijin de la trib, am cerut doar de la vecini (bebev, superpandev, etc) si sprijin pe termen scurt....intr-o zi deja il trimiteam inapoi...asa ca succes in cruciada ta stupida si fii fericit ca iei sate de fostii tai colegi in loc sa iei de la Diablo...

cei din Diablo te lauda pe forum si rad de tine si de noi ceilalti ca ne batem in "familie" ... ti-am mai spus...asa suntem noi romanii...indiferent daca suntem in tara sau in afara ei...

pentru mine L7 e incheiata...astept sa ma trimita Diablo la margine... :D

imi permit sa dau un sfat Diablo, DDB....cat si celorlalte triburi de pe harta....daca vreti sa faceti L7 mai interesanta....incepeti al "treilea razboi mondial" - Diablo, DDB contra tuturor triburilor ramase pe harta...probabil ca tot Diablo va castiga, dar va fi mult mai frumos pentru toti...spor la joc tuturor
 

DeletedUser32269

sigman ..da-i si tu stergere ca na totzi avem treaba si probleme ..de ceva timp ..asha ca cu gura toata lumea e buna de gura ,, si cand ceream sprijin aveam atacuri ..inca eu nu vad de la tine daca vrei sa priceshti ceva itzi pun aici sa vezi ...

Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 fteam 819,87 Mio.
2 kidix 805,79 Mio.
3 DEMOGLADIATORUL 804,70 Mio.
4 Opteron180 693,74 Mio.
5 shau 539,21 Mio.
asha ..si am fost atacat non stop nu e normal sa cer sprijin ..si daca te uita-i am ramas singur in k 55 restu au fugit ... asha ca mai taci din gura ..daca erai bv era-i in prima line .. cu o granitza mai mare .. si degeaba ** .. si ma ** pe la spate ca sunt avar de sate ..asta e jocul ma ..normal ca chef nu mai avetzi de joc ....asta e delete in masa si gata se fini la comedi

asa ca succes in cruciada ta stupida si fii fericit ca iei sate de fostii tai colegi in loc sa iei de la Diablo... pentru ce sa ii apar ca sa pierda ei sate in mijlocul meu ..? si daca era-i asha de bun si pe triburi cum esti aici cu ** ..aveai o granitza de 1 k cu diablo tzine minte eu am tzinut granitza k 45 cu k 55 singur

p.s ciocu mic si da-i delete la cont
 

DeletedUser

shau eu nu sunt ca tine...nu-mi atac fostii colegi...vor sa-mi ia satele? sa-mi spuna ce sate vor si le eliberez imediat

daca vroiai sa continui jocul puteai sa te razboiesti cu Diablo...probabil ca ti-a fost ....... sau poate ai avut motivele tale ascunse

in ce priveste chemarea ta la granita ca sa lamuresc si opteronul, nu am venit pentru ca o tampenie sa ai granita la 4 k-uri distanta de unde ai "grosul satelor" ... si apoi sa "urli" zilnic ca vrei sprijin, ca vrei sa-ti blindam satele, etc...ai uitat cum cereai sprijin?

ceva mai tarziu te dadeau dusmanii pe forum ca dai circulare cu mesajul "cedez sate in granita pentru sate in mijlocul tribului" :D

am avut granita cu Diablo din prima zi de razboi si le-am luat destule sate, chiar si in mijlocul lor, fara sa cer sprijin de la trib, am cerut doar de la vecini (bebev, superpandev, etc) si sprijin pe termen scurt....intr-o zi deja il trimiteam inapoi...asa ca succes in cruciada ta stupida si fii fericit ca iei sate de fostii tai colegi in loc sa iei de la Diablo...

cei din Diablo te lauda pe forum si rad de tine si de noi ceilalti ca ne batem in "familie" ... ti-am mai spus...asa suntem noi romanii...indiferent daca suntem in tara sau in afara ei...

pentru mine L7 e incheiata...astept sa ma trimita Diablo la margine... :D

imi permit sa dau un sfat Diablo, DDB....cat si celorlalte triburi de pe harta....daca vreti sa faceti L7 mai interesanta....incepeti al "treilea razboi mondial" - Diablo, DDB contra tuturor triburilor ramase pe harta...probabil ca tot Diablo va castiga, dar va fi mult mai frumos pentru toti...spor la joc tuturor

Mai stickman, nu pot sa ratez prostia din tine, asa de tare-mi trage cu ochiul incat neaparat tre sa-ti atrag atentia pentru ca deja esti cel mai penibil om de pe-aici pana si mariuk3 vad ca sa linistit dar tu inca continui sa bubui.


daca vroiai sa continui jocul puteai sa te razboiesti cu Diablo...probabil ca ti-a fost ....... sau poate ai avut motivele tale ascunse

Omule/ani*-- depinde ce te consideri, ca noi te consideram varianta 2-ua.
La ce sa se lupte cu Diablo de unul singur?
De ce n-ai venit si tu in k 55/45 sa-i dai o mana de ajutor, sa-i zici... fra*/*/* n-ai nevoie de putin ajutor acolo? vad ca te-ataca aia non stop, imi dai si mie vreo 10 sate si-asa o sa iti fie mai usor sa te aperi c-o sa m-atace si pe mine, nu doar pe tine, dar.... tu cum esti mare jucator, ce-ai zis? ''Ai mai dal in .... mea de .... sa se bata singur cu ei, mai bine ies pe extern si fac misto de unu si de altu, mai ma fac de ras... s-apoi stau ascuns 2 3 saptamani, la ce sa ma chinuiesc eu sa ma duc in k 55 :-j

in ce priveste chemarea ta la granita ca sa lamuresc si opteronul, nu am venit pentru ca o tampenie sa ai granita la 4 k-uri distanta de unde ai "grosul satelor" ... si apoi sa "urli" zilnic ca vrei sprijin, ca vrei sa-ti blindam satele, etc...ai uitat cum cereai sprijin?

mai, esti incredibil...
Eu am ajuns din k 47 pana-n k 65 si credema ca nici macar o data n-am urlat dupa sprijin, dar... inc-o data repet, la ce sa te chinuiesti sa-ti ajuti colegii cand poti comenta linistit :-j
Astepti s-ajunga granita la tine decat sa mergi sa tii si tu cu vreo 50 sate granita, dar.... la ce-ti zic tie, doar stii cum se zice, cel mai usor e sa inobilezi barbare si interne :D pana si inactivii sunt greu de inobilat pentru oameni ca tine :)))))

ceva mai tarziu te dadeau dusmanii pe forum ca dai circulare cu mesajul "cedez sate in granita pentru sate in mijlocul tribului" :D

Daca omul a vazut ca n-are ce sa faca si ca nu-l ajuta nimeni, la ce sa se streseze sa tina granita?
E ca si cum ai sta in mijlocul unor hiene cu-o bucata de carne-n mana... logic ca nu teai oferit sa mergi pe granita... pentru ca da, ''Nea' stickman the best player''

am avut granita cu Diablo din prima zi de razboi si le-am luat destule sate, chiar si in mijlocul lor, fara sa cer sprijin de la trib, am cerut doar de la vecini (bebev, superpandev, etc) si sprijin pe termen scurt....intr-o zi deja il trimiteam inapoi...asa ca succes in cruciada ta stupida si fii fericit ca iei sate de fostii tai colegi in loc sa iei de la Diablo...

te rog nu mai posta, deja ai ajuns la cel mai josnic nivel al tau, adica sa te faci de ras in nenumarate randuri...
la inceput ai luat sate pentru ca stim cu totii cum a inceput razboiul h.k. diablo.... dar dupa ce sau regrupat jucatorii teai retras in barlogul tau din marea-lbastra...
si de-atunci ai vreo 5 sate-n granita cu 100-200 k pe ele, si esti maaaaaaare jucator c-ai ajuns in granita... si ca ''vai de mine, eu tin granita cu diablo''

Bravo :-j

cei din Diablo te lauda pe forum si rad de tine si de noi ceilalti ca ne batem in "familie" ... ti-am mai spus...asa suntem noi romanii...indiferent daca suntem in tara sau in afara ei...

pentru mine L7 e incheiata...astept sa ma trimita Diablo la margine... :D

tu te bati singur cu capul de pereti...

daca tot sa-ncheiat lumea 7 pentru tine, dai o data stergere cont si nu mai fii asa penibil pentru ca-ncepi so-ntreci pe mascota lumii 7, clovnul secolului si-al mileniului gabyy89

Hai pa ca deja ai ajuns in cel mai crucial punct al vietii tale, adica sa te faci de ras cu afirmatii care sunt impotriva ta.


Shau, lasa-l in amarul lui, e frustrat ca lumea 7 sa-ncheiat pentru el, dar totusi inca mai vrea sa se faca de ras :))
 

DeletedUser

ludovice...lasii sa vorbeasca ultimii asa ca ciocu mic si joc de glezne :D...eu nu am fugit in Diablo asa cum ai facut tu ;) si nici nu mi-am dat delete cand aveam atacuri pe mine precum opteronul

eu am ramas sa sting lumina in H.K. si acum astept cuminte sa fiu scos la margine...

nu te baga ca p...... in discutia dintre mine si shau...mai exista un motiv pentru care nu m-am dus langa shau..."dragostea" care ne uneste...odata l-am prins cand umbla cu "ocaua mica"...mai departe sa detalieze el daca vrea...

am decis sa trec peste asta si sa luptam impotriva Diablo...l-am asteptat vreo 2 luni sa organizeze un atac organizat impotriva Diablo (era mare general)...mai astept si acum :rolleyes:

shaule nu-ti contest meritele ca jucator, esti sigur un jucator mai bun decat decat mine...probabil mai bun decat 95% din cei care au mai ramas pe harta, nu contest nici faptul ca ai tinut singur granita...ca ai pierdut noptile aparand conturile altora, etc....un singur lucru iti reprosez...niciodata nu trebuia sa-ti ataci fostii colegi...macar atata lucru puteai face...:(

nu voi mai continua "tigania" pe forum ... sper ca acesta sa fie ultimul meu mesaj :rolleyes:
Felicitari Diablo pentru victoria asupra H.K. / H.K.A. ati fost mult mai activi decat noi

Respect pentru profucv...nu pentru calitatile lui ca jucator...nu ne-am "ciocnit" pana acum... ci pentru faptul ca e unul din putinii "dusmani" care poate sa poarte o discutie normala cu un "adversar" fara injuraturi, blesteme, etc (vezi fostul tsl)

Respect pentru kalistra o jucatoare buna, darza si incapatanata :) ... care de asemenea stie sa faca diferenta intre joc si viata reala

Respect pentru un "dusman" de-al nostru mai vechi dark syryus...un tip onest si corect

Respect pentru toti fostii membri ai triburilor H.K. si H.K.A (j123, keithoss, Artenna, bebev, iustin04, dacrom, bigox, zombi69, AQUILA, brika, neddhu, etc......imi cer scuze ca nu ii pot mentiona pe toti :))....a fost frumos cat a fost...

ps
Diablo asteptam o bere in real life...profule te anunt cand ajung la Craiova ;)
 

DeletedUser17395

Muhaa cat de penibil poti fi baaaa, auzi ca ce rost are sa iei sate la granita, cand ai satele in mijlocul tribului, si apoi sa ceri ajutor. Pai bai penibilitate, asa se intampla cand esti leguminoasa, jucator din centrul tribului, habar nu ai ca prostii aia gen opteron si shau care tineau granite au si ei vieti personale, si au si ei nevoie de pauze, nu sa stea non stop sa apere granita,, in timp ce taraturile din mijl tribului stau la caldura, si trimit atacuri si sprijin de 2 ori pe luna...
Cu remarca asta te-ai facut de tot de cacao, daca te mai puteai face....In asta a constat gloria HKK ma, zeci de triburi fuzionate, jucatori fricosi adusi cu arcanu, prea fricosi sa isi piarda satele, trupe multe aduse pe granite, si acolo cativa smecherasi care doar atacau, pt ca puteau lipsi si 3 zile de pe cont si nu prea puteau pierde multe sate, la cat de blindate erau.. AH si mai era redbull getjar ...
Cum sa dat de greu, si v-ati luptat cu un trib la fel de puternic ca nr de sate, cum ati capotat penibil .
Mai citeste odata penibilule la inamici invinsi ca si acuma sunt pe primele locuri, desi nu mai joc de luni de zile, cum poate mana aia a ta paroasa sa scrie despre mine ca am fugit de atacuri ???
 

DeletedUser

Cum sa dat de greu, si v-ati luptat cu un trib la fel de puternic ca nr de sate, cum ati capotat penibil .

ura.gif
Tudore, bine zis, sau luptat cu un trib la fel de puternic ca numar de sate dar ca jucatori, unu vs unu nici unu n-au simtit cum e sa lupti cu trupe putine si atacuri multe... aici fac referire la marii jucatori h.kka, strengaru care statea cu 100-150 k pe satele din granita... desii membrii lui erau in criza de trupe, gayjar care in momentul in care-au inceput atacurile asupra lui sa apucat de-nvatat.... fteam care a facut accident cu trenu si uite-asa mai departe...

Nu-ti mai bate capul cu stickman deja prin postul asta al lui a dat asul din maneca si nea aratat ce fel de jucator e...
Cel mai penibil post dintre toate pe care leam vazut.

inainte cand era hk pe val si va rupea capul , erati toti bagati ca niste sobolani d-aia in canal, acum ca s-a intors roata ati iesit toti parlitii cu gura mare pe forum, ca faceti voi ca dregeti ... jaaaa ma botanistilor )


Dusmane, chiar cand eram atacati in TSL tot scoteam capul pe extern si faceam misto de h.k. pentru faptul ca erau jalnici de 3 ori mai mari decat noi si ei cu un razboi iar noi cu 4...
Deci ciocu mic si joc de glezne ca nu stii care-i vrajala pe-aici

ziceai acu ceva vreme ca vii in tara ca nu stiu ce , te laudai ca iti stergi maretul cont, ce dracu ai patit?

Era o strategie sa te fac pe tine sa dai stergere ca sa-ti dau teapa :))))
Eu raman in finala pana la final chiar daca sunt sau nu sunt in Romania, important e ca contul nu-l voi sterge pentru ca ma simt excelent alaturi de tribul Diablo/DDB e ceva logic ca nu stii ce atmosfera e aici pentru ca mereu tia placut sa joci murdar.

Apropo parca trebuia sa fii prin Bahamas in vacanta
bye.gif

Hai dispari cu clonele tale de pe-aici ca-l chem pe nea' lamine si incepe sa-ti imparta finger permanent :)))
sarcastic.gif



Si acum putin on topic desii acum in momentele astea nu se mai stie care ce topic e pentru ca toate au legatura cu h.kka :)))
B.S. e fosta academie h.k. asa ca o sa piarda mai repede decat sar astepta toata lumea, pentru ca sunt toate uscaturile care nu erau acceptate in h.k. iar cei care erau sa zicem copacii ofiliti, sau adunat prin TNT
Succes shau te sustin si eu cu atacuri daca vrei c-aparare n-am de unde :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Fie ca cel mai bun sa castige.

P.S.-Ailalti care vreti sa aratati cat de buni sunteti,daca ati fugit sau nu ati fugit de razboi si alte prostii dinastea,incetati sa va mai balacariti pe aici.

@Opteron tata,ia si te opreste,cei care te cunoastem stim ce ai facut si de ce esti in stare,ailalti care te contesta fa-i mici si trimite-i acasa,daca intelegi la ce ma refer. :D
@Ludovic nici tu nu te dezminti,tu nu ai vazut ca niciodata nu ai sa ajungi cu gabyy la un consens in viata asta,poate intr-o viata viitoare.Eu m-am lamurit si prefer sa evit personajul,de preferat ar fi sa faci si tu la fel.

Inca odata succes combatantelor,distractie placuta,insa tot DIABLO castiga de pe urma acestui razboi. :D
 

DeletedUser32269

nu te baga ca p...... in discutia dintre mine si shau...mai exista un motiv pentru care nu m-am dus langa shau..."dragostea" care ne uneste...odata l-am prins cand umbla cu "ocaua mica"...mai departe sa detalieze el daca vrea...

unde am fost prins ca am furat sate de la inobilari interne..? bv frumos sigman sa las inactivi s aia sate pintre satele mele si dupa sa le pierda cum au facut-o tot timpu .. la asta te referi ..tzi-am spus eu recunosc ..dar nu uita ca sunt multzi dintre prietenii tai din b.s. care au faceau treaba asta tot timp..

am decis sa trec peste asta si sa luptam impotriva Diablo...l-am asteptat vreo 2 luni sa organizeze un atac organizat impotriva Diablo (era mare general)...mai astept si acum

Mare general nu am fost .. ai uitat nu aveam functii si totushi ajutatm tribu si ma implicam mai mult decat o faceau anumite persoane care facea parte din conducere
Vrei raspuns cand a plecat cretzu in "concediu fara plata ":)) am vrut sa organizez eu atac pe diablo ,vrei raspuns de la prietenu tau salmakan .... de ce te bagi peste conducere ,,ca din cauza asta nu merge tribu ... daca vrei itzi trimit si mesajul pe triburi ;) asta mi-a raspuns la mesajul atac organizat ..deci mai sigman ,,e ultima data cand itzi mai raspund la astfel de mesaje .. sa ai o viatza frumoasa fara peripetzii



dragilor sa nu ajungem sa ne injuram ..ca nu am sa mai postez .. deloc am explicat si o mai spun pentru : last madness of the world 7

p.s sper ca am fost destul de convins cu explicati de mai sus .ok ths
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Eu stau si ma amuz cand vad ca cativa care au fost in HK ne confirma vorbele, cam toate adevarurile despre Hk s-au confirmat si din interior. Mie imi pare rau ca astia cu bun simt gen shau, bebev, pandev, criss si gasca lui nu au luptat alaturi de noi, nu cred ca ii marginaliza nimeni cum au facut vedetele de carton din Hkk .
 

DeletedUser

taci ma thestranger2...ai uitat ca nici tu nu ai dat pna de sarbatori tsl-ului?:))
 

DeletedUser

ba am dat ;) dar n-au vrut sa accepte, oricum nu ne-am atacat de sarbatori :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus