Propunere Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser34210
  • Data de început

DeletedUser

Eu as fi de acord si daca s-ar pune limita la trib 5 sau 10, dar nu cred ca e posibil deci 20 mi se pare absolut decent, cat despre setarile serverului as fi al naibii de fericit daca s-ar face cum este pe .net "High Perf" adica viteza server 3,0 si viteza trupelor 0.4, minele au 7200 la maxim ceea ce inseamna ca se pot sparge trupe fara griji, sa se aleaga locatia satului, in rest eu zic ca ar fi o lume populata daca ar fi aceste setari active, astept urmatoarea lume.
 

DeletedUser24244

Aici e de cearta si eu nu stiam:D
On topic: Daca nu e speed 2 nu sta mai nimeni mult timp...
 

DeletedUser

Eu as fi de acord si daca s-ar pune limita la trib 5 sau 10, dar nu cred ca e posibil deci 20 mi se pare absolut decent, cat despre setarile serverului as fi al naibii de fericit daca s-ar face cum este pe .net "High Perf" adica viteza server 3,0 si viteza trupelor 0.4, minele au 7200 la maxim ceea ce inseamna ca se pot sparge trupe fara griji, sa se aleaga locatia satului, in rest eu zic ca ar fi o lume populata daca ar fi aceste setari active, astept urmatoarea lume.


eu am o dambla , viteza ma intereseaza mai putin dar as da acatiste daca nu s-ar putea innobila barbarii sau sa fie o limita de jucator , maxim 5-10
 

DeletedUser11365

eu am o dambla , viteza ma intereseaza mai putin dar as da acatiste daca nu s-ar putea innobila barbarii sau sa fie o limita de jucator , maxim 5-10

nu se poate,pentru ca sate de barbari is si alea care survin in urma stergerii conturilor sau a pedepselor
 

DeletedUser

@chexy ,nu ti face griji ,de 19 nu ma las curand :D

pana acum am fost in sitter acolo,si vroiam sa dau azi stergere.

Dar o provocare nu o pot refuza :D
 

DeletedUser35197

pentru ca pari genul care vreo sa iasa in evidenta prin orice metoda ( in cazul tau prin schimbarea setarii scrisului ) si pe mine poate si pe ceilalti ma enerveaza sa citesc ce scrii tu mai ales cand mai si micsorezi literele



nu stiu cati ani ai si nici la 3 metri in spatele garii de nord din bucuresti nu ma doare , prin postul asta vrei sa-ti arati superioritatea egala cu zero . in real nu esti nici tu si nici eu niciunuia de aici superior , toti suntem egali si fiecare are dreptul la o parere despre ceilalti . din cate imi dau seama tu esti nou nascut pe aici si nu ai de unde sti ca intre multi prosti cum ii numesti tu sunt unele legaturi pe care tu nu le poti intelege . iubesc natura dar nu intratat de mult incat sa vorbesc cu ea pe privat .



las ca facem tichete sa ti se ridice banul ;)

Problema mea este ca astia 2 au inceput sa ma jigneasca si sa faca misto.Le-am raspuns cu aceeasi moneda.
Felul in care scriu e treaba mea,nu vreau sa ies in evidenta cu nimic.

Tot ce vreau sa fac este sa ma bucur de joc fara sa se mai ia aia 2 de mine.Daca pur si simplu nu ati mai face misto,nu ar mai fi probleme si ne-am putea vedea de treaba.Eu am incetat.Sper sa faceti lafel.
 

DeletedUser

nu se poate,pentru ca sate de barbari is si alea care survin in urma stergerii conturilor sau a pedepselor

din pacate cristi :(

Cazarmă (nivelul 1)
Grajd (nivelul 1)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 5)
Tăietori de lemne (nivelul 19)
Mina de argilă (nivelul 22)
Mina de fier (nivelul 25)
Magazie (nivelul 20)
Ascunzătoare (nivelul 7)

asta-i un barbar in biserica mea rezervat de un aliat :D

@chexy ,nu ti face griji ,de 19 nu ma las curand :D

pana acum am fost in sitter acolo,si vroiam sa dau azi stergere.

Dar o provocare nu o pot refuza :D

bineeeeee :)
 

DeletedUser

frumos,ar fi sa nu poti alege locul de amplasare al satului

S ar schimba radical totul
 

DeletedUser35197

Sunt contra locului de amplasare.Ar fi un dezastru total sa nu iti alegi coordonatele.Am jucat asa pe lumea 5.uk si e foarte nasol.
Si despre limita.eu zic de 100 ca de obicei.Este perfect asa.
 

DeletedUser20120

gata ma, hai ca in cateva minute intri in vacanta .. uite si vacanta :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fuse si se duse :D bye bye , sa ne trimiti o vedere ;)

pe naiba , locul e mai putin important , ce poti alege ? fie sv fie ne care-s mai libere sau se-nv care-s mai aglomerate
 

DeletedUser

Parerea mea este ca tot ce vorbim aici nu se aplica nicaieri...
Si limita mea ar fi de 100.Caci asa cu 20 este foarte aiurea.Pe speed sunt 20 si asa vor ramane.
Cei ce au facut jocul iau miliarde de dolari pe urma jucatorilor.Ii doare undeva de ce zicem noi aici.Mai ales ca e server Romanesc.
Ganditi-va si voi!
 

DeletedUser24860

Cum adica "mai ales ca e server romanesc"?

Si ia explica de ce ar fi aiurea cu limita 20 in trib?
 
Sus