FULMIN vs B.S.

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Respect pentru un "dusman" de-al nostru mai vechi dark syryus...un tip onest si corect

onest? pffff, corect ? cred ca ai jucat pe alta lume, nu pe 7 :))))

no offense copil :*, tot tu ramai preferatul meu, cu calitati si mai ales defecte, dar ce le-ai facut acestor oameni de te cred asa? te dezmonstenesc :))))))

on topic : Hai shau!!!!
 

DeletedUser17395

Respect pentru un "dusman" de-al nostru mai vechi dark syryus...un tip onest si corect

onest? pffff, corect ? cred ca ai jucat pe alta lume, nu pe 7 :))))

no offense copil :*, tot tu ramai preferatul meu, cu calitati si mai ales defecte, dar ce le-ai facut acestor oameni de te cred asa? te dezmonstenesc :))))))

on topic : Hai shau!!!!

O fi fost onest si cinstit, da sa plimbat pe atatea conturi si prin atatea triburi de sigur numai un prieten ca sigman isi putea face.
 

DeletedUser

nu se referea la tine, ci la dusmanu... gabyy89 care bantuie pe-aici cu o gramada de clone... el era maretul conducator Fotr de sarbatorile Craciunului si de anul nou... la aia se referea :D
 

DeletedUser33089

uitati aici o mica statistica si ma cam intreb de ce nu exista sate luate :))
Side 1:
Tribes: FULMIN
Players:

Side 2:
Tribes: B.S.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 31,897
Diferență: 31,838

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 570,826
Tabăra 2: 195,061,697
Diferență: 194,490,871

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart


e doar un raboi rece?
23emu.gif
 

DeletedUser

hai ma shaule ce esti asa rau...iartai si pe ei...or fi ei napi da asta iti da tie dreptul sa iti bati joc de ei?de unul singur...?:))
 

DeletedUser32269

singurel , si sunt foarte serios ,,daca prind pe cineva pe galben in tribu meu il dau la inobilat interne:))))))))))))))))
 

DeletedUser17395

hai shau ca am pariat pe tine... Legumele nu pot ataca singure fara sa le porunceasca nedhu =), stau dezorientate , si se apleaca cum le bate vantu...... (Pf alea erau florile, nu mai stiu cum e cu leguma)
 

DeletedUser9688

care-mi da si mie niste floricele de porumb? berea mi-am luat-o singur..

ma asez sa ma uit la meci :D
 

DeletedUser9688

asta e .. distractia e mare ..trebuie sa recunoashtem ca tribu diablo a fost subestimat foarte mult de hk .. si apropo acel diplomat kitos care a plecat ,nu a plecat degeaba ..stia el ceva .. dar a plecat si nu a spus lucrurilor pe nume ,ca se intorcea situatzia de mult ,dar asta e viatza merge mai departe .
p.s normal ...cine ataca e bine venit ;))



ce vroiai sa spun? v-am lasat sa va distrati in stil "strain"... voi sa atacati la comanda si 3-4 jucatori din gasca "strainezo-strengareasca" sa ia sate si sa va ceara sprijin..

stiai ca aveam interzis pe granita cu TSL din cauza ca, atunci cand mi se parea ca au dreptate, le luam apararea celor din TSL?

n-am spus nimic din cate erau de spus la momentul respectiv pentru ca tineam prea mult la HK, pentru ca am fost de la inceput in HK si am avut grija sa creasca repede si frumos... dar preferam sa creasca cinstit.. cand am vazut magariile mi-am dat seama ca nu e de stat pe L7 si ca HK, mai devreme sau mai tarziu va muri de mana "straina" :D
am tinut prea mult la HK si n-am vrut sa fiu eu cel care distrug tribul... daca spuneam la timpul potrivit tot ce era de spus, HK ar fi fost de muulta vreme istorie :D


P.S. ma duc la colt sa-mi iau ochelari :D
 

DeletedUser32269

ce vroiai sa spun? v-am lasat sa va distrati in stil "strain"... voi sa atacati la comanda si 3-4 jucatori din gasca "strainezo-strengareasca" sa ia sate si sa va ceara sprijin..

eu am vazut asta de la inceput ;)
hmmm credeam ca numai eu vedeam asta cand ma luam de ei .. ..pentru modul lor de joc .Acum e inutil ..trebuia sa faci ceva mai kitos .. de dragul nostru:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus