FULMIN vs B.S.

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in loc sa faceti front comun impotriva diablo, sa fie un pic de culoare pe lumea asta, voi va bateti intre voi. Incredibil

incredibil...am ajuns sa fiu de acord cu opteronul...

logic ... BS nu ar trebui sa aiba probleme cu shau (au de 12 ori mai multe sate decat el)...asta daca mai joaca cineva din "veterani" in BS...insa shau nu va fi o prada usoara...;)....iar daca e sprijinit de TNT...cine stie ce se poate intampla...:rolleyes:

ps
acest razboi e o prostie...nu ar fi trebuit sa inceapa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

totul este spree avantajul Fam Diablo , ca o sa atace un trib decimat din interior dar ar fi frumos ca shau sa castige nu razboiul ca nu are cum dar sa rupa niste capete ar fi frumos
 

DeletedUser

nu subestimez ..acum ma voi convinge de acea lumea ,,nu fac pe grozavu ..dar vreau sa fie ultima nebunie de pe aceasta lume ...opi te-ai intors ..bun ,,,;))
gaby tu ai plecat asta e ...

p.s allora dance

Bafta shau...iti tin pumnii...nu este chiar o nebunie...poate fi un vis devenit realitate...

Cine stie...o alta lume...viteza 2...nu se stie niciodata
 

DeletedUser

pai da bre... si ce au rezolvat? puteam sa o iau pe urmele lui kidix si zeusone, ca altceva mai mult nu se putea face in privinta mea, degeaba spui tu ca nu mai aveam trupe , dar ia intreaba-l pe gicu ce zacea in satele mele :)) fac pariu cu tine ca daca dadeam stergere cu trupele in sat, si la ora asta mai erau barbarele mele , cel putin in k37 asa ca mai las-o dreaq de vrajeala ... ca mai mult de niste mii de rapoarte rosii n-a reusit MIR sa scoata de la mine cat timp am jucat

hai hai dusmane, canta la alta masa...
Dupa ce-ai inceput sa pierzi sate, ai inceput sa mergi pe la facultate, chiar tu imi ziceai... mai mult de 50 k in fiecare sat n-am... desii eu credeam c-ai cate 100
50 k cu 80 fuluri le spargi sigur, din cate stiu pe saptamana pierdeai 10-15 sate, echivalentul satelor de atac al jucatorilor care te atacau, avand cate 50 k pe sat, 80 sate de atac, calculeaza...
Deci nu mai vrajii tu lumea pe-aici se stie c-ai fugit ca si-un las chiar cand Tribul avea nevoie de tine, si cand devenisei jucaria M.I.R-ului :D

Chiar si shau zicea ceva vorbe de genul... ''Lasul'' cand ai dat stergere cont, scria pe conferinta h.kka-ului, deci hai ciocu mic si da din umeri, stai in banca ta si priveste cum iti depasesc statistica cu inamicii :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu imi amintesc sa fi zis careva ceva pe acolo pe conferinta :)) nu ma face sa vorbesc si de tine ca deja mi-a ajuns un prost pe ziua de azi :)))
 

DeletedUser

provocarea suna altfel : un jucator provoaca alt jucator, nu un jucator provoaca un trib
te tine dusmane? sa te vedem!!!!!!
succes!!!
 

DeletedUser

Lasal bre mamico, vrea sa faca si el impresii desii pe unde-a fost sa cam ales praful si-acum c-a vazut ca VS Diablo nu-i merge, ce-a zis?
hai sa ma dau mare ca inobilez fraierii care o sa se bata cu Diablo...
Ar putea fii considerat un oarecare gest de lasitate din partea lui shau, dar prefer sa m-abtin de la comentarii de genul, in locul lui si eu as fii facut la fel, doar ca mias fii pus si Diablo in cap... ca sa fie mai palpitant :)
 

DeletedUser33089

andrei esti curajos si asta imi place:)
oricum eu zic ca shau o sa fie pe plus in fata celor din B.S. :D
 

DeletedUser

Lasal bre mamico, vrea sa faca si el impresii desii pe unde-a fost sa cam ales praful si-acum c-a vazut ca VS Diablo nu-i merge, ce-a zis?
hai sa ma dau mare ca inobilez fraierii care o sa se bata cu Diablo...
Ar putea fii considerat un oarecare gest de lasitate din partea lui shau, dar prefer sa m-abtin de la comentarii de genul, in locul lui si eu as fii facut la fel, doar ca mias fii pus si Diablo in cap... ca sa fie mai palpitant :)


Nu cred ca vrea sa faca impresii, cred ca are ceva polite de platit, si daca tot s-a ales praful de cei care au declarat razboi lui Diablo, macar sa ne jucam pana la capat.
Partea buna e ca putem sa stam in tribune si sa ne distram, ce zici? Sau pe fotoliu... cum doresti
 

DeletedUser33089

la fotoliu este f bine :)
119.gif

o prezicere ceva ? :p
 

DeletedUser

aici se duce un razboi, eu cu ludovic suntem spectatori, vrei sa vii si tu? si lasa prezicerile
cand incepe razboiul te rog sa faci statistici in fiecare saptamana, pana atunci.....sa ne pregatim
adu floricelele si cola, te rog
pune tu pozele, ca-mi plac tare mult
 

DeletedUser

Felicitari pt tine Shau si iti admir curajul :)
Sincera sa fiu ma bucur cand un jucator are incredere in puterile lui si alege sa joace in continuare fie si singur!
Sunt sigura ca tribul BS ar fi fost mandru sa aibe un jucator ca si tine ;) iar daca le-ai dat "JET" stii tu de ce ;)
 

DeletedUser32269

incredibil...am ajuns sa fiu de acord cu opteronul...

logic ... BS nu ar trebui sa aiba probleme cu shau (au de 12 ori mai multe sate decat el)...asta daca mai joaca cineva din "veterani" in BS...insa shau nu va fi o prada usoara...;)....iar daca e sprijinit de TNT...cine stie ce se poate intampla...:rolleyes:

ps
acest razboi e o prostie...nu ar fi trebuit sa inceapa...


E necesar sa raspund ..
1 Sa rugat lumea de tine sa ajungi in granitza nu ai vrut sa iei o granitza cum trebuie ;)
2 Am trimis tot sprijinu acasa din tnt si ma voi bate cu pro pria armata , dacai ai vazut tzi-am trimis si tzie alea 15 sate care le avea-i la mine;)

p.s daca tu vrei sa dormi e parerea ta ... eu vreau sa ma joc .dupa cum am scris mai sus e ultima nebunie pe aceasta lume ,,si daca vrei oricand .. ma potzi ataca si tu ;)
 

DeletedUser32269

Lasal bre mamico, vrea sa faca si el impresii desii pe unde-a fost sa cam ales praful si-acum c-a vazut ca VS Diablo nu-i merge, ce-a zis?
hai sa ma dau mare ca inobilez fraierii care o sa se bata cu Diablo...
Ar putea fii considerat un oarecare gest de lasitate din partea lui shau, dar prefer sa m-abtin de la comentarii de genul, in locul lui si eu as fii facut la fel, doar ca mias fii pus si Diablo in cap... ca sa fie mai palpitant :)

dupa cum ai vazut pe harta nu m-am dus dar nu cred ca tu ai fii facut fatza jucatorilor din diablo .. nu e o lasitate ca jumatate de k nu bate 7-8 k-uri daca pricepi ce zic ;) si nu uita tu ai fugit repede in diablo .... dar stai linistit ca nu ma provoci asha de ushor cu ** in aer ..


p.s am revenit pentru distractzie ;)

aici se duce un razboi, eu cu ludovic suntem spectatori, vrei sa vii si tu? si lasa prezicerile
cand incepe razboiul te rog sa faci statistici in fiecare saptamana, pana atunci.....sa ne pregatim
adu floricelele si cola, te rog
pune tu pozele, ca-mi plac tare mult


e in 3 d razboiul :))

totul este spree avantajul Fam Diablo , ca o sa atace un trib decimat din interior dar ar fi frumos ca shau sa castige nu razboiul ca nu are cum dar sa rupa niste capete ar fi frumos


tu crezi ca Diablo mai are nevoie de avantaj ...ma faci sa rad:))))

Felicitari pt tine Shau si iti admir curajul :)
Sincera sa fiu ma bucur cand un jucator are incredere in puterile lui si alege sa joace in continuare fie si singur!
Sunt sigura ca tribul BS ar fi fost mandru sa aibe un jucator ca si tine ;) iar daca le-ai dat "JET" stii tu de ce ;)

da mc pentru felicitari, motivele sunt vechi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dupa cum ai vazut pe harta nu m-am dus dar nu cred ca tu ai fii facut fatza jucatorilor din diablo .. nu e o lasitate ca jumatate de k nu bate 7-8 k-uri daca pricepi ce zic ;) si nu uita tu ai fugit repede in diablo .... dar stai linistit ca nu ma provoci asha de ushor cu ** in aer ..


p.s am revenit pentru distractzie ;)

In primul rand n-am fugit in diablo, am dat 3 clickuri si deja am fost in Diablo...
Nu am avut de ce sa fug din M.I.R. doar ca eu vroiam batalie adevarata actiune si multa adrenalina, cum era in Diablo... de aia nici o data n-o sa regret pentru schimbarea ce-am facuto.
In M.I.R. toti aveai deja propriile marionete, jucatorii mari de-acolo se jucau cu gabyy89 pe care-l tocau saptamanal pan'a cedat psihic baiatu si a dat stergere...
Aia mai mici adormiti, M.I.R. = H.K. asta am ziso mereu
Doar ca VS H.K. a mai aparut si Diablo un trib adevarat, oameni prietenosi cum se cade, etc etc etc
Aici miam facut mai multi prieteni decat aveam in M.I.R. TSL si HAITA, desii sunt doar de cateva saptamani prin Diablo.

Iti zic ca in felul in care joaca tribul Diablo/DDB nu rezistam sa stau pe harta nici 2 zile, pentru ca preferam sa dau stergere cont decat sa stau sa ma bat cu hienele flamande de carne, eu nu miam asumat nici o raspundere in privinta nici unui razboi, dar oameni precum strengaru, gayjar, stickman, neddhu 13ccca, si multi altii care-au fugit ca lasii, astia DA si-au luat o raspundere in umeri atunci cand au atacat pe neanuntate, pe la spate si cu japca, dupa ce sa regrupat Diablo, ei au fugit fiind niste LASI de prima clasa, lasand in paragina o gramada de jucatori care preferau sa joace, exemplu aici ''Mamaia Zalast'' la fel, a tras tribul in prapastie, iar jucatorii care-au preferat sa joace siau ales calea cea mai buna spre distractie, adica Diablo, iar oamenii astia eu nu-i consider lasi tradatori etc bla bla bla


Nu mai comentez nimic asupra ta, doar ca mai usor cu laudele poate in 3 zile de la inceperea razboiului te vad la jumatatea satelor pe care le ai acum :))))
Nu de alta, dar 500 nobili ca sa scoti un jucator la margine sigur nu-i ai, in fine, sa vedem ce ''Hiene'' are B.S.-ul :))
 

DeletedUser

pfff nu are nobili? pai shau sparge satele si noi le luam
de ce sa ne mai agitam? trimitem doar nobili si gasim noi si dusmani pe harta, ce zici iubire?
 

DeletedUser

Da mamico, ai dreptate-aici dar nu stiam ca la afacerea asta facem parteneriat :))
M-asteptam sa vina neddhulica cu-o cerere catre Diablo in care sa ne roage sa le acordam un PNA pana cand scapa de shau c-alt fel e vai si-amar de pielea lor :))
Totusi sa nu uitam B.S. e un trib intemeiat de catre Neddhu, gen mamaia, rezultat (NOOB Tribal) cam asa ar trebuii sa se numeasca :)

Hai treci pe canapea, lasa fotoliul ca e o pozitie incomoda, mai degraba pe sofa, sau direct in pat in dormitor :*
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus