Propunere Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser34210
  • Data de început

DeletedUser


In ce sens te chinuiesti tu sa citesti ce scriu?
Vad ca pe forumul asta toti au ceva de impartit intre ei.

pentru ca pari genul care vreo sa iasa in evidenta prin orice metoda ( in cazul tau prin schimbarea setarii scrisului ) si pe mine poate si pe ceilalti ma enerveaza sa citesc ce scrii tu mai ales cand mai si micsorezi literele

Voi intra.Prostia voastra nu are limite.
Nu stiti sa ziceti:STOP.Sunt dobitoc si trebuie sa ma opresc.
Ziceti:Sunt dobitoc si trebuie sa fur gloria,bucuria omului si tot ce are mai bun prin a face misto de el.
Daca dependenta voastra de joc si viata nepersonala pe care o aveti va duce in aceste crize de prostie va rog sa vorbiti cu mine prin mesaje personale si vedem acolo cine e mai tare in vorbe grele.
STOP.

nu stiu cati ani ai si nici la 3 metri in spatele garii de nord din bucuresti nu ma doare , prin postul asta vrei sa-ti arati superioritatea egala cu zero . in real nu esti nici tu si nici eu niciunuia de aici superior , toti suntem egali si fiecare are dreptul la o parere despre ceilalti . din cate imi dau seama tu esti nou nascut pe aici si nu ai de unde sti ca intre multi prosti cum ii numesti tu sunt unele legaturi pe care tu nu le poti intelege . iubesc natura dar nu intratat de mult incat sa vorbesc cu ea pe privat .

da de ce sa-ti zic asa, ca sa ma baneze? :))

mai, mai...

las ca facem tichete sa ti se ridice banul ;)
 

DeletedUser

Am citit forumul frecvent, nu am dat vre-un comment totusi nu inteleg, chiar trebuie sa va certati pe fiecare thread?

Ar fi chiar asa greu sa respectati si voi numele de forum nu de "mahala", copii idioti?


defineste tu exact ce inseamna forum te rog . unde vezi tu cearta ca eu nu vad asta , sunt doar flame-uri declansate de adversitatea din joc , daca n-ar fi nici alea am canta prohodul forumului asta . am citi doar ' propunere lumea x sau propunere imbunatatire joc ' . ca sunt unii cum e copacelul care sar in sus de fund e problema lor , sa se abtina daca nu sunt in stare sa inteleaga ce zic ceilalti .
 

DeletedUser

as vrea ca lumea 21 sa aibe limita de 20 membrii in trib.

asa se joaca triburi adevarate.

nu au de ales decat sa isi faca cate 500 mii academii fiecare trib ca sa se dezvolte ca nu va face decat sa se autodistruga.

adevatarele valori se cunosc pe lumi cu limita mica de membrii intr-un trib pentru ca nu prea exista mare albastra :)

ah , si asta ar mai fi un motiv de bagat la sondajul facut de ingerasa...lumea se plictiseste pentru ca nu are parte de actiune pe lumile care joaca.

adevarat , veti spune ca se vor crea zeci de academii , dar ganditi-va ca necestyita un anumit grad de risc , academiile nefiind la fel de stabile precum un trib intreg.

fie ele si conduse de aceeasi jucatori.

dezavantajul principal ar fi ca circulara se trimite mult mai greu :)


cu respect , djpanther , viitor intemeietor de trib pe lumea 21 :)
 

pirates406

member
Scor reacție
0
frate, acu sa nu vrezi k ma iau si de tine... e parerea ta, ti-o respect...

dar limita de 20 de membrii vei vede la noi numai pe speed; iar in alta partea numai pe speed si HP!
 

DeletedUser

bravo tie.

Dar sunt curios,in cat timp inchizi lumea cu 20 de juctori?sau cat poti cuceri cu ei?

Daca ,se lasa un jucator,din cei 20 ,tin sa se lase toti.
 

DeletedUser

oricum setarile sunt deja stabilite , m-ar mira sa vad vreo propunere activata
 

DeletedUser

w33 tribalwars.net sau pe aici pe undeva are limita 20 membrii in trib...

am jucat acolo si e super :)

viteza serverului era 1.5 sau 1.6...

World 34
10 February 2009 1618 players Speed 1 & 1 Troops Speed
Old units
Coins
15 Tech System
Paladin
20 Tribe Member Limit

am si gasit ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu , dar iti pot da o cifra cam cati se vor inscrie in prima zi daca VA FI viteza 2... peste 50 mii conturi vor fi in prima zi.
 

DeletedUser

personal,daca va fi viteza 1 intru ,stau cateva zile si apoi dau stergere :D

Dar daca e viteza 2,lumea va deveni prioritara
 

DeletedUser

daca tu iesi din 19 eu pe cine mai atac la 70 ore ? stai cuminte man , se poate ? ;)
 
Sus